Blog użytkownika SmOOgi

SmOOgi SmOOgi 10.08.2014, 23:25
Przegląd blogów - Ankieta
477V

Przegląd blogów - Ankieta

Może nie wszyscy jeszcze wiedzą, ale przegląd blogów został zawieszony i nie wiadomo, czy w ogóle wróci. Co mnie smuci niemiłosiernie, ale o tym przeczytacie niżej.

Dla mnie osobiście, przeczytanie pop raz pierwszy, swojego wpisu w przeglądzie blogów, było czymś wspaniałym. Uczucie dumy, zachwytu, docenienia, pokazania mi osobiście, że warto pisać, bo jednak się to ludziom podoba.

Mamy tutaj naprawdę wielu, fajnie piszących blogerów. Osobiście czytam, każdy wpis jaki się pojawia w sekcji blogi, nie ważne kto go napisał, przeczytam i wystawię plusa, bądź minusa. Wiem, ze są niektórzy, co tylko widzą nazwę użytkownika i od razu wlepiają minusa bez przeczytania tekstu... zostawmy to bez komentarza.

Przegląd jest comiesięcznym ukoronowaniem, pisarzy na portalu. Ukoronowaniem ważniejszym wg mnie niż, dostanie się nawet na główną. Dlaczego? Ano do przeglądu trafiają wpisy, wyselekcjonowane z całego miesiąca, czyli średnio coś z 40 wpisów! Znaleźć się wśród najlepszych z 40ki? Bezcenne.

Wiem, ze jednym z najważniejszych argumentów, który zadecydował o zawieszeniu przeglądu, była mała ilość 'kliknięć'. Ale ja mam odpowiedź dla tego argumentu.

PRZEGLĄD JEST DLA NAS, PISZĄCYCH! NIE DLA ZAROBKU NA GŁÓWNEJ! (do huja wafla!)

Dlatego bez lania więcej wody ( wiecie, minimum tekstu musi być ), zostawiam Was z ankietą, w której chciałbym byście zagłosowali, czy [przegląd ma być dalej kontynuowany czy jednak lepiej żeby zniknął?

Edit - W związku hmm, nazwijmy to bugiem z ankietą, prosiłbym Was byście odpowiedź z sondy pozostawili w komentarzu! Wystarczy tylko tak/nie.

Tagi:

Oceń notkę
+ +15 -

Oceń profil
+ +23 -
SmOOgi
Ranking: 705 Poziom: 51
PD: 17823
REPUTACJA: 6720