SEGA-SKY

www.sega.c0.pl || Niebo dla Fanów Niebieskich...

SEGA Support Site SEGA Support Site 04.10.2015, 12:00
VIVA SEGA Dreamcast - Makaron ponownie wraca do gry!
538V

VIVA SEGA Dreamcast - Makaron ponownie wraca do gry!

Dziś na tzw. oparach transferu zdecydowałem się wykonać aktualizację bloga, gdyż w świecie gier dzieje się bardzo dużo. Szczególnie jeśli spojrzymy na uwielbianego przeze mnie DeCeka. Zaczynamy!
W ciągu miesiąca posiadacze Dreamcasta otrzymali kilka nowych pozycji, co nie zdażyło się w przydaku żadnej nieprodukowanej już konsoli! 

Jako pierwsi swój cel na platformie Kickstarter sfinansowała ekipa gry Alice Dreams Tournament, dzięki czemu juz niedługo zagramy w najnowszy szalony klon Bombermana ze wspaniałym wsparciem dla VMU. Drużynę Alicji możecie wspierać nadal po tym oto linkiem : https://www.kicks(...)reamcast

 

 

Jak się poźniej okazało gracze hojnie również obdarowali grę akcji opartą o anime Saber Rider (w Polsce starsi widzowie powinni skojarzyć nazwę Jeździeć Srebrnej Szabli). Próg wymaganych 75 tys.$ został przekroczony, więc i my posiadacze Makarona otrzymamy swoją wersję Gwiezdnych Szeryfów! Więcej informacji i ostatnie datki na : https://www.kicks(...)deo-game

 


 

Jakby tego było mało, do domów miłośników DC trafił na dniach shmup Ghost Blade. Jeszcze ciepły ale zbierający najbardziej pochlebne recenzje, ze wszystkich gier studia Hucast Games. Więcej o samej grze na : http://hucastgames.wordpress.com przy czym musicie pamiętać, że oficjalny sklep przechodzi modernizację więc nowego szutera trzeba będzie szukać np. na portalu sklepu Play-Asia.
Największą natomiast niespodziankę przygotował nam Marc Hall, programista który bez zbędnych obietnic i terminów przeniósł nam ze Steama i Xbox One dwuwymiarową grę akcji pt. Volgarr the Viking. Brutalny side-scroller dzięki zgodzie producentów z Crazy Vikiging Studio dostępny jest na DeCe zupełnie za darmo (w przeciwieństwie innych wersji)!
Port jest idealny, wspiera również w pełni DC-kowego padziora. Zachowno wszystkie smaczki z wersji next-genowej.
Więcej informacji www.volgarrtheviking.com/ , download na : http://volgarr.rkd.zone Nie czekajcie - ściągajcie!

 

 

Już prawie finisz i znów nowy tytuł! Tym razem rozrywka dla umysłu. Retroguru serwuje Fruit'Y. Oldskulowe puzzle aktualnie pojawiały się w wersji pudełkowej (czekamy na wersję freeware). Za jedyne 2,99 euro możecie zakupić grę, w której pojawia się również i nasz polski akcent. Za grafikę bowiem odpowiada Krzysztof "Koyot1222" Matys.
Informacje ogólne znajdziecie na : http://www.retroguru.com/fruity/ a zakupu dokonacie na : https://www.drago(...)rew.html

 

 

Na koniec zapiski z dziennika develeoperów z Retrosumus, którzy pokazali jak postępują prace przy strzelaninie Xenocider (DC i PC). Oprócz garści informacji, udostępniono również wideo i próbki muzyczne w podkładzie. Ocenę pozostawiam Wam.

 

 

 

 A-S

Tagi: alice dreams anime Dreamcast fruity ghost blade puzzle retroguru saber rider Sega sega-sky shmup steam volgarr voltron xbox one xenocider

Oceń notkę
+ +12 -

Oceń profil
+ +13 -
SEGA Support Site
Ranking: 3528 Poziom: 29
PD: 3875
REPUTACJA: 553