Kyonesu

Geekstyle

Kyonesu Kyonesu 26.05.2013, 14:06
Weekly Picture #2
434V

Weekly Picture #2

Weekly Picture jest serią cotygodniowych przeglądów internetu. Specjalnie dla Ciebie najlepsze filmy, obrazki, ciekawostki ze świata gier i kultury zbiera Kyonesu. Enjoy ;)

 

Dzisiejszy subiektywny przegląd tygodnia sponsoruje Microsoft. Ostatnio cały internet żyje prezentacją nowego Xbox'a, więc nie ma się co dziwić, że wszędzie zalewają nas materiały o nowej konsoli. Jednak nie tylko tym internet stoi, co zobaczycie w najnowszym przeglądzie.

 

 

Co by było gdyby?

 

 

A co jeśli Ms i Sony potajemnie budują wspólną konsolę chcąc pokazać ją na E3?

 

 

Xbox One w kilku słowach

 

 

Jeśli jest ktoś taki, kto nie widział jeszcze tego filmiku, albo nie oglądał konferencji Microsoftu to... koniecznie musi zobaczyć wideo powyżej. Uśmiałem się ;)

 

 

Nowy krążek Daft Punk w ośmiu bitach

 

 

Nowa płyta słynnego duetu muzycznego jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła, jednak skutecznie umiliła sobotnie porządki. Na pewno warto sprawdzić ciekawą aranżację ich najnowszego dzieła w iście gamingowym stylu.

 

 

BlazBlue: Chronophantasma

 

 

Mamy tu fanów japońskich bijatyk? Jeśli odpowiedź brzmi: tak, to na pewno warto pamiętać o nowej odsłonie bijatyki spod dłuta Arc System Works. Chronophantasma wyjdzie 24 października w Japoni. Kiedy dotrze do nas - nie wiadomo. Szczerze mówiąc, u mnie w pokoju na półce od kilku miesięcy czeka Continuum Shift na ogranie. Jednak przeraża mnie poziom skomplikowania tej bijatyki... może kiedyś się zmuszę ;)

 

 

Jak zbudować miecz Clouda z FF VII?

 

 

Na zakończenie działu wideo, zostawiłem prawdziwą perełkę - prawdziwy miecz Clouda. Podziwiam takich ludzi, sam chciałbym mieć tyle samozaparcia, aby robić takie cudeńka jak to powyżej. Swoją drogą Cloud musiał być naprawdę niezłym koksem skoro potrafił biegać z takim żelastwem na plecach.

 

 

Obrazkowo

 

 

 

 

Trzeba przyznać, że mijający tydzień był wyjątkowo ciekawy w naszej branży. Następna porcja next-genowego szaleństwa pojawi się już za kilka dnia w trakcie targów E3 - ja już nie mogę się doczekać.

Mam nadzieję, że przegląd się podobał. Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy taka forma multimedialnych newsów przypadła Wam do gustu. Do zobaczenia za tydzień! ;)

 

 

Tagi: Weekly picture

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ 0 -
Kyonesu
Ranking: 5902 Poziom: 22
PD: 1750
REPUTACJA: 16