Blog użytkownika repip

repip i jego literki
repip repip 12.07.2014, 07:31
#11 SRAKT PPE
473V

#11 SRAKT PPE

PRZY TYM SIĘ PIERDZI!

wYstępniak

I jeeeeszcze jedeeen i jeeeeszcze raz….. o no i jesteście, to już 2 tygodnie? W Kociłapach festyny zaginają czasoprzestrzeń. Hajsu wszędzie pełno leży więc pewnie się zgadza, no to zaczynamy! Dzisiejszy numer poświęcony jest głównie dwóm tematom: wojna domowa i sezon ogórkowy. Może bez ogródek przejdźmy do mięsa głównego. Pewnego sielskiego ranka na terytorium kontrolowane przez użytkowników wjechały uzbrojone siły rażenia administracji! Użytkownicy niczego się nie spodziewając wciąż jak co dzień latali z gołymi dupskami po zagrodach krzycząc „niech żyje odbyt!”. Doszło do masakry w której polegli najmłodsi (siekierka na ich cześć!). Szybko jednak uformowano małe zbitki obronnych oddziałów które wypiły magiczny napój i ruszyły do walki. Kolejnym zagadnieniem są bojówki fanbojów wysłane przez administrację, szalona dzicz z głównej została spuszczona z łańcucha! Nad wszystkim jednak czuwa nikomu nie potrzebne Nintendo Defence Force! Plan z placu boju jak i kalendarium z przewodnikiem z tej bratobójczej wojny oczywiście tylko u nas! A Rodżeł sobie wciąż popuszcza! Tymczasem zajrzyjmy do sedesu:

W tej całej zawierusze jedyną oazą spokoju wydaje się mała wioska galów... i Kociłapy, a więc popatrzmy co przyniósł nieoznakowany kuń:

ManoWar

Witom Was użytniki-psotniki tegoż zacenego portkala a także cytelniki-pasożytniki słynnego pariodyka Srakta :)
Jako że nawet na Łonecie pisali na pierwszej stronie że pojechałem konno na łurlop-to zdam Wam minirelacyje ze wakycji a także mój pierwszy asystent-asasyn SonyKraket(Zdzichu) zda raporta ze Kociłap ze centrum juniwersa którego łominąć nie idzie..
Nie mogę za wiele o sobie powiedzieć bo musiałbym Was wsystkich sprzątnąć wiec powiem krótko że kuń o wdzieńcznym imionie SzelbiyDżiTi dowiózł mie tam gdzie trza bez sekscesów,raz tylko go poniosło jak podwoziliśmy turystkę z postoju-przedstawiła się jako ssak leśny więc z racji tego że należymy do tego samego tałatajstwa to nie mogłem jej odmówić,Szelbiy nie lubi blachar więc przy najbliższym wodopoju zwolniliśmy do 20m/s i wyskoczyła w biegu..
Zadekowałem się w znanej mi łokolicy i czas wolny spędzam na piciu piwa,żarcia karkówy(ponoć dobre dla karków),tańce,hulanki,młode cielencinki i te no lasery..a potem od nowa :D
Miejscowa flora i fałna jest przyjazna,tubylce robio dobre piwo, pókico regenerujem się pełno gębo,a Szelbiy czasem pali gume..
A Zdzichu melduje że w Kociłapach sezon łogórkowy sie wzioł zaczoł-wszystkie robio weki i kiszo łogóry,i tak cisza przed burzą jakoby jest..chłopy żyjo mundialem-ale że dudka na mundial nie wzieli..tego nie chco pojąć-za to wydało się że ten napadzior Sułaress podobno własnie u nas naumiał się tej techniki posłużenia się zębami celem powstrzymania przeciwnika-nasze zawodniki robio tak od dziecka-czego łoczy nie widzo tego sędzi nie żal..czy jakoś tak to było..
A mały Franek podsłuchał że pare bab gadało jakoby jakowyś zlot celebrytów sie szykował i nie wim czy łone czasem sie tam nie wybierajo..
Kogut Bolek znów pobił rekord w wyciskaniu łobianki jajek-tera zrobił pićdziesiąt trzy ruchy..strach pomyśleć co bedzie za rok-łon jeszcze rośnie..
A jeszcze Marian podobno wysypał juz 7 fur piachu za stodoło i robi pustynie bo kce nakręcić film psyrodnicy o tajemnym tytule"w pustyni sie puszczo"..widzi mie sie ze to animacyje bajkowe racyj nie bedo..
Mariolka mówiła że we gieesie miała chamowatego klyenta który klół i nie chciał pokazać dowoda psy zakupie kraty piwa(Zdun musi to ón był-pewno juz w jego sklepach go nie kco obesługiwac)..
Bede końcył bo dziewoje mie wołajo i piwo czeka-zatem pozdrawiam i cytelników i radakcyje Srakta a takze inszych koreńspońdeńtów: "Łordismajn"..podobno tak sie żegnajo prawdziwe gwiazdory :D

 

No właśnie, że Dudka nie wzięli? Przechodzimy do drugiego tematu – sezon ogórkowy. Nie tylko ksiądz Zenon z Kociłap kisi. Z tej okazji przybliżamy sylwetkę największego kisiciela wszechczasów i przypominamy najlepsze ogóry Endria. Do tego kolejne zboczenie porno-mecha-bajko maniaków – tego nie zakisisz! Na koniec kilka statystyk z jubileuszu: Srakta kupił co drugi obywatel świata i co trzeci obywatel Juniwersa, zużyty papier starczyłby na podtarcie 61,235 soczystych pierdów, a wino księdza Zenona rozeszło się w całym nakładzie.  Ankietę na najlepsze hasło wygrała opcja „Rzetelnie i z fasonem pierdzimy w waszą stronę!” z czego jesteśmy niezwykle dumni. Na podpuche z Encyklopedią dało się nabrać 90% adminów. Do zobaczenia po zlocie na którym oczywiście z całą Redakcją będziemy, by zdać relację!

 

Redakcja przybija wszystkim piątki!

 

Szanowna Redakcja uroczyście oświadcza iż wszelkie krytyczne uwagi ma w dopie!


W poprzednich odcinkach:

#10. SRAKT PPE – Jubileusz! Rodżeł wielokrotnie popuszcza! + sralchiwalia 1-10

Tagi: Srakt ppe wojna domowa

Oceń notkę
+ +38 -

retronagazie .eu
Oceń profil
+ +136 -
repip
Ranking: 23 Poziom: 77
PD: 57739
REPUTACJA: 36470