Blog użytkownika Gomlin

Majkelx88

Gomlin Gomlin 23.04.2018, 12:36
KONSOLOMETR [ MARZEC ]
233V

KONSOLOMETR [ MARZEC ]

Z poślizgiem [ ale w regulaminowym czasie! ] witam w kolejnej odsłonie KONSOLOMETRU! Nie ma zatem co przedłużać i zapraszam do środka!

KONSOLOMETR

MARZEC


Witam!

Mam nadzieję, że poślizg (terminowy) nie stanie się stałą domeną konsolometru. Trzeba jednak zrozumieć, że każdy ma swoje obowiązki a pisanie do bloga jest dobrowolne, darmowe, a jednak pochłania czas - cenny czas ;)

No ale nie ma się co rozpisywać bo ważne, że jest premiera bloga a w przyszłości będę dokładał starań by wszystko odbywało się w lepszych terminach !


Kogo witam, kogo goszczę ?


Nasza ekipa prezentuje się następująco:

- Rayos

-Elancheski

- Majster1981

- M4tekt

- Karate_koks

- Venom Snake

 

Pozdr. Gom


ŻELAZNA ZASADA CYKLU:

Chciałbym zaznaczyć, że wszystkie opinie tutaj zawarte są subiektywnymi odczuciami występujących w blogu gości. Blog ma luźne podejście do opinii i nie ma na celu wywoływać wojenek konsolowych. Zachęcam do wyrażania swojego zdania na temat wystawionych ocen - ale szanujmy się i liczmy ze zdaniem innych - wtedy inni będą się liczyć z naszym zdaniem ;)


PS:

Zmiany nie są jeszcze wprowadzone - więc póki co jest jak było. Każda z wypowiedzi jest podsumowana GWIAZDAMI. Jest to ocena kondycji danego obozu na dany miesiąc.

Ocena mieści się w sklali od 1 do 5 gwiazdek!


Wybierz interesujący Cię obóz i kliknij Pokaż 


           

        
    

         

Tagi:

Oceń notkę
+ +10 -

Należę do rasy starożytnych smoków
Oceń profil
+ +147 -
Gomlin
Ranking: 26 Poziom: 78
PD: 59988
REPUTACJA: 35970