Blog użytkownika Greaver

Greaver Greaver 14.10.2013, 20:43
Tale of Naruto Uzumaki
568V

Tale of Naruto Uzumaki

Czy macie tak, że część gier ignorujecie z tego powodu, gdyż uważacie, że zwyczajnie Was nie zainteresują? Nie chodzi o to, że obawiacie się niskiego poziomu zabawy, tylko, braku wczówki, nie tego klimatu. Wolicie trzymać się światów sprawdzonych, mając wtedy gwarancję na dobrą zabawę i brak ryzyka straconego czasu. Ja tak mam z komediami romantycznymi, żadnej do porządku nie zobaczyłem, wszystkie wrzucam do jednego wora i uważam za głupie, takie uprzedzenie:). No, ale przecież miałem pisać tutaj o pewnej grze :) 

Greaver Greaver 29.09.2013, 13:14
Mrok... Demony... Cierpienie... Śmierć... I mnóstwo śmiechu :D
546V

Mrok... Demony... Cierpienie... Śmierć... I mnóstwo śmiechu :D

"Cienie potępionych"- brzmi dostojnie, poważnie, jak tytuł bogatego w czystą grozę survival horroru, w którym będziemy lękać się na potęgę wszystkiego, nawet po wyłączeniu konsoli... A gdzie tam :D !!! Przecież to gra Sudy Fifti Łan, strasznie na pewno nie będzie, ale za to na pewno będzie niesmacznie :)

Greaver Greaver 01.09.2013, 23:47
Z żywota wzięte :)
500V

Z żywota wzięte :)

Hej ho! Niniejszy blog moi drodzy poświęcony jest następującemu zagadnieniu- co tak naprawdę wkur... yyy, irytuje nas u innych ludzi? Oczywiście temat z nawiązaniem dla naszego pasjonującego hobby:).

Greaver Greaver 25.08.2013, 23:24
Styl grania :)
422V

Styl grania :)

Hej ho! Drogie Graczki, drodzy Gracze :). Do napisania tego pewnie mało porywającego tekstu popchnęła mnie pewna refleksja, otóż jestem zapalonym pykaczem już od wielu lat, interesują mnie gry nie tylko same w sobie, ale również i cała ich otoczka branżowa. Niestety jednak obracam się w towarzystwie graczy niedzielnych i "niegraczy", dla tego moje pragnienie rozmowy o hobby nie jest do końca gaszone... 

Greaver Greaver 17.08.2013, 23:42
Śmierć ubiera się na czarno...
556V

Śmierć ubiera się na czarno...

Bynajmniej nie w luźną togę z kapturkiem, a stylowy obcisły strój i maskę odkrywającą jedynie zielone oczy, jak u drapieżnika... Ów Śmierć to Ryu Hayabusa, gość za pośrednictwem którego wyrżniesz setki, a jeśli zechcesz to nawet grube tysiące różnej maści wrogów, gość któremu się nie podskakuje, gość przed którym  może i sam Kratos mógłby mieć obawy przed pojedynkiem :)

Oceń profil
+ +6 -
Greaver
Ranking: 1655 Poziom: 41
PD: 9982
REPUTACJA: 595