MO's STORIES

MOX1079

MOX1079 MOX1079 14.08.2013, 15:47
The Walking Dead - Trophy Whore
494V

The Walking Dead - Trophy Whore

Korzystając z letniej promocji na PSN, stałem się szczęśliwym posiadaczem tytułu: "The Walking Dead - Season One".  Nie będę się tutaj rozwodzić nad walorami tej produkcji. Rzecz będzie o Trofeach.

Z nijaką konsternacją zauważyłem, że po przejściu tego tytułu dostanę PLATYNĘ, czyli trofkę której jeszcze nigdy nie zdobyłem chociaż dość intensywnie ogrywam PStróję od półtorej roku.

 

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, co trzeba zrobić żeby wbić platynkę w "tWD"? Otóż "NIC" wystarczy tylko przejść grę. Co za tym idzie, chodzi tylko o to by w sezonie kupić po kolei wszystkie odcinki tego multimedialnego serialu. Pozostawia to we mnie pewien niesmak, zwłaszcza, że wiele gier nie zawsze daje nam ZŁOTO za pierwsze przejście tytułu. W "tWD" dostajemy złoto za ukończenie każdego odcinka, brąz za przejście każdego rozdziału. Jestem bezwzględnie przekonany, że twórcy wiedzieli co robią, rozdawanie trofek na lewo i prawo to chwyt marketingowy.

 

Zdobycie platyny i dosłownego wora trofeów, zajmie, bez większego wysiłku, mniej więcej 10-12h. Co moim zdaniem czyni tą pozycję idealną grą dla wszystkich łowców w typie "Tropy Whore". Ciekawe, czy ktoś po zapoznaniu się z moją notką zdecyduje się na zakup tego tytułu ze względu na powyższy stan rzeczy? ;-)

 

BTW gra ma świetny scenariusz i każdy fan post-apokalipsy i ząbiaków powinien ją sprawdzić. Chociaż pewnie większość już dawno to zrobiła. Tytułu nie polecam fanom hardkorowych przygodówek typu "point and click". Zagadki logiczne stoją tutaj na poziomie gimnazjum i nie stanowią większego problemu, trudniejsze rzeczy trzeba było rozwiązywać w RE Nemesis, czy Code Veronica.

Tagi: acziki okiem gracza trofea

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +6 -
MOX1079
Ranking: 924 Poziom: 48
PD: 15109
REPUTACJA: 794