Blog użytkownika Gomlin

Majkelx88

Gomlin Gomlin 01.06.2019, 11:36
CrossPlay - ZAPRASZAMY!
277V

CrossPlay - ZAPRASZAMY!

Witam serdecznie i zapraszam do zapoznania się z naszym nowym projektem: CrossPlay 

Tak jak wspominałem w ostatnich Kulturach, od jakiegoś czasu wszystkie siły przerobowe kierowałem na pewien nowy projekt. Wpadłem na pomysł stworzenia stronki hobbystycznej, gdzie będą pojawiać się teksty o grach tylko na konsole (zarówno tych retro jak i współczesnych). Stworzyłem pierwszy kiczowaty szablon, postawiłem go na darmowym hostingu, a na kanale Discord, gdzie siedzi masa użytkowników z PPE (którzy odpuścili sobie pisanie blogów z takich czy innych względów) zagadałem wstępnie do paru osób.  Następnie wraz z ekipą złapaliśmy niezłego bakcyla i zaczęliśmy myśleć o tym pomyśle na poważnie. W ten sposób powstała całkiem niezła ekipa zapaleńców - a efekty ich pracy możecie już teraz sprawdzić.  Jeżeli chcecie wiedzieć więcej, kto ze mną to zmajstrował, zajrzyj do zakładki "O Nas" !

Za cel obraliśmy sobie stworzenie stronki hobbystycznej. Nie mamy zamiaru z nikim walczyć ani konkurować, chcemy pisać i publikować dobre teksty o grach. Naszym motywem przewodnim jest pasja a nie kliki i popularność. Graczy chcemy przyciągnąć dobrze przygotowanymi artykułami, recenzjami, itp. Dzisiaj  ruszamy ze stronką i w miarę możliwości staraliśmy się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Oczywiście nie jesteśmy profesjonalistami i podczas procesu tworzenia stronki mogliśmy popełnić wiele błędów, to naturalne, ale z czasem wszystko się przetrze. Dla nas przede wszystkim liczy się dobry content. Na start posiadamy 7 tekstów i mamy już przygotowane kolejne by móc systematycznie je publikować. W głowach świta nam wiele pomysłów, które będziemy chcieli zrealizować, ale jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie (również na konstruktywną krytykę).


Dobra Gom zanudzasz potężnie, słuchajcie użytkownicy, w większości w takich sytuacjach generuje się problem w postaci braku sensu tworzenia następnych stron o tym samym. Może to i prawda, ale i tak było warto. Wyszliśmy z założenia, że CrossPlay ma mieć konsolową duszę i klimacik i to możemy wam obiecać. Kogo tam spotkacie? Wielu byłych bądź aktualnych użytkowników PPE, niszowych, ale jakże kochanych okolicznościowych forumków  o tematyce gier wideo itp. Jaramy się gierkami dla dzieci potężnie i mam nadzieję, że będzie to widać. Trochę nieprzespanych nocek, kilka ataków serca i rozwodów, a to wszystko po to, aby podzielić się z pasjonatami takimi jak Wy (mam nadzieję, że jesteście gdzieś tam jeszcze i nie jest to gatunek wymarły) opiniami, poczytać luźne, w większości humorystyczne teksty o tym co lubimy najbardziej!  - nadol


Jeżeli byś chciał/chciała z nami współpracować to chętnie zapraszamy! Śmiało można pisać do mnie na pw, jak również na nasz adres:

crossplayteksty -at- gmail dot com

 

Info o komentarzach na stronie:

System komentarzy oparty jest o platformę Disqus . Można się tam zarejestrować, po czym z jednego konta można używać na wielu portalach/blogach (np. na Retro na Gazie), ale możecie również dodać komentarz bez rejestracji. Wystarczy podać Nick i maila :) 

Nie bójcie się komentarzy na Disqusie :)

Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do zapoznania się z naszą stronką!   Trzymajcie się konsolowe świry,

Pozdrawiamy Crossplay

www.crossplay.pl


PS.

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka Nerdy!


 

Tagi:

Oceń notkę
+ +32 -

Należę do rasy starożytnych smoków
Oceń profil
+ +150 -
Gomlin
Ranking: 27 Poziom: 79
PD: 62563
REPUTACJA: 37604