Blog użytkownika Viqing

Viqing Viqing 04.12.2014, 12:47
USTABILIZUJMY SIĘ !!!
249V

USTABILIZUJMY SIĘ !!!

ZARAZ WYJAŚNIĘ JEJ I JEMU
JAKA MOC W STABILIZACJI SYSTEMU :)

STABILIZACJA, to definiując encyklopedycznie stan trwałości i równowagi zarówno w zachodzących procesach, jak i życiu.


Tekst ten oprę jednak na powszechnym już i znanym temacie ŁATEK STABILIZACJI SYSTEMU. Postanowiłem zagłębić i rozważyć na spokojnie ten fenoment. Myślę, że go nie doceniamy i nie zdajemy sobie sprawy jak ogromny ma on wpływ na Nasze życie. Zaczynam podejrzewać, że tak naprawdę tylko STABILIZACJA ma sens i jest celem Naszej egzystencji. STABULIZACJA, to droga do perfekcji i cel sam w sobie. Ponoć już same wschodnie nauki walki często zamieniają stopnie wtajemniczenia, na stopnie STABILIZACJI ucznia. STABILIZACJA staje się nurtem i elementem samodoskonalenia. Ponoć sam soft konsoli, poprzez wieloletnią, systematyczną i skrupulatną eliminację błędów (STABILIZACJĘ) stał się obrazem ideału i perfekcji. Ewoluował i przegonił Mistrzów. Zaczął już ponoć STABILIZOWAĆ zarówno jego twórców, jak i użytkowników.

Słyszałem o przypadkach programistów zajmujących się POPRAWĄ STABILNOŚCI SYSTEMU, którzy stali się elementem niewyjaśnionych przypadków ingerencji kodu w ich życie.

Pierwszy przypadek dotyczy programisty, który był zwolennikiem nie tylko otwartego kodu, ale też otwartego związku i hulaszczego trybu życia. Często imprezował i maksymalnie korzystał z życia. Po pracy nad kodem jego znajomi zauważyli diametralną zmianę podejścia do egzystencji i zadziwiającą STABILIZACJĘ . Osoba ta kupiła dom, założyła rodzinę, skupiła się na pracy i po prostu USTABILIZOWAŁA SIĘ zarówno zawodowo jak i prywatnie.

Drugi człowiek, to już przykład obsesyjnego działania kodu; Przywiązywał drzewa w ogrodzie łańcuchami, aby się nie kołysały na wietrze. Miały być STABILNE. Mroził płyny spożywcze, aby były STABILNE w pojemnikach. W domu miał ciągle tą samą STABILNĄ temperaturę powietrza. Używał tylko kamer i aparatów z wbudowaną funkcja STABILIZACJI obrazu. STABILNOŚĆ zawładnęła nawet jego głosem i emocjami. STABILNIE reagował na stres, radość, żal, smutek i gniew. Twarz bez emocji – STABILNA. Wypowiadał się, jednolicie, bez akcentu. Po prostu perfekcyjnie STABILNIE.

Trzeci przykład, to ... Trzeci to ... No tu jest przykra sprawa dla Wacława, bo człowiek ten ... w sumie to już niema o czym pisać, bo jest ofiarą NIESTABILNEGO stanu zdrowia i po próbie USTABILIZOWANIA pracy serca ... Można potocznie powiedzieć, że po prostu kopnął w kalendarz ... Tak, ten z nowego "Extrima" :/

Przykłady takich zachowań można mnożyć. Pewnie niejednokrotnie sami byliśmy, jesteśmy, lub będziemy świadkami takiej STABILIZACJI w życiu i najbliższym otoczeniu. Zadziwiające ile choćby moich dawnych znajomych się USTABILIZOWAŁO. Mają teraz dzieci i rodziny.

Czy to początek nowego nurtu społeczno-religijnego ? Jesteśmy świadkami STABILIRYZMU !? Zauważyłem, że już nawet sam odczuwam wpływ i presję STABILIZACJI. W biurze wymieniłem kółka w fotelu, bo wydawał się mało STABILNY. Również zbalansowałem biurko, bo było NIESTABILNE. W biurowcu przestałem korzystać z windy i wybrałem STABILNIEJSZE schody. Nie jeżdżę samochodem, bo dostrzegłem, że się kołysze na nierównościach i jest mało STABILNY na naszych drogach. Przestałem nadużywać alkoholu, bo denerwował mnie NIESTABILNY krok i zachowanie. Gorzej z moja psychiką. Tutaj pomimo pomocy, starań i leków bez zmian. Nadal NIESTABILNA i brak perspektyw z wykluczeniem wieczorów podczas pobierania ŁATKI POPRAWY STABILNOŚCI SYSTEMU. Czuję wtedy błogie szczęście i spokój. Przechodzę w swego rodzaju stan euforii, bo jestem naocznym świadkiem narodzin nowego standardu, świadkiem dążenia do perfekcji, świadkiem przekraczania nieodkrytych granic, świadkiem ewolucji i doskonalenia zarówno sprzętu jak i człowieka, świadkiem ich symbiozy w doskonałości, po prostu świadkiem STABILIZACJI.

Mam nadzieję, że tym wpisem choć trochę USTABILIZOWAŁEM ten temat. Przepraszam za częste użycie słowa STABILIZACJA w różnych jego zresztą też STABILNYCH odmianach i znaczeniach, ale chciałem, aby tekst był STABILNY i STABILNIE przekazał intencję.


Zatem wspólnie dążmy do perfekcji i STABILNOŚCI.

STABILIZACJA z Wami Bracia i Siostry !

 

Na koniec modlitwa:


Oh! Ma Łatko Stabilności !

uczyń byśmy gracze prości,

podążali ku jedności.

Niech twa moc w Nas zagości,

doskonaląc umiejętności,

broniąc wciąż swej jakości.

Wszystko robim dla ludzkości

dążąc wciąż do Boskości.


Jak pokazał nam Joszida

praca ciężka owoc wyda.

Kiedy marazm i ohyda

wtedy Łatka Nam się przyda


... PATCH POPRAWY STABILNOŚCI TEKSTU NR. 0001

W celu zachowania STABILNEGO charakteru wpisu wszelkie NIESTABILNE komentarze pod nim będą sukcesywnie eliminowane kolejnymi łatkami.


Dziękuję.

Tagi:

Oceń notkę
+ +24 -

Oceń profil
+ +112 -
Viqing
Ranking: 36 Poziom: 75
PD: 53632
REPUTACJA: 54159