P&S

PLAY & SMOKE

szałek P&S blog szałek P&S blog 30.05.2013, 12:42
Driver: San francisco
624V

Driver: San francisco

Witam, chciałbym przedstawić wam - według mnie -  jedną z ciekawszych pozycji na PS3 (i X360) o tematyce samochodowej z wyczynowo-liberalnym podejściem do gameplayu o znajomym tytule: Driver: San Francisco. Gra pozornie może wydawać się niezbyt wciągająca, tym bardziej, że zaczyna się od bardzo prostych i, nie ukrywajmy, nudnych misji przyprawionych czerstwymi tekstami "w wiele wyjaśniających" fabułę dialogach. Chłodne przywitanie może bardzo szybko jednak odejść w niepamięć a triumf zabawy nad wyścigową powagą będzie nieunikniony jeśli tylko dasz się ponieść... a może przewieść?

szałek P&S blog szałek P&S blog 29.05.2013, 01:09
MISTRZOWIE PSX EXTREME - ankieta
637V

MISTRZOWIE PSX EXTREME - ankieta

Nie wiem czy jest taktowne i właściwe, pytanie o faworyta wśród naszych dobroczyńców i ocenianie ich w świetle tego iż doświadczenie każdego z nich (czytaj: ludzi piszących do PE) jest ogromne w porównaniu do tak pospolitego blogera jak np. ja... Bardzo jednak mnie interesuję kogo doceniają czytelnicy PPE.pl i najlepszego magazynu o konsolach w kraju.

szałek P&S blog szałek P&S blog 28.05.2013, 01:55
DEMO ONE
618V

DEMO ONE

Od kiedy tylko sięgam pamięcią zawsze lubiłem grać w wersje demonstracyjne, które nawet dziś są poniekąd dla mnie metodą sprawdzania gry w akcji. Jednak dzisiejsze free wersje do pobrania ze "sklepików" naszych konsol nie są nawet w połowie tak magiczne jak te za czasów PS one...

szałek P&S blog szałek P&S blog 27.05.2013, 02:50
BACKTRACKING
337V

BACKTRACKING

Nie wiem czy będzie to zaskoczeniem czy też nie ale ostatnio przy ogrywaniu Resident Evil: Revelations, stwierdziłem iż to co czyni tą grą taką klasyczną (najbardziej klasyczną od czasów RE 3 bo do legendarnej RE 2 jeszcze brakuję trochę) to backtracking. Nie będę się znęcał zatem nad tym, nie lubianym zbytnio mechanizmem, a wręcz przeciwnie będę go gloryfikował.szałek P&S blog szałek P&S blog 26.05.2013, 01:30
VOICE ACTING - wersja polska
501V

VOICE ACTING - wersja polska

Wydawać by się mogło, że zdania na temat dubbingu i jego konieczności w grach są podzielone, jednak liczby mówią iż zdecydowana większość naszych rodaków woli polskie wersje językowe. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie rozbrajający mnie fakt, mówiący o tym, że spora część graczy w ogóle nie gra w obcojęzyczne tytuły i z takim podejściem, zamierzam w tych kilku słowach polemizować...

szałek P&S blog szałek P&S blog 25.05.2013, 21:09
OD ISSa DO PESa czyli Winning Eleven
314V

OD ISSa DO PESa czyli Winning Eleven

Dawno, dawno temu na zatłoczonych turniejach, wąskich salonach, domach i piwnicach odbywały się mecze o prym na dzielnicach i osiedlach. Nie było online szpili i nikt nawet wtedy nie poruszał tego wątku aby przypadkiem nie ośmieszyć się niewiedzą na temat przyszłości. Właśnie wtedy w młodziutkich głowach pojawiło się wielkie uczucie do najbardziej grywalnej piłki wirtualnej: International Superstar Soccer Pro.

szałek P&S blog szałek P&S blog 23.05.2013, 23:09
BYLEBY HEJTOWAĆ
345V

BYLEBY HEJTOWAĆ

Lubię pograć w dobry tytuł jak każdy z nas. Lubię przeczytać recenzję napisaną po to, bym wiedział, w co zainwestuję swoje ciężko zarobione pieniądze. Lubie stare, znane, sprawdzone marki, jak i te nowe, ciekawie zapowiadające się IP, ale czytając czy słuchając ostatnio recenzji, komentarzy dostrzegam sporo nienawiści i niezadowolenia, lecz czy Ci plujący jadem mają, aby na pewno ku temu powody ?

szałek P&S blog szałek P&S blog 21.05.2013, 00:42
KTO BĘDZIE RZĄDZIŁ NA NEXT GENACH?
372V

KTO BĘDZIE RZĄDZIŁ NA NEXT GENACH?

Ponieważ z zamiłowania i tradycji zajmuję się maszynką Sony moja odpowiedz jest jasna: Sony będzie dominować w tym co najistotniejsze, czyli w grach. Na pewno jednak są tacy, którzy wyśmiewają markę PS i mają inne zdanie na ten temat. Niech mnie zatem ktoś przekona, że się mylę i na chłodno przedstawi fakty na których podstawie uważa, że to konsola od Gatesa urwie dupę.

szałek P&S blog szałek P&S blog 20.05.2013, 17:26
NATURALNI WROGOWIE PRAWDZIWEGO GRACZA [ver. 1.0]
319V

NATURALNI WROGOWIE PRAWDZIWEGO GRACZA [ver. 1.0]

Nie jest tajemnicą dla nikogo dziś fakt, iż biznes traktujący o grach video już dawno wyprzedził ten filmowy, czyli najzwyczajniej w świecie zakładając koszulkę lidera nasze ukochane hobby z niszy dotarło na salony. W przyrodzie jednak nic nie ginie i nic nie przechodzi niezauważone, im na wyższe drzewo się wspinamy, tym bardziej będą boleć poślady po upadku; a im bardziej jakaś gałąź zaczyna dominować, tym więcej rąk chce ją złamać.

Oceń profil
+ +1 -
szałek P&S blog
Ranking: 6082 Poziom: 24
PD: 2266
REPUTACJA: 105