ograny.blogspot.com

brama84 brama84 17.08.2014, 16:07
Najazd użytkowników PPE na Poznań Game Arena
593V

Najazd użytkowników PPE na Poznań Game Arena

Czy wszyscy mnie widzą? Czy wszyscy mnie słyszą? Ekhem… Już całkiem niedługo bo pod koniec października odbywają się największe targi gier komputerowych w Polsce – poznańskie PGA. Ja tam będę, jestem tubylcem, jeżeli ktoś jeszcze się wybiera to może warto się skrzyknąć i zrobić niezłą trzodę… wróć… wspólnie pozwiedzać, następnie udać się na qulturalne piwko.

Strona wydarzenia na ppe:

http://www.ppe.p(...)014.html

pga

Targi Poznań Game Arena odbywają się 26, 27 i 29 października, czyli piątek, sobota i niedziela, w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pierwotnie mój pomysł na spotkanie był taki, że jeżeli spośród użytkowników PPE ktoś wybiera się na targi to żeby się umówić na miejscu np. przed wejściem głównym i wspólnie zwiedzać. Potem pogaduchy i jakieś piwko (dla pełnoletnich).

Nie zamierzałem robić "zlotu" tylko spotkanie tych co na targi i tak się wybiorą. Czyli bez załatwiania logistyki, którą każdy (według tego pomysłu) załatwiałby we własnym zakresie. Jednakowoż, jeżeli tak będzie "sprawniej" możemy przedyskutować na forum PPE różne opcje i chętnie pomogę w organizacji zlotu.

Zrobiłem nawet wstępny researcz.

Piwko i growe pogaduchy uskuteczniać możemy na Starym Rynku w pubie Game Zone na ulicy Wrocławskiej 12. Odbywało się tu jedno z poGradajmy, na które niestety nie dotarłem jak dotąd, ale będę się starał. Sam w tym pubie byłem tylko przelotem, ale klimat fajny, są konsole, automaty. I piwko też, wiec powinno styknąć.

 Wyszukałem też dwa hostele, które oferują tani nocleg i minimalną ilość pluskw. Z Dworca Głównego i na Targi jest jakieś 25 minut, zygzakiem +10. Można by pewnie bliżej targów, ale moja strategia jest taka, że skoro pijemy na starym to warto mieć blisko żeby złożyć swoje zwłoki do wyra. Całość obrazuje mapka:

mapka

Jak widzicie to tylko kilka ulic.  Strony hosteli:

http://www.retro(...)alizacja - ulica Kramarska 1

http://tey-hostel.pl/ - ulica Świętosławska 12

Dajcie znać co sądzicie i jaką formułę spotkania wolicie. Czy będziemy się „szukać” już na halach targowych, czy wolicie zorganizowany zlot, w którym pomogę pozałatwiać sprawy organizacyjne i posłużę za przewodnika po Poznaniu.

To pierwszy blog w tym temacie, w razie potrzeby i zainteresowania będą kolejne. Trzeba przedyskutować kilka kwestii. Pierwszy dzień targów to dzień dla branży i wejściówka kosztuje 100 zł, moim zdaniem nie warto. Trzeba więc przedyskutować, czy również ten dzień bierzemy pod uwagę. Ja prawdopodobnie tam będę, powinienem dostać wejściówkę prasową jak w poprzednich latach, więc za darmo zobaczę co tam będzie, ale płacić tyle za niewiadomą to przegięcie.

Jeżeli coś pominąłem to dawajcie znać.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Poznaniu!

Tagi: pga ppe

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ +10 -
brama84
Ranking: 1187 Poziom: 40
PD: 9178
REPUTACJA: 3070