Kyonesu

Geekstyle

Kyonesu Kyonesu 02.06.2013, 21:47
Weekly Picture #3
334V

Weekly Picture #3

Weekly Picture jest serią cotygodniowych przeglądów internetu. Specjalnie dla Ciebie najlepsze filmy, obrazki, ciekawostki ze świata gier i kultury zbiera Kyonesu. Enjoy ;)

 

Już się bałem, że dzisiejsza odsłona Weekly Picture nie będzie mogła się ukazać w planowanym terminie. Wszystko przez internet. A właściwie przez jego brak. Uff, na szczęście wszystko wróciło do normy i mogę się z Wami podzielić kolejną porcją multimediów z całego tygodnia, tak jak to powinno wyglądać. Dobra, zaczynamy.

 

 

Ouya - polska prezentacja kickstarterowej klapy

 

 

Czy trzeba coś dodawać? Przyznam się, że miałem nadzieję na szczęśliwe zakończenie tego projektu. Wyszło jak wyszło.

 

 

Co nieco o Xboxie One

 

 

Tym razem przedstawiam zupełnie inny sprzęt. Powyżej widzicie ciekawy materiał pokazujący produkcję nowej konsoli Microsoftu.

 

Rain - małe cudeńko

 

 

Ten trailer mnie kupił. Choć ciężko powiedzieć na ile moje oczekiwania pokrywają się z rzeczywistością. Anyway, szykuje się nam kolejna nietuzinkowa perełka z cyfrowej dystrybucji.

 

Wolfenstein: The New Order - zapowiedź z elementami gameplay'u

 

 

Kto czeka na Wolfensteina? Osobiście jestem nastawiony bardzo neutralnie do gry, jednak intryguje mnie ta ciężka, industrialna stylistyka. Brakuje mi jej w innych fps'ach.

 

Ogromny klockowaty X-wing

 

 

Ahh klocki Lego... znam ludzi, którzy chyba nigdy z tego nie wyrosną. Zresztą, skoro sprawia im to przyjemność, to czemu mieliby to porzucać. Tacy jak oni pewnie sporo by dali, aby zobaczyć taki widok na nowojorskim Times Square. Replika w skali 1:1, ponad 5,3 mln klocków, 13 metrów długości i 3 metry wysokości... tak, to robi wrażenie.

 

 

 

 

Obrazkowo

 

 

Szykuje się nam milusie połączenie największych marek EA z Plant vs. Zombies... fajne?

 

 

 

 

Na dzisiaj już kończę, tak więc - o ile internet będzie łaskawy - do zobaczenia za tydzień ;)

 

Tagi: Weekly picture

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ 0 -
Kyonesu
Ranking: 7226 Poziom: 22
PD: 1750
REPUTACJA: 16