Moje chaotyczne myśli zebrane do kupy...

...tylko czasu nie ma aby je spisać.

emas emas 31.12.2013, 15:05
Postanowienia noworoczne
628V

Postanowienia noworoczne

Growy rok 2013 dobiega końca a kolejny 2014 już za parę godzin (minut w zależności kiedy będziecie czytać tego bloga ;) A jak nowy rok to i postanowienia noworoczne.

Z tymi postanowieniami to różnie bywa. W większości nie udaje się ich zrealizować. Wiem o tym dobrze, bo na własnej skórze przekonałem się że trudno wytrwać w postanowieniu. Brak silnej woli czy może zwykłe lenistwo? Któż to wie? Tak czy inaczej na ten mijający rok nie robiłem żadnych postanowień, ale na nadchodzący 2014 rok kilka postanowień mam.

 

Postanowienie nr 1

 

Nie kupię PS4 w 2014 roku. Wolę poczekać, aż nowy sprzęt poradzi sobie z licznymi chorobami wieku dziecięcego no i żeby trochę staniał ;P Nową maszynkę Sony kupię może za rok lub dwa. Może kupię wersję Slim. PSX, PS2 i PS3 miały swoje wersje odchudzone i najprawdopodobniej PS4 też będzie mieć. Nie wiem jeszcze dokładnie aż tak do przodu nie wybiegam.

 

 

Postanowienie nr 2

 

Nadrobić zaległości z PS3. Jest ponad kilkanaście tytułów, w które jeszcze nie zagrałem i nie są to tylko gry wydane w tym roku ale także te z przed kilku lat. Poza tym w 2014 roku wyjdzie jeszcze kilka ciekawych tytułów jak np. Dark Souls II czy Murdered: Soul Suspect. Tak więc grania będzie sporo.

 

 

Postanowienie nr 3

 

Moje ostatnie skromne postanowienie na nowy rok to wygrać levelomanię. Chociażby tygodniową ;P

 

 

 

A wy macie jakieś postanowienia noworoczne?

Tagi:

Oceń notkę
+ +18 -

Oceń profil
+ +50 -
emas
Ranking: 83 Poziom: 67
PD: 38410
REPUTACJA: 10522