Blog użytkownika Maciej P

Maciej P Maciej P 02.02.2014, 14:30
Kiedyś rysowałem...
756V

Kiedyś rysowałem...

Jakiś czas temu DB_Mafia pochwalił się swoimi mangowymi rysunkami publikując je w jednym swoich wpisów na blogu. Okazało się wtedy że również Laughter-XIII kiedyś rysował. Zachęciło mnie to do odszukania swoich bazgrołów.

Udało mi się odnaleźć tylko najnowsze rysunki, jednak nie nowe bo już bardzo dawno nic nie narysowałem. Niestety nie mam na to czasu a w każdej wolnej chwili oddaję się innym przyjemnością. Gdzieś powinienem mieć jeszcze zeszyt ze starszymi rysunkami jednak aby go odnaleźć musiałbym dokonać małej rewolucji w szafach więc przynajmniej na dzisiaj to sobie daruję. Zazwyczaj tworzyłem, tzw grafitti, jednak ani jeden z nich nigdy nie znalazł swojego miejsca na ścianie. Szkicowanie w zeszycie a malowanie farbą w sprayu to jednak dwie zupełnie inne rzeczy no i oczywiście koszta. Za małolata raczej nie było mnie stać na farby a i tak za pewne wyglądałoby to paskudnie. Tak więc nie pozostaje mi już nic innego niż poddać pod waszą ocenę moje bazgroły poniżej.

 

 

 

 

 

 

Jak pewnie zauważyliście po datach moje ostatnie "dzieła" pochodzą z 2008 roku. Już wtedy rysowałem mało. Większość tworzyłem za czasów liceum. Jeśli rysunki was zainteresują, to któregoś dnia spróbuję odnaleźć ten zagubiony zeszyt ;)

 

PS. Potraficie odszyfrować te teksty? Bo przyznam szczerze, że dzisiaj i ja mam z tym problem.

Tagi: grafitti rysunki smoki

Oceń notkę
+ +2 -

Oceń profil
+ +25 -
Maciej P
Ranking: 4256 Poziom: 29
PD: 3637
REPUTACJA: 265