BlogCraft

Roland Ninja

ROLAND NINJ4 ROLAND NINJ4 02.12.2013, 10:36
Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 13 i 14: EVA aka. BIG MOMMA oraz PAZ ORTEGA ANDRADE aka. PACIFICA
2876V

Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 13 i 14: EVA aka. BIG MOMMA oraz PAZ ORTEGA ANDRADE aka. PACIFICA

W poprzednim zestawieniu, wzięły udział, dwie iście krwiste kandydatki. Tym razem uderzamy w całkowicie innym kierunku. Seria Metal Gear Solid, prócz iście epickiej historii, charakteryzowała się też kobietami, które towarzyszyły głównym bohaterom, niczym "Dziewczyny Bonda", a przed państwem dwie z nich, blondwłose piękności, tajemnicza Eva, oraz przesłodka Paz. Zapraszam do prezentacji.

KANDYDATKA NR. 13

EVA aka. BIG MOMMA

 

Wiek: ok. 25 lat w MGS 3 i ok. 70 lat w MGS 4

 

Wymiary:

- Wzrost: 178cm

- Waga: 62kg

- Biust: C

Oczy: Niebieskie

 

Włosy: Blond

 

Pochodzenie: Nieznane

 

Występowanie: Seria Metal Gear Solid

 

Debiut: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

 

Zainteresowania: Szeroko pojęte szpiegostwo, bunt przeciw ustrojowi, broń palna, oraz jazda na motocyklu, szczególne upodobanie marki Triumph;-)

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Eva, kobieta o której wiadomo bardzo nie wiele. Nie znamy jej rodziny, jej prawdziwych korzeni czy pochodzenia, którego możemy się domyślać tylko i wyłącznie na podstawie jej wyglądu. Wszystko to wskazuję na to z kim mamy do czynienia i jak dobra jest ta pani w tym co robi. Mianowicie Eva, najprawdopodobniej przez większość swojego dorosłego życia była szpiegiem, czy podwójnym czy iście lojalnym jednemu rządowi, też nie wiadomo, wiadomo jednak że pracowała dla Chińskiej komórki, międzynarodowej organizacji The Patriots, która tak na prawdę była swoistym, dyktatorskim tworem ustalającym ład i nowy porządek na świecie, poprzez odpalanie, wojennych punktów zapalnych na całym globie. Zadanie Evy w służbie chińczyków, było odzyskanie mikrofilmu, na którym zapisane były wszystkie dane dotyczące, zbiorów złota, ich lokowania i miejsca w którym mogło być, należącego niegdyś, do przodków samej organizacji. Wykorzystując swoje wszystkie wdzięki i doświadczenie, Eva uwiodła najlepszego, żołnierza i agenta Stanów Zjednoczonych, samego Jack'a aka. Naked Snake, znanego później jako Big Boss. Przedkładając wynik misji i lojalność wobec mocodawców ponad uczucia jakimi obdarzyła tego wojaka, ich losy się rozeszły. Jej późniejsze losy są tak samo mgliste jak jej dzieciństwo z jednym wyjątkowo krótkim etapem. Kiedy to zgłosiła się na ochotniczkę w programie Les Enfantes Terible, którego celem było sklonowanie samego Big Boss. Eva stała się biologiczną matką, najsłynniejszych bliźniaków w szpiegowskim świecie, konspiracji! Jej synowie, Solid Snake i Liquid Snake, o kryptonimach, odziedziczonych po ojcu zostali w bardzo młodym wieku, zostali jej odebrani i wcielieni do służby na różnych kontynentach. Eva pod wpływem impulsu, z czasem wymówiła lojalność swoim szefom, stając po drugiej stronie zniewolonej ludzkości, organizując bojówki i całą sieć dywersyjną przeciw Patriotom, w jednej ze swoich ostatnich misji, połączyła siły ze swoim synem Solid Snake'iem, który dzięki jej pomocy w końcu położył kres, rządom tyranów i wypełnił wolę matki. Eva przez całe życie była piękną kobietą. Z jej rys twarzy można było wywnioskować że posiada iście słowiańsko-nordyckie korzenie. Kobieta o pięknych niebieskich oczach, słonecznych blond włosach i soczystych kształtnych, różowych ustach, mogła wręcz omamić każdego. Do tego wstydem było by nie wspomnieć o jej jędrnym i kształtym ciele, które opięte w motocyklowy kombinezon, wręcz kipiało seksem! Wszystko to wpływało na odbiór Evy jako kobiety, jednocześnie słodkiej i naiwnej, oraz twardej o silnym charakterze. Dlatego właśnie kobiety szpieg, są jednymi z najgroźniejszych przedstawicielek swojej płci!

 

KANDYDATKA NR. 14

PAZ ORTEGA ANDRADE aka. PACIFICA

 

Wiek: ok. 25 lat

 

Wymiary:

- Wzrost: 160cm

- Waga: 50kg

- Biust: A

Oczy: Zielone

 

Włosy: Blond

 

Pochodzenie: Południowo-Amerykańskie

 

Występowanie: Seria Metal Gear Solid

 

Debiut: Metal Gear Solid: Peace Walker

 

Zainteresowania: Szpiegostwo, Szeroko pojęte badania na rozwojem technologicznym, robotyka i obsługa sprzętu bojowego

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Paz to kolejna dziewczyna, z tych o których nie wiadomo nic! Kolejna która stanęła na drodze, linii legendarnych "Wężów". Zjawiła się pewnego ulewnego dnia w towarzystwie równie tajemniczego Galveza, oferując pracę dla prywatnej, Armii bez granic samego Big Bossa. Jej imię w języku hiszpańskim oznacza pokój, a jej słodka dziewczęca aparycja i ciężkie dzieciństwo jakie przeżyła, połączyły się w iście wybuchowej mieszance, jaką z pewnością jest ta dziewoja. W rzeczywistości zadanie Paz było całkowicie coś innego. Tak na prawdę sam Galvez, a właściwie Zadornov był szpiegiem na usługach Patriotów, a Paz jego towarzyszką, która skrycie posiadała parę swoich prywatnych celów, w tym doprowadzenie i przymuszenie legendarnego bohatera do zdrady państwa Amerykańskiego. Paz, a może raczej Pacifica, imię kryptonim który nadano jej zaraz po zwerbowaniu, miała od samego początku wzbudzić współczucie w Big Boss'ie, odwracając przy okazji uwagę od jej niecnych planów. W sumie przyszło jej to dość łatwo, bo obarczając cała winą swojego kompana, Rosyjskiego, byłego agenta KGB, bardzo prosto odciągnęła podejrzenia od swojej skromnej osóbki. Po prawdzie kto by podejrzewał nastoletnią, blond dziewczynkę o ślicznych seledynowych oczach, kształtach godnych kuszącej lolity oraz manierze w głosie, wyzwalającej instynkty chroniące tak kruche i niewinne istotki. Rzeczywistość była całkowicie odmienna, Pacifica była dużo starsza niż na to wyglądała i używała swoich wdzięków oraz talentu aktorskiego do omamienia największego z bohaterów, który w rezultacie został oficjalnie zdrajcą narodów! Paz to dowód na to jak łatwo można nas, mężczyzn ogłupić. Dowód na to jak to kobiety potrafią być ostre i niebezpieczne zarazem, niech to będzie lekcja dla wszystkich samców, którzy od teraz zastanowią się dwa razy zanim, pomogą jakiejś biednej niewinnej dziewczynce.

Przed państwem oto, dwie kobiety szpieg, które nie ważne po której stronie stoją, trzeba im przyznać że są najlepsze w swoim fachu, bo już chyba owiane tajemnicą życie jest tego największym dowodem. Obie oczekują państwa głosów w przyszłym głosowaniu. 

Tagi: metal gear solid metal gear solid 3 subsistence metal gear solid: peace walker

Oceń notkę
+ 0 -

*Anti-Society B-Stard* B-)
Oceń profil
+ +126 -
ROLAND NINJ4
Ranking: 21 Poziom: 79
PD: 60836
REPUTACJA: 27401