Blog użytkownika SmOOgi

SmOOgi SmOOgi 17.07.2014, 18:59
Ostatni wpis dotyczący zlotu
404V

Ostatni wpis dotyczący zlotu

Już za 9 dni, poznamy się osobiście.
Już za 9 dni, dowiemy się o sobie więcej
Już za 9 dni, albo się jeszcze bardziej zaprzyjaźnimy, albo się znienawidzimy
Już za 9 dni, nic nie będzie takie samo...

Tak! To już tylko dziewięć dni. Mieliśmy dużo czasu, prawie pół roku na przygotowania,a jak to bywa w życiu, dopiero teraz mamy ogarnięty już nocleg ;) i wszystko ( no prawie, ale to się liczy, do ekipy nocującej ) Jest to ostatni wpis na temat zjazdu i będą tu wszelakie informacje, które każdy z użytkowników, którzy planują się pojawić w stolicy, powinni już znać, ale piszę by nie było  potem, że nie wiedziałem, czy cuś.

 

Spotykamy się w Warszawie na dworcu głównym o godzinie 18.

Z dworca, wszyscy razem skierujemy się już do klubu LevelUp, gdzie odbędzie się cała już impreza.

WSTĘP TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH, powodu nie chce mi się pisać po raz enty, więc napisze w skrócie - bo tak i **uj, a żeby nie było, to info dla nieletnich - wstęp do klubu jest dla OSÓB PEŁNOLETNICH!

Nie potrzebuję listy obecności, bo z tego co już się zorientowaliśmy, sami zainteresowani na szocie, będzie nas na zlocie ~20-30 osób. Ja osobiście się cieszę, że udało się nam/mi w ogóle się zorganizować i dojdzie do tego spotkania.

Chciałbym bardzo, by była to już coroczna nasza wspólna impreza. Nie muszę jej co rok organizować i jeśli ktoś będzie chciał mnie za rok zastąpić, to śmiało może po tej 'pierwszej edycji' pisać,że chciałby być organizatorem. Chciałbym tylko, by miasto było co roku wybierane inne i miasto które było już wybrane odpadało z ankiety. Przykład: Za rok w ankiecie miasta na zlot, nie będzie Warszawy.

Da szansę to pokazaniu się innym miastom w Polsce jak i da szansę innym na przyjazd na taki zlot, bo już teraz dało się słyszeć, że niektórzy nie przyjadą teraz, bo Wawa jest za daleko.

Mam nadzieję, że się nie pozabijamy, że nie będzie drastycznych zgonów, że nie obrzygam/y klubu/hostelu ;)

To tyle z mojej strony i im bliżej zlotu, tym większa 'trema' ;) Oczywiście relacja będzie i w tym miejscu chciałbym tylko by osoby odpowiedzialne za filmy/zdjęcia i późniejszy montaż potwierdziły mi swój 'angaż'.

 

P.S nie plusujcie tego wpisu, bo to już któryś tam z kolei wpis o tym samym temacie :P

Tagi:

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ +23 -
SmOOgi
Ranking: 705 Poziom: 51
PD: 17823
REPUTACJA: 6720