SKLEP

Blog użytkownika repip

repip
repip repip 20.06.2015, 07:18
#24 SRAKT PPE
333V

#24 SRAKT PPE

PRZY TYM SIĘ PIERDZI!

wYstępniak!

 

Ohoho hajs się zgodził! Jak zwykle gówno robimy, a hajsiwo płynie. Jest na tyle dobrze, że organizujemy międzynarodowy zlot wyznawców Srakta! Dlaczego warto tam być? Bo przede wszystkim będe tam ja. Przybędzie też z czarnej dupy Realista oraz prosto z Kociłap Manowar! Atrakcji będzie od cholery, będzie można pooglądać ludzi grających w Teczkena (oddział ABW), zeżreć gofry zwycięstwa (po okazaniu paszportu) i na afterparty wbić do knajpy co się Cybermachina zwie czy jakoś tak. Ponoć soku mają dostatek tylko kibel jest jeden, więc weźcie z sobą przenośny sracz. Ale srać to nadszedł nieoznakowany KUŃ:

 

Mano

Bloodbornowa zaraza vol 3

Ciong dalsy:

Witam cytelników pariodyka Srakta i innych pasożytników tegoż portkala, a także psemiłych kolegów radaktorów ze Szefem na czole:D

zakończyli my jak gajowy Borsuk rozebrał się do rosołu i wysmarował siem tajemno maścio w celu rozgrzewki przed nadchodzącym starciem... a potem usiadł do stołu i ustalili my zasady że kto przegra sesje to musi spełnić rozkaz i jak nie spełni to łodpada a jak spełni to wygrywa i ten co dał rozkaz łodpada..zasady były proste grali my jeden na jednego,polosowalimy pary zaczeli my gre..

gajowy Borsuk wylosował Gustawa Grzyba i po szybkim nokaucie wydał mu miażdżący rozkaz:
-powiedz mnie Grzybie po jakiego grzyba muchomor ma kropki na kapeluszu jak i tak ma tylko jedną nogę?
Gustaw się zapowietrzył aż mu kapelusz spadł i tak mu już zostało.

kowalowa Helga trafiła na Małgosię Migrenę i od razu na powitanie jebła jej liścia w łeb i powiedziała:" tera wiesz jak to jest jak łeb napier..la".. Małgośka wywinęła orła aż jej gile wyszły nosem i już nie wstała..

ksiondz Zenon po pokonaniu Zuzanny Zaparcie z domu Sraczka kazał jej wypić gąsiorek wina Wyjebongo i ani puścić dołem ani górą-Zuza była dzielna i szła w zaparte że nic nie puściła ale jej zapach mówił że odezwały się jej rodzinne korzenie-najwyraźniej jej uszczelkę z pod głowicy wydmuchało bo biegusiem pognała w krzaki.

Zofia Zaraza koniecznie chciała Zdzicha bo od początku mrugała do niego ślepiami i uśmiechała obleśnie-ale Zdzich wiedział co się święci i po cichaczu pod stołem rzucił sam na siebie tajemny znak Aksji którego nauczył go jego siwy praprapradziad-po czym wygrał z Zośką bo ta mu się podłożyła i kazał jej zaraz policzyć wszystkie swoje zarazki włącznie ze strefą bikini-Zośka zbladła i przyznała zaraz że z matmy miała tróje na szynach i nijak zarazków się nie doliczy.

Mnie sie trafił Christiano Cholera i wiedziałem od razu że nima szans bo południowcy to mientkie siurki w porównaniu do ludzi północy-zapytałem go czy wie kim jest Crom,nie wiedział,dąłem mu szansę i zapytałem go czy wie kto to Teutates-też nie wiedział zatem powiedziałem mu że ciemniak z niego a nie jasna cholera..

mały Jaś z racji braku wymaganego wieku został zastąpiony gajowym Borsukiem kontra Dżony Dżuma znany podrywacz.Borsuk oczywiście wygrał partyjkę kuku i wydał rozkaz Dżonemu:jak zmolestujesz jeża to wygrasz..,a że Borsuk znał wszystkich w lesie to wiedział że jeż był aktualnie z rodziną na Kajmanach bo se kupił lastminet..i tym sposobem wygraliśmy z nicponiami wszystko co się dało i musieli zwijać mandżur..

Nie chciało nam się wracać piechotą przez moczary bo już trochę śpiąca ekipa się zrobiła i zamówiliśmy taxi i powrót do domu był zwyczajnie nudny nie licząc tego że ksiondz Zenon śpiewał całą drogę:"alleluja i do przodu"...


Żegnam siem bo już wysiadać trza..:)

Że Jurek jest na lastminecie to też nie wiedziałem... ale my nie o tym bo są palące sprawy! Została wręczona nagroda uberhipstera keczupowi, za recenzje gier o których sam autor już nie pamięta i mamy nowy raport z blogowego placu boju. Rikimaru## zdominował blogi i nawet Radziu nie jest w stanie mu zagrozić. Całe ppe teraz słucha kolejnych kawałków dżapańskich dziewczynek. Apropo dziewczynek, Realista sprawdził sracz i oto co znaleźliśmy:

Na koniec wspomnę jedynie, że w końcu zapanuje sprawiedliwość!!!!!! Grucha po latach bullshotowych newsów pełnych jadu i kłamstw dostanie lewatywę! Tylko mu tego nie mówcie bo nie przyjedzie! Gdyby tak Rodżeła za te popuszczanie złapać... E3 i po E3 targi giereczek dla dzieciaczków zakończone a ppe 3.0 nadal nie ma! OSZUKAŁ! Była też jakaś afera dotycząca retronagazie i tamtejszego Nacz.Osa, ale no.. ten tego zapomniałem co tam było nie tak. Pamiętajcie, że rzetelnie i z fasonem pierdzimy w waszą stronę!

 

Redakcja przybija wszystkim piątki!

 

Szanowna Redakcja uroczyście oświadcza iż wszelkie krytyczne uwagi ma w dopie!


W poprzednich odcinkach:

#10. SRAKT PPE–Jubileusz! Rodżeł wielokrotnie popuszcza! + sralchiwalia 1-10

#20. SRAKT PPE–Jubileuniunium! Nawet Rodżeł z nami popuszcza! + sralchiwalia 11-20

# Lista wszystkich numerów Sraktu!


Na koniec wyciek z nowego Batmana podesłany przez Realiste

 

Tagi: Srakt ppe

Oceń notkę
+ +34 -

retronagazie .eu
Oceń profil
+ +95 -
repip
Ranking: 15 Poziom: 73
PD: 49066
REPUTACJA: 30658
Miesięcznik PSX Extreme