Papierowy blog

Luck77

Luck77 Luck77 14.07.2019, 10:29
Papercraft #23 – Final Fantasy VII - Cloud, Barret, Red XIII
284V

Papercraft #23 – Final Fantasy VII - Cloud, Barret, Red XIII

Z okazji zbliżającego się remaku Final Fantasy VII zapraszam na prezentację figurek żywcem wyjętych z oryginału. Biorąc przykład od samego Square nie mam na razie wszystkich postaci, a jedynie trójkę, reszta będzie w kolejnych odsłonach bloga w przyszłości ;)

            Na początku przyszła kolej na Clouda, Barreta oraz Reda XIII. Dwóch pierwszych poznajemy zaraz na początku gry. Clouda jako byłego żołnierza jednostki SOLDIER, a obecnie najemnika pracującego dla organizacji  AVALANCHE i pomagającego im w walce z korporacją Shinra. A Barreta jako lidera grupy AVALANCHE wykonującego właśnie razem z ekipą misję wysadzenia reaktora Shinry wysysającego z ziemi energię Mako. Natomiast ostatniego z przedstawionych dziś bohaterów, Reda XIII poznajemy trochę później, w trakcie akcji ratunkowej w wieżowcu SHINRY gdzie odbijamy go z rąk profesora Hojo.

            Figurki wzorowane są na modelach postaci podczas eksploatacji świata, czyli są bardziej bryłowate od tych w trakcie walki. Barret i Red XIII wyglądają tak jak przez większość gry.  Z kolei Cloud przedstawiony został w stroju żołnierza jednostki SOLDIER, takim w którym występował na wspomnieniach z Nibelheim. W samej grze modele prezentowały się następująco:

 

              Modele przedstawione są oczywiście w takiej samej skali, najwyższy jest z nich Cloud, ma 27cm (a trzymany Buster Sword ma 28), Barret ma 22 cm, a Red XIII 16 cm wysokości i 26 cm długości aż do ogona. Wszystkie materiały i instrukcje możecie pobrać ze strony: http://kaizo(...)sy%20VII

Zapraszam do oglądania, komentowani i do zobaczenia następnym razem ;)

No to teraz mogą przystąpić do walki z ekipą z Final Fantasy IX!!

A nie, jednak zrobią sobie tylko pamiątkową fotkę ;)

 

Tagi: Final Fantasy VII papercraft

Oceń notkę
+ +14 -

Oceń profil
+ +53 -
Luck77
Ranking: 360 Poziom: 55
PD: 22153
REPUTACJA: 4463