Blog użytkownika repip

repip i jego literki

repip repip 01.08.2014, 13:19
#12 SRAKT PPE
577V

#12 SRAKT PPE

PRZY TYM SIĘ PIERDZI!

wYstępniak:

Siemano! Widzimy się po dłuższej przerwie spowodowanej spotkaniem redakcyjnym, które połączyliśmy z zjazdem czytelników. Wielu tego dnia spełniło swoje marzenia, Suchy w końcu zobaczył Srakta bo jako studenciak nie jest sobie go w stanie na co dzień kupić. Adi nie musiał zaciągać ludzi do piwnicy, to ludzie zaciągali się do piwnicy, zachęceni mydłem… Każdy mógł również podpisać się na numerze Srakta, którego skany wylądują w przyszłym tygodniu w skrzynkach na listy grupy zlotowiczów. Nasz Korespondent z Czarnego Lądu przemierzył góry, morza i ogródki działkowe by się stawić na miejscu. Takich ludzi właśnie zatrudniamy! Niezłomnych i punktualnych! Jedynie ManoWar musiał pilnować Juniwersa - bo ktoś musi, a on dopiero co był na urlopie. Zawiodła na całej linii za to Grupa Dająca Dupy (GDD), której przewodzi Zbun po cichu wspierany przez Rodżeła, gdy ten akurat nie jest pogryziony przez komary – z nimi nie ma żartów. Nie obyło się jednak bez ekscesów. Czopowy degenerat Dżonder znów nażarł się czopami gwałtu i po szaleńczym rajdzie po stolicy trafił do Alcatraz. Z kolei pewien słynny organizator imprez masowych zaginął! Inne plotki głoszą również, że w tym samym czasie na drugim końcu kraju ktoś jadł w pasjonujący sposób serek wiejski...

Ale nie samym zlotem ppe żyje! SMGT donosi, że grupa miłośników kawy poprosiła Ajrona o czasowego bana, byleby tylko mogli się oderwać od shouta. W ten sposób Keymutha mógł również pograć w nowego TOLU, czyli najlepszą grę wszechświata, która teraz jest jeszcze lepsza! Apropo shouta, jak zwykle również w tym odbycie grzebaliśmy, oto materiały zza kulis organizacji zlotu czytelników Srakty PPE:

W ogóle w tym tygodniu SMGT zaszalał i stał na posterunku, gdy Redakcja się poświęcała by realizować marzenia fanów. Odkrył spisek przez którego hajs się nie zgadza. A hajs się kierwa musi zgadzać!!!

SMGT

Hajs się nie zgadza. Jest wyciek. Okazało się, że odbywa się nieregulowany przepływ

Dowody tutaj:

http://www.ppe.p(...)#c747365

Adrian Kotowski opłaca minusowanie użytkowników przez XboxOne. Ten ostatni z tych pieniędzy opłaca gold różnym użytkownikom do czego przyznał się K E Y M U T H A.

To spisek MS którym zarządza Adrian który kasę dostaje dzięki rynkowi PC.

Nie próżnowano oczywiście również w Kociłapach skąd nam korespondent jak zwykle zdaje relację. Przygotujcie się bo nadjechał nieoznakowany kuń!

ManoWar

Witom wsystkich pasożytów i nierobków tegoz portkala,a także drogiego radaktora repipa i całe psemiłe grono radakcyjne wraz ze innymi koreńspońdeńtami-satelitami :)
Po powrocie ze łurlopa zastałem w centrum juniwersa w moich najlepsiejszych Kociłapach burdel jak zawse czyli wsystko w normie,po mundialu jesce co niektóre nie wytrzeźwieli ale dalej kibicujo nasym :D
Kogut Bolek zameldowałe że narobił przez tsy tygodnie mnóstow nowych jajec i kury są zaspokojone po same pachy..znacy sksydła.
Sezon łogórkowy jesce trwa i dlatego kazdy burak tera jest na wage złota..a i tak kwitnie handel cebulą bo tera ponoć jest modna w tym sezonie :)
Dzis bedziem mieli impreze integracujno ze sąsiednio wsio znacy się ze Kocipałami-obserne relecje zamiescim w nastepniejszym numerze pariodyka Srakat którego akcje w tym tygodniu zadebiutowały na ŁolStrit..
Moje szpiegi doniesli mie że we stolicy odbyło się tajne spotkanie celebrytów tegoz portkala którzy chco tu przejąć władze-tera ich tajemnym znakiem jest rozgwiazda-nic to bedziem mieli ich na oku i albo się ich załatwi albo się do nich dołaczy jak zaproponujo jakie lepsze intratniejsze warunki współpracy-niestety żegnaj gienia świat się zmienia-dziś wsystko kreci się wokół dupy i piniędzy :P
Bede sie żegnał poniewaz mnóstwo tutejszych dziewoj sie za mno łokrutnie stęskniło i każdej trza a to rure przepchać,a to kran jej cieknie,a to goździa zabić i takie tam popierdółki :P
Pozdrawiam cytelników,radakcje,cwaniaków i leszczy a także gwiazdorów i celebrytów :)
"ale głupi ci rzymianie"...:D..to cytat słynnego filozofa i kucharza Obeliksona :P

I to by było na tyle, jak sami widzicie mimo spisku grupy pececiarzy hajs wciąż się zgadza, biznes się kręci, a Redakcja trzyma rękę na pulsie. I pamiętajcie, że rzetelnie i z fasonem pierdzimy w waszą stronę!

Redakcja przybija wszystkim piątki!

 

Szanowna Redakcja uroczyście oświadcza iż wszelkie krytyczne uwagi ma w dopie!


W poprzednich odcinkach:

#10. SRAKT PPE – Jubileusz! Rodżeł wielokrotnie popuszcza! + archiwalia 1-10

#11. SRAKT PPE – Wojna domowa! Niech popuszcza kto może!

Party Hard Level Up! - Obszerna relacja z zlotu

 


Na koniec wymowny fragment najlepszego polskiego filmu o superbohaterze!

Tagi: Srakt ppe zlot

Oceń notkę
+ +38 -

retronagazie .eu
Oceń profil
+ +135 -
repip
Ranking: 25 Poziom: 77
PD: 58407
REPUTACJA: 35600