Blog użytkownika Gomlin

Majkelx88

Gomlin Gomlin 26.02.2018, 17:52
KONSOLOMETR [ STYCZEŃ ]
396V

KONSOLOMETR [ STYCZEŃ ]

Witam serdecznie!
Oto przed Wami startuje kolejny cykl blogów, który wykreował się gdzieś w otchłani mojej mózgownicy. Co w nim znajdziecie? Po to zapraszam do środka!

Na początek o samej idei cyklu:


Początkowo blog miał się zwać "Szpil miesiąca" i miał bazować na idei opisu samych gier. Pomyślałem jednak, że dobrym pomysłem będzie dodać do tego "News miesiąca" - więc dla ujednolicenia dałem nazwę "Konsolometr"

Zapewne wielu z Was czytało albo miało kiedyś szmatławca w ręce prawda? W każdym numerze jest coś takiego, gdzie jest opisana tzw kondycja wszystkich trzech obozów i jest oceniana w danym miesiącu. Tutaj mamy podobnie:

Każdy obóz ma swoich dwóch przedstawicieli (Sony póki ma jednego ale o tym za chwilkę). Każdy opisuje szpil i news miesiąca. Reasumując bierze się pod uwagę wszystkie premiery gier ( czy to AAA czy to indyk) w danym miesiącu i na podstawie recenzji, hype'u, gameplayów, czy własnych doświadczeń z grania wybierana zostaje najlepsza gra miesiąca. Tak samo działa news - spośród wszystkich newsów wybiera się ten jeden najciekawszy (czy to nowa funkcja czy zapowiedź exa itp). W podsumowaniu konsolometru bierzemy oba czynniki i oceniamy łącznie kondycję danego obozu w skali od 1-5 gwiazdek.

Blog będzie się zatem pojawiał cyklicznie, chociaż bez ustalonych dat - raz w miesiącu, opisując miesiąc poprzedni. 


Kogo witam, kogo goszczę ?


Naturalnym jest, że starałem się dobrać osoby typowo charakteryzujące się na portalu przywiązaniem do danego obozu. Zatem chciałbym powitać i serdecznie podziękować za chęć udziału w cyklu:

- Rayos

-Elancheski

- Majster1981

- M4tekt

- Karate_koks

- ...

Co to za kropki ? A to właśnie wolne miejsce dla użytkownika, który śledzi co dzieje się w obozie Sony. Miejsce jest wolne, gdyż zaproszony Bieluk po zakupie xboxa jest jedną nogą u zielonyach a drugą u niebieskich - co utrudnia mu wystąpienie. Drugą osobą jest Noobkiller, który się zgodził wystąpić ale prawie od tygodnia zaginął gdzieś w przestworzach i zamilkł na ppe. Zatem tutaj pytanie:


Czy jest ktoś chętny do współpracy w niebieskim obozie? Jeżeli tak to proszę o kontakt pw - dogadamy szczegóły :)A teraz nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do wyrażonych opinii moich gości i wyrażenia własnej w komentarzach o kondycji Waszych obozów. 

Kolejny odcinek cyklu będzie miał premierę jakoś w połowie lutego - bo teraz piszemy o styczniu a za drzwiami już prawie marzec ;) 

To jednak moja wina bo za późno wyskoczyłem z pomysłem ale reszta cyklu będzie już lepiej uporządkowana czasowo. 

Możecie również wyrazić opinie o blogu i wskazówki/uwagi co do cyklu ;)

Pozdr. Gom


PS.

Chciałbym zaznaczyć, że wszystkie opinie tutaj zawarte są subiektywnymi odczuciami występujących w blogu gości. Blog ma luźne podejście do opinii i nie ma na celu wywoływać wojenek konsolowych. Zachęcam do wyrażania swojego zdania na temat wystawionych ocen - ale szanujmy się i liczmy ze zdaniem innych - wtedy inni będą się liczyć z naszym zdaniem ;)

PS 2:

Jak widać, staram się utrzymać minimalistyczną szatę graficzną i myślę, że nawet jest ok - jednak nie obrażę się, gdyby zgłosił się jakiś szpec od grafik i zaoferował swoją pomoc :)

 


Wybierz interesujący Cię obóz i kliknij 


 

Tagi:

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +33 -

Należę do rasy starożytnych smoków
Oceń profil
+ +147 -
Gomlin
Ranking: 26 Poziom: 77
PD: 58418
REPUTACJA: 35180