SKLEP

BlogCraft

Roland Ninja
ROLAND NINJ4 ROLAND NINJ4 09.11.2013, 14:26
Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr.6 i 7: KSIĘŻNICZKA FARAH oraz ELIKA
1584V

Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr.6 i 7: KSIĘŻNICZKA FARAH oraz ELIKA

Panie i Panowie, czym byłby konkurs piękności, bez prawdziwych księżniczek, a czym było by królestwo bez takich piękności jak Farah oraz Elika. Panny, które przybyły do nas na specjalne zaproszenie, z dwóch różnych wymiarów, Dalekiego wschodu, pozostawiając swoich Księciów, w błogiej nieświadomości, tego z jakimi ognistymi paniami, spółkują na co dzień.  

KANDYDATKA NR. 6

PRINCESS FARAH 

 

Wiek: ok. 20lat

 

Wymiary:

- Wzrost: ok. 165cm

- Waga: ok. 50kg

- Biust: B

Oczy: Czarne

 

Włosy: Czarne

 

Pochodzenie: Indie

 

Występowanie: Seria Prince of Persia

 

Debiut: Prince of Persia: The Sands of TIme

 

Zainteresowania: Ogólne uprzykrzanie życia ojcu, iście męskie zabawy, i strzelanie z łuku.

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Farah, jak przystało na księżniczkę, była bardzo rozwydrzoną młodą damą. Poprzez wzgląd na to że całe życie mieszkała w pałacu, niczego jej nie brakowało. Miała wszystko, piękne suknie, pełną obsługę, cały pałac dla siebie, morze kosztowności i kochającego ją ponad wszystko ojca. Jednakże nie za bardzo przestrzegała rozkazów ojca, oraz zasad panujących na dworze, zachowując się po prostu, jak mały ciekawski książę, a nie jak na księżniczkę przystało. Od zawsze interesowało ją zaglądanie do najciemniejszych grot, wspinanie na drzewa i zaczepianie innych chłopców na dworze. Przy okazji, uczyła się też po kryjomu, strzelania z łuku, w czym pomagał jej jeden z nadwornych strażników. Kiedy Farah dorosła, wiele się zmieniło i praktycznie z dnia na dzień, została rzucona na głęboką wodę, gdy jej ojciec zginął w zamachu stanu, zorganizowanym, przez podstępnego Wezyra. Ojciec Farah, zginął na jej oczach, zamieniając się w przerażającą piaskową, bestię, za pomocą uwolnionych przez Wezyra, magicznych Piasków Czasu. W trakcie ucieczki z pałacu, jej losy splotły się z losami tajemniczego księcia z którym razem, odmienili bieg historii. Farah jest śliczną dziewczyną, prawdziwą mieszanką, srodkowo wschodnich rodów. Płynie w niej krew Indyjska jak i Perska. Charakteryzuję się przede wszystkim, długimi lśniącymi, czarnymi jak węgiel włosami, splecionymi w warkocz, oraz pełnymi, dużymi oczami, dodającymi jej twarzy blasku, niczym szlachetne kamienie;-) Jest drobnej dziewczęcej postury, o kształtnych małych piersiach i długich umięśnionych nogach, wyćwiczonych na pałacowej szcierzce zdrowia, podkreślonych wściekle karminowym ubiorem, wykończonym złotem. Niech tylko nie zwodzi panów, jej filigranowa postura, ów kobieta jest nad wyraz niebezpieczna, gdy w rączkach, dzierży swój nierozłączny łuk, którym przeszywa serca nieświadomych niczego naiwniaków.

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Druga księżniczka w naszym notowaniu, przybyła wraz z magicznym błyskiem poranka, z całkowicie innego zakątka, tajemniczej persji. 

 

KANDYDATKA NR. 7

PRINCESS ELIKA

 

Wiek: ok. 25 lat

 

Wymiary:

- Wzrost: ok. 170cm

- Waga: ok. 55kg

- Biust: A

Oczy: Brązowe

 

Włosy: Brązowe (Szatynka)

 

Pochodzenie: Ahura - Persia (Dzisiejszy Iran)

 

Występowanie: Seria Prince of Persia

 

Debiut: Prince of Persia (Reimagined)

 

Zainteresowania: Strażniczka drzewa życia, wielbicielka natury, oraz zwiewna miłośniczka sztuk magicznych, nałogowo pochłania ziarenka światła;-)

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Księżniczka Elika, na co dzień jest magiczną strażniczką drzewa życia, w krainie zwącej się Ahura. Poprzez swoje umiłowanie do natury, zaczęła studiować magię, opartą głównie o defensywę i lecznictwo. Jest adeptką sztuk magicznych na bardzo wysokim poziomie. Jej życie było sielanką, aż do pojawienia się Mrocznego Pana zła, o wywołującym dreszcze imieniu Ahriman! Rzucił on cień na całą krainę, grożąc zniszczeniem owego Drzewa Życia, bez którego świat pogrążyłby się we wiecznych ciemnościach. Elika postawiła sobie za punkt honoru, przeciwstawić się złowrogiemu, tyranowi, który mianował się mistrzem i panem wszystkich żywych. Gdy nasłał na Elikę swoje sługi, ta ratowała się ucieczką, wpadając po drodze na, nieznajomego, który później okazał się ważną  osobistością, a nawet Księciem Persji z którym w duecie, obaliła rządy Ahrimana i przywróciła ład i porządek, wspomagając księcia duchowo i defensywnie w jego eksapadzie. Elika to zwinna i zwiewna, delikatna osóbka. Porusza się z gracją kotki i lekkością, porannej mgiełki. Jej skóra ma oliwkowy odcień, przelatany co rusz magicznymi rozbłyskami i refleksami. Jej kobiecy głos uwodzi, gdy wypowiada magiczne inkantacje, a drobna pierś chce się uwolnić, ze swoich zwiewnych pustynnych fatałaszków. Księżniczka, nie jest raczej typem, kobiety walecznej, ale zapewniam, że gdy spojrzy w wasze oczy tym bezkresnym, tajemniczym spojrzeniem, gdy utoniecie w jej ustach, przypominających łódź, płynącą wartkim nurtem rzeki, nawet nie zauważycie jak was omotają, jej magiczne macki;-)

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

Oto i dumne księżniczki. Ich blask olśniewa, a wygląd zatyka dech w piersi, tylko czy wystarczająco by uzyskać, głosy tej bardziej wybrednej części publiczności.

Tagi: prince of persia prince of persia the sands of time

Oceń notkę
+ 0 -

*Transfer Student Part-Timer*
Oceń profil
+ +116 -
ROLAND NINJ4
Ranking: 25 Poziom: 76
PD: 54758
REPUTACJA: 25795
Miesięcznik PSX Extreme