Blog użytkownika SmOOgi

SmOOgi SmOOgi 28.04.2016, 03:17
Czy Was nie poyeabało?
348V

Czy Was nie poyeabało?

Tyle mógłbym rzec do tych wszystkich narzekaczy na ofertę Plusa w tym wpisie nazywanym Minusem :P

LIFEHACK  ode mnie dla narzekaczy

Napisz odręcznie 3000 ( TRZY TYSIĄCE) odręcznie ( ODRĘCZNIE ) list motywujący Twoją prośbę o gry dla Ciebie ( DLA CIEBIE ) do działu zarządzającego ofertą Minusa.

By dodać lepszego efektu Twojej prośby, będziemy potrzebowali czerwonej świecy, prostego podłoża - warunek do podłoża - TYLKO ŚCIANA! jednej osoby do pomocy.

- rozgrzewamy świecę ( przy osobach nieletnich, wskazana jest osoba dorosła ) 

- stajemy naprzeciw(ko) ściany w lekkim rozkroku

- kładziemy ręce na wysokość ramion

- pomocnik jedną ręką trzyma kopertę na wysokości Twojego czoła

   - drugą ręką rozgrzaną świecę przykłada do Twojego czoła

-  wykonujesz szybki ruch twarzą do koperty

- koperta gotowa do wysłania

 

 

                                                        - DLACZEGO mój PLUS STAŁ SIĘ moim MINUSEM - 

 

Jak jeszcze starałem się bronić ofertę Plus na PS4 mimo że oferta była naprawdę delikatnie pisząc... skromna....

tak wiem sam, dlaczego i jak się sam wkręciłem w ofertę za czasów PS3 gdzie przyzwyczaiła mnie do naprawdę świetnych tytułów po 3-4 miesiącach po premierze. W ofertę tak się wkręciłem, że bardzo płynnie zaakceptowałem fakt, że już na PS4 oferta jest musem jeśli chcemy zagrać w multiplayer. 

Myślę że jestem świadomym klientem w naszej branży i wiem jak ten cały rynek działa w ogóle i jak działa na nas/klientów.

Więc wiedziałem że na ofertę jak na PS3, będzie trzeba zaczekać do roku, max półtorej - w końcu nie mieli czym nas jeszcze "obdarowywać". Nie czas i miejsce na ogólny lineup current genów, zdania są podzielone,a  i ja na razie przemilczę sprawę. 

Pierwsze niepokojące sygnały o spadku oferty, to znaczne pogorszenie tytułów na chlebaka ( mieli/mają jeszcze w zanadrzu dużo świetnych tytułów na 7 generację )

Drugi sygnał - konkurencja. Microsoft zaczął sypać tytułami AAA w swoim odpowiedniku oferty Sony - GameswithGold.

Sony zaczyna informować, że tytuły AAA pojawią się na jesień...ubiegłego roku, no, ale nie zapominam - dali samodzielny dodatek Infamousa - no, chyba się zaczyna dobry okres...tiaaa.......

....i to by było na tyle jeśli chodzi o tytuły AAA, o sorry winetu, był jeszcze Styx. Microsoft swoją ofertą delikatnie mówiąc, wygrywa w przedbiegach ( na PS360 to Sony wygrywało ) i choć też zdarzają się słabsze momenty, Sony ma zdecydowanie tylko takie. Sony które nawet nie podejmuje walki z MS, Sony które ma już tylko jeden kolor w oczach, Sony które nawet już nie zaprzecza jakimkolwiek plotkom na temat PS4, Sony które wprowadza dosyć drastyczne zmiany co do znaczenia - generacja/konsola.

Powtórzę się, ale wiem że Sony mnie sprytnie wkręciło w ten abonament, lecz była to dla mnie nie zobowiązująca usługa, usługa która teraz ( była w sumie od zawsze ) jest płaceniem za możliwość grania online z bonusem w postaci gier. 

Zastanawia mnie tylko jedno - co musi czuć zarząd/prezes SOE czytając miesiąc w miesiąc komentarze na temat oferty Plus. 

                                                                     - koniec? -

 

 

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +12 -

Oceń profil
+ +23 -
SmOOgi
Ranking: 457 Poziom: 51
PD: 17814
REPUTACJA: 6822