Blog użytkownika Gomlin

Majkelx88
Gomlin Gomlin 10.05.2018, 16:13
KONSOLOMETR [ KWIECIEŃ]
178V

KONSOLOMETR [ KWIECIEŃ]

Jeszcze nie mamy połowy maja a już konsolometr gości blogosferę - duży sukces! Mam nadzieję, że z czasem termin publikacji będzie jeszcze lepszy a póki co zapraszam do środka!

KONSOLOMETR

KWIECIEŃ


Witam!

Tym razem bez poślizgu, ba! Terminowo jak założyłem! Widać nowe baty do poganiania działają...nie no w tej chwili ślę podziękowania dla konsolometrowej grupy za sprężenie tyłków i przesłanie wszystkich tekstów na czas! Póki co schemat Konsololometru wciąż ten sam ale mam nadzieję, że idą drobne graficzne zmiany ale to zaś a póki co czytajcie wypociny naszych konsolowych braci!


 

Kogo witam, kogo goszczę ?


Nasza ekipa prezentuje się następująco:

- Rayos

-Elancheski

- Majster1981

- M4tekt

- Karate_koks

- Venom Snake

 

Pozdr. Gom


ŻELAZNA ZASADA CYKLU:

Chciałbym zaznaczyć, że wszystkie opinie tutaj zawarte są subiektywnymi odczuciami występujących w blogu gości. Blog ma luźne podejście do opinii i nie ma na celu wywoływać wojenek konsolowych. Zachęcam do wyrażania swojego zdania na temat wystawionych ocen - ale szanujmy się i liczmy ze zdaniem innych - wtedy inni będą się liczyć z naszym zdaniem ;)


PS:

Zmiany nie są jeszcze wprowadzone - więc póki co jest jak było. Każda z wypowiedzi jest podsumowana GWIAZDAMI. Jest to ocena kondycji danego obozu na dany miesiąc.

Ocena mieści się w sklali od 1 do 5 gwiazdek!


Wybierz interesujący Cię obóz i kliknij Pokaż 


           

        
    

         

Tagi:

Oceń notkę
+ +13 -

Należę do rasy starożytnych smoków
Oceń profil
+ +147 -
Gomlin
Ranking: 26 Poziom: 77
PD: 58044
REPUTACJA: 34944