Blog użytkownika Gomlin

Majkelx88

Gomlin Gomlin 10.12.2013, 21:39
PS-SITE-MULTI #1
328V

PS-SITE-MULTI #1

Witam wszystkich w moim (nie blogu!) eksperymencie na PsSite.  Eksperyment polega na wspólnym umawianiu się na pykanie po sieci. Być może pomysł jest bez sensu i niepotrzebny - trudno w takim razie zniknie równie szybko co powstał :)

Ponieważ owy portal jest bądź co bądź portalem społecznościowym. Nawiązują się realacje między użytkownikami i często przychodzi by pograć w coś wspólnie po multi. W tym miejscu można by było się umawiać z innymi użytkownikami na wspólną zabawę.

Ja działałby system ?

Co jakiś czas będę wstawiał takową notkę - myślę, że raz na miesiąc bo dłużej to odleci w niepamięć i nikt nie zajrzy. I w zasadzie to wszystko...

Proces ten wyglądałby bardzo prosto :

Dany użytkownik wchodzi i rzuca KONKRETNĄ propozycję na wspólną grę np Diablo 3. Można dodać czas i miejsce bardziej lub mniej przybliżone kiedy by można było pykać. Dodać swój nick by łatwiej się odszukać się w sieci.

Osoby zainteresowane odpowiadają  KONKRETNIE do danego komentarza z propozycją i dalsze ustalenia dzieją się w odpowiedzi na daną propozycję.

Każda inna propozycja gry innego użytkownika to osobny wpis na takich samych warunkach.

Miło by było bez niepotrzebnego spamu bo temat się zaśmieci i ciężko będzie się połapać.

Ponieważ pomysł jest świeży (a i możliwe, że cały psu w dupę) chciałbym znać waszą opinię. Jeżeli to nie problem to opinię chciałbym otrzymywać na swoim profilu by nie zaśmiecać tu tematu .

Zatem zapraszam do zapoznania się i GRAJMY RAZEM! :)

Tagi:

Oceń notkę
+ +1 -

Należę do rasy starożytnych smoków
Oceń profil
+ +147 -
Gomlin
Ranking: 25 Poziom: 78
PD: 58824
REPUTACJA: 35340