Kyonesu

Geekstyle

Kyonesu Kyonesu 19.05.2013, 22:28
Weekly Picture
311V

Weekly Picture

Weekly Picture jest serią cotygodniowych przeglądów internetu. Specjalnie dla Ciebie najlepsze filmy, obrazki, ciekawostki ze świata gier i kultury zbiera Kyonesu. Enjoy ;)

 

I tak mija kolejny tydzień w gamingowym światku, pełen contentu, którego nie sposób ogarnąć. Weekly Picture ma być subiektywną serią przeglądów internetu w celu zgromadzenia perełek z danego tygodnia. Łapcie:

 

Batman: Arkham Origins - teaser

 

 

Nowy Batman jest dla mnie jedną wielką niewiadomą. Arkham City było genialne, jednak za Origins stoi inne studio. Ciężko powiedzieć czy wybór innego developera był decyzją dobrą czy nie - w końcu nie widzieliśmy nawet kawałka gameplay'u. Powższy teaser tylko zaostrza apetyt, ale wciąż czekam na przynajmniej fragment rozgrywki.

 

Panopticon - nowy projekt Japan Studio

 

 

 

Sony szykuje nową grę. Panopticon jest... no właśnie, za bardzo nie wiem czym jest ta gra. Kontrolowana przyszłość, cyber-ciała, liczby nad głowami bohaterów niczym kod z Death Note'a - wszystko to zapowiada się intrygująco. Więcej szczegółów zostanie zaprezentowanych 21 maja. Chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego.

 
 

Pacific Rim - trailer

 

 

Kolejny film nastawiony na efekty, bum, bum i wybuchy? Mam szczerą nadzieję, że nie. Nadzieja ta jest uwarunkowana faktem, że reżyserem jest nie kto inny jak Guillermo del Toro. Poza tym, koncepcja filmu bardzo przypomina mojego kochanego Evangeliona. Premiera 12 lipca.

 

 

Gentelman - Minecraft edition

 

 

 

Nie jestem fanem Minecrafta - moja kreatywność ograniczała się do zrobienia wysokiej wieży - jednak podziwiam cierpliwość graczy wznoszących architektoniczne cuda z tysięcy klocków. Jak widać, oprócz samego budowania, można zmontować fajną parodię najnowszego teledysku Psy'a ;)

 

 

Obrazkowo

 

Aż ciężko uwierzyćNa dzisiaj kończę, mam nadzieję, że się podobało. Kolejny Weekly Picture powinien być jeszcze ciekawszy z powodu wtorkowej konferencji Microsoftu. Do zobaczenia za tydzień!

 

 

Tagi: Weekly picture

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ 0 -
Kyonesu
Ranking: 7226 Poziom: 22
PD: 1750
REPUTACJA: 16