Blog użytkownika SolidSnakePL

SolidSnakePL
SolidSnakePL SolidSnakePL 04.08.2016, 13:06
Czy Snake dobrze skończył? Rozmyślenia i spekulacje na temat MGS V.
393V

Czy Snake dobrze skończył? Rozmyślenia i spekulacje na temat MGS V.

"Miałem sen..." - szczerze mówiąc kilka dni temu miałem sen o tym jak powinna zakończyć się piąta część MGS-a. Od razu po przebudzeniu zapamiętałem jak najwięcej mogłem, a resztę dni spędziłem na spekulacjach oraz przemyśleniach na temat serii MGS. Moje wypociny możecie odnaleźć poniżej, proszę być jednak uważnym, gdyż są to po prostu moje opinie, a nie Bibilia oraz dlatego, że może się pojawić wiele SPOILERÓW odnośnie ZAKOŃCZENIA MGS V. Zapraszam.

czytaj dalej »
SolidSnakePL SolidSnakePL 24.06.2016, 10:53
Gdzie zmierza seria SoulsBorne?
1274V

Gdzie zmierza seria SoulsBorne?

Tak wiem SoulsBorne, tak samo wiele osób uważa tę nazwę za genialną, jak i tak samo wiele chce by gniła ona na samym dnie Otchłani razem z Manusem. SoulsBorne to nazwa wynikająca z połączenia nazw serii i gier, których ojcem jest Hidetaka Miyazaki, czyli Dark Souls (1, 2 i 3) oraz Demon's Souls (część Souls) oraz Bloodborne (część Borne). O tej serii właśnie zaczynam rozpocząć teraz wywód, a raczej o jej przyszłości.

czytaj dalej »
SolidSnakePL SolidSnakePL 06.01.2015, 01:28
Czy Dark Souls jest trudne?
2355V

Czy Dark Souls jest trudne?

Większość z nas słyszała o Dark Souls. Dziecko Form Software, gra wydana w 2011 roku na konsole. Od razu wsławiła się ona, albo i nie, wysokim poziomem trudności według jednych przewyższającym swojego duchowego poprzednika - Demon's Souls. Moja przygoda z Dark Souls zaczęła się dopiero w 2014 roku, jakoś na samym jego początku i od razu się w niej zakochałem.

czytaj dalej »
SolidSnakePL SolidSnakePL 27.05.2013, 20:50
Jak zarobić na znanej marce - GoW i inne
237V

Jak zarobić na znanej marce - GoW i inne

Dla wielu ludzi kasa jest najważniejszym czynnikiem, firmy jak Activision z czasem przestały patrzeć na graczy, i zaczęły patrzeć na zera na koncie. Z jednej strony to smutne, z drugiej sami jesteśmy sobie winni - głosujemy naszymi portfelami, a zawodnik z największą liczbą głosów ostaje się na rynku i czerpie zyski.

czytaj dalej »
SolidSnakePL SolidSnakePL 12.05.2013, 16:40
Fenomen Rocksmith a rynek gier muzycznych
434V

Fenomen Rocksmith a rynek gier muzycznych

Rocksmith, gra która jest swoistą fuzją Guitar Hero z prawdziwą gitarą (a nie plastikowym zamiennikiem) wyszła w zeszłym roku. Sam jestem entuzjastą gitary i muszę przyznać, że gra daje rade. Jeśli nie wierzycie mojej opinii, spójrzcie na słupki sprzedaży - gra nie dość, że wprowadza swoistą innowację na rynku gier muzycznych to na dodatek może pochwalić się bardzo dobrą ścieżką dźwiękową (Cream, Lenny Kravitz, The Rolling Stones).

czytaj dalej »
Oceń profil
+ +4 -
SolidSnakePL
Ranking: 2103 Poziom: 33
PD: 5316
REPUTACJA: 882