SKLEP

Blog użytkownika REALista

REALista REALista 01.04.2017, 02:15
#SRAKT PPE 33
1164V

#SRAKT PPE 33

Rzetelnie i z fasonem pierdzimy w waszą stronę.

Dziś w Srakcie naprawdę gruby temat. Otóż zajmiemy się rozwodem najsławniejszej pary PPE. Wiele osób już wie o kogo chodzi, ale nie dowierza. Cała redakcja też nie wierzyła, ponieważ nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Gdy Angelina rozwodziła się z Bradem, to związek najsławniejszej pary PPE wciąż trwał, był mocny, niewzruszony niczym skała i byliśmy pewni, że wszyscy mogą się rozstać, ale nie oni. Byliśmy w błędzie. Nikt się tego nie spodziewał wiadomość uderzyła niczym grom z jasnego nieba: Square rzucił swoją wieloletnią waifu Hatsune Miku! Nie wierzycie? Oto komentarz, który pokazuje, że to prawda:

Tak! Dokładnie to się stało. Nikt nie wierzył. Każdy myślał, że to może jakiś przykry żart, ale jednak nie. To wszystko prawda. Nie wiemy co było powodem tak radykalnej decyzji Squara. Próbowaliśmy prosić go o komentarz, ale nie odbiera telefonów, nie otwiera drzwi, w ogóle nie wiadomo czy jest w domu. Sprawą miał się zająć Wojciech G. dziennikarz PPE, ale gdy dowiedział się jak poważna sprawa mu się trafiła wiedział, że za artykuł będzie co najmniej Pulitzer i niestety nie wytrzymał ciśnienia i zemdlał, jego dalsze losy są nieznane, ale wiadomo, że my - dziennikarze Srakta nie boimy się żadnego wyzwania! Już nie jeden raz narażaliśmy życie, aby podać najświeższe i zawsze w stu procentach sprawdzone informacje, dlatego wysyłamy naszych szperaczy, aby dowiedzieli się gdzie przebywa Square i wypytali go czemu zerwał z Hatsune Miku. Czy to była zdrada? A może po prostu do ich związku wdarła się nuda? Czy Square próbował ratować związek czy, gdy to się stało wiedział, że już jest na to za późno? Srakt dowie się całej prawdy. Na obecną chwilę mamy przesłanki, które świadczą o tym, że z waifu poduszki wypruły się pierze przez co Square podjął tak drastyczną i jednocześnie przełomową w dziejach PPE decyzje. Nie wiemy czy Square ma już nową wybrankę, ale będziemy drążyć. Wiemy, że po tych szokujących informacjach już nic nigdy nie będzie takie samo i naszym czytelnikom może być ciężko się skupić,  ale mimo wszystko jednak spróbujmy spojrzeć w odbyt Rayosa:

Odbyt Rayosa trzyma poziom.

Do redakcji Sraktu dotarły bardzo niepokojące informacje:

Sprawa jest poważna nasi ludzie już nad nią pracują. Będziemy próbowali ustalić czy Lidl na serio sprzedaje jakieś tanie laptopy i czemu było to trzymane w tajemnicy.

Tomaszek tym razem zajął się bieżącymi sprawami na PPE, a z jego relacji możecie sie dowiedzieć naprawdę wielu rzeczy o użytkownikach, a są to sprawy mroczne o, których nie mówi się głośno. Nikt nie wie kto jest po drugiej stronie kabla. Nikt oprócz Tomaszka.


Tomaszek88

Hoł hoł hoł motherfockers! Mamy 1 kwietnia więc czas robić sobie kawały! Żartujcie z czego i kogo tylko możecie. Zerwijcie dla żartów z dziewczyną lub zażądajcie rozwodu z żoną, wywieście kartkę o śmierci nieznośnej sąsiadki albo... Dobra nieważne bo rodzą mi się chore pomysły w głowie...

Pomijając fakt, że mamy prymas apfrylis SRAKT nie zawodzi i serwuje wam dawkę prawdziwych faktów! Nie powiem, działo się od ostatniego numeru! Zaczniemy jednak od...

Hienamas i Vicious mają romans!

Tak moi drodzy. Moi szpiedzy i niezastąpiony fotograf co to robi najlepsze zdjęcia na świecie, udokumentował moment w którym Panowie zabawiali się w najlepsze! Mina hienamasa na zdjęciu bezcenna!

Znając życie, Vicious pomagał hienamasowi w odzyskaniu konta PSN, a że się nie dało to musieli się pocieszyć. Oczywiście oboje stanowczo zaprzeczają i uważają że zdjęcie to fotomontaż ale kto by ich słuchał? Przecież od razu widać, że to obaj panowie, a samo zdjęcie ma zero retuszu i koło fotoszopa nie stało nigdy!!

Srubka to facet!

Kto by się tego spodziewał? Kilka tygodni temu, na naszego shouta wpadł user o wdzięcznym nicku „srubka”. Shout oszalał, ludzie onanizowali się do nowo dodawanych avatarów przez srubke, to nogi, to cycki, to twarz zamazana fleszem. No ludzie oszaleli. Dexx uzupełniał łapczywie swój fapfolder zdjęciami od srubi. REALista oświadczał się srubce i mało co brakowało, a doszłoby do ślubu! Na szczęście chłopak poszedł po rozum do głowy i przeczekał fale oskarżeń. Twardy był ale onanizował się dalej, wiedząc, że jego wybranka to jednak kobieta. Niestety okazało się, że to jednak facet. Agenci spisali się po raz kolejny, dexx nie może spać po nocach i boi otwierać się swojego fapfolderu, a REALista płacze w poduszkę i zastanawia się czy aby na pewno prawdziwe dziewczyny są dla niego?

REALista i jego tajemnica!

Jeśli już jesteśmy przy REALiście. Doszły mnie słuchy, że ma dość ciągłego oświadczania się kobietą na shoucie i w realu. Poszedł po rozum do głowy i ponoć prosi Squaresoftera o pomoc w wybraniu odpowiedniej partnerki waifu. Doszedł do wniosku, że taka akcja jest na propsie. Nie ucieka, nie musi jej wiązać, nie ma okresu i ma ją zawsze w łóżku gotową na wszystko! Sprawa jest w powijakach ale postaram się przyjrzeć temu bliżej!

Przed ostatnim newsem, radzę wam zaopatrzyć się w stalowe nerwy bo rzeczy jakie się działy wychodzą poza wasze normalne postrzeganie świata. Iście paranormalne akcje!

Nawiedzony eggrodd!

Pewnie myślicie, że robię sobie jajca z nawiedzonych jajec? Nic z tych rzeczy! Rzecz działa się kilka tygodni temu w ogromnej wsio gdzieś w środkowej Polsce. Eggrodd grał sobie w najlepsze na swojej PS3 i popijał alkoholowe trunki. Rano dowiedział się, że jakiś cudem zakupił sobie grę na PS4 za 199zł! Pytacie pewnie jakim cudem skoro miał odpaloną PS3 i grał na padzie od PS3? Też długo o tym myślałem i dlatego teraz o tym pisze. Okazało się, że został nawiedzony przez złośliwego ducha który lubi robić sobie jaja z jajec! Tak oto biedny eggrodd myślał, że sam wystukał magiczną kombinacje na padzie aby poczynić zakup, a tu okazało się, że ma po prostu ducha w domu. Teraz już wie że to nie Littlegirl po nocach buszuje w lodówce! Egg nie dziękuj za rozwiązanie sprawy!

I to by było na tyle newsów! Pamiętajcie, że piszę samą prawdę i tylko prawdę nawet w ten dzień! SRAKT zawsze stoi na poziomie i nawet podczas dnia żartów nie stroi sobie żartów z czytelników!

Hepi nu jer!


Dla wszystkich czytelników "Relacji z Kociłap" mamy smutną wiadomość: ManoWar zwątpił w swoją misje. Stwierdził, że musi wszystko przemyśleć i celem tego udał się na Kociłapską górę Trzech Penisów, aby tam wraz ze znanym Kociłapskim mędrcem (z którym kiedyś przeprowadzaliśmy wywiad) medytować nad dalszym sensem istnienia. Góra to najwyższy szczyt w Kociłapach jego wysokość to imponujące 50 metrów n.p.m. ManoWar u podnóża rozbił obóz celem aklimatyzacji, która trwała dwa tygodnie. Oczywiście cała redakcja Sraktu była zaproszona na aklimatyzacje na, którą Proboszcz Zenek dostarczał napoje, które miały zapobiec odwodnieniu uczestników (wino mszalne "Wyjebongo 2"). Po zakończone aklimatyzacji ManoWar rozpoczął wspinaczkę. Po osiągnięciu szczytu wrócił, aby poinformować półprzytomnych obozowiczów z redakcji, że to nie ta góra... Rozbiliśmy obóz aklimatyzacyjną pod tą właściwą i tam kontynuowaliśmy przygotowania, które trwały kolejne dwa tygodnie. Po wszystkim Mano wdrapał się na szczyt co zajęło mu 6 minut i 38 sekund czym poprawił Kociłapski rekord o całą minute. Gratulujemy wyczynu. "Relacja z Kociłap" zostaje zawieszona do powrotu ManoWara.

Okładkę sponsorują Poniedziałkowe Heheszky pod przewodnictwem Reinventeda.

Redakcja przybija wszystkim piątki!

Szanowna Redakcja uroczyście oświadcza iż wszelkie krytyczne uwagi ma w dopie!

Tagi: #SRAKT PPE 33

Oceń notkę
+ +53 -

Palec Kaza wskazuje mi drogę
Oceń profil
+ +146 -
REALista
Ranking: 8 Poziom: 81
PD: 65257
REPUTACJA: 59531
Miesięcznik PSX Extreme