Blog użytkownika REALista

REALista REALista 17.03.2017, 02:15
#SRAKT PPE 32
498V

#SRAKT PPE 32

Rzetelnie i z fasonem pierdzimy w waszą stronę.

Jak wiadomo ostatnio przedstawiciele redakcji Sraktu byli na zlocie PPE. Dopiero teraz wypuścili nas z Izby Wytrzeźwień, ale i tak byli lepsi imprezowicze od nas. Niektórych tak melanż poniósł, że na zlot przybyli o jeden dzień za późno:

Wracamy na PPE i co widzimy? Król odbytu Rayos II Pominięty na dobre rozsiadł się na tronie, ale odbyt okazał się dla niego za mały. Już nie chce władać tylko śmietnikiem społeczeństwa PPE. Jemu marzy się władza absolutna na portalu. I zaczął w tym celu już działać. Powoli ustawia redakcje o czym wspomina nam Pełes:

Widać, że wszyscy boją się obecnego Króla, a on powoli kroczy po władzę. Wie, że w momencie, gdy nadejdzie właściwy moment będzie musiał działać szybko, dlatego już wszystko przygotował:

Jak widzimy Rayos ma już nawet nowe logo. Jak ono wygląda? Nie było prosto, ale nasi ludzie je zdobyli:

Redakcja Sraktu będzie obserwowała jak rozwija się sytuacja i na bieżąco będziemy informowali o ustawieniu figur na szachownicy władzy. No, ale póki co Rayos wciąż włada odbytem, a więc zobaczymy cię się tam dzieję:

Przybycie Rayosa do odbytu poskutkowało tym, że przyprowadził ze sobą na portal swoich kolegów, którym też podobają się wąsaci hydraulicy. Okazuje się, że są oni strasznie agresywni. Zostałem przez nich zaatakowany:

Poza tym góra uznała, że dla odbytu nie ma już nadziei, a puszczanie między nas administratorów/moderatorów jest zbyt traumatycznym przeżyciem dla nich, dlatego postanowiono:

Jak pisałem na początku byliśmy na zlocie PPE. Ja za wiele z niego nie pamiętam, ale na szczęście Tomaszek88 przygotował dla was z niego relacje:


Tomaszek88

Cześć i czołgiem! Idąc ostatnio przez miasto, zastanawiałem się, dlaczego kobiety gubią majtki, dzieci płaczą, faceci szaleją, a starsi... Jak to starsi, po co drążyć temat? Zastanawiał mnie cholernie ten stan rzeczy bo przecież na co dzień się tak nie dzieje (chyba, że mowa o starszych ale dość!). Okazało się że chodzi im wszystkim o premierę SRAKTA! O tak, tak właśnie działa SRAKT na ludzi. Cóż począć?

Pora na przegląd newsów. Pamiętajcie, że to co czytacie to rzetelne informacje. W 100% prawdziwe. Cała prawda tylko w Srakcie!

Jak zapewne wiecie, 2 miesiące temu byłem u Reala. Wreszcie zaprowadził mnie do redakcji w Kociłapach. Pogłoski mówią, że redakcji jest więcej, ale postanowiłem nie wnikać po tym co działo się później. Z racji tego, że zamach w redakcji to norma, musiałem incoginito przeniknąć do mojego lokum i oczekiwać na Reala. Ku mojemu zaskoczeniu, ten w obstawie chyba 6 osób szedł wystawiony na strzał. Tak ryzykować, aby zaprowadzić mnie do kociłap? Udało mu się niestety dotrzeć do punktu docelowego. Powitał mnie starym słowiańskim rytuałem. Vodką i sokiem. Plan miał dobry, chciał mnie spić i zaprowadzić do Kociłap abym drogi nie pamiętał. Plan mu nie wyszedł. Nie przypuszczał że na świecie są osoby które mają mocniejszą głowę od niego!

Ogólnie, wszystko działo się tak szybko w drodze do Kociłap, że mało co pamiętam. Widziałem tylko kobitki podjarane naszą idącą ekipą, karki schodziły z drogi, a całe Kociłapy zamarły bo idzie elyta. No tego się nie spodziewałem. Wpadając do redakcji z buta (taki rytuał odpędzający brzydkie kobiety), zastałem wielu nieznanych mi ludzi. Lody zostały przełamane, barek w redakcji był pełen alko więc od razu dosiadłem się do browara. Szczerze mówiąc, wiem już dlaczego Real ciągle nawalony chodzi. Tyle alko co oni tam mają!

Na moją cześć odbyła się impreza. Wreszcie zobaczyłem te dziewki, które Real obiecał. Koks też się znalazł. Gdzieś w środku nocy ktoś zadzwonił po Master Chiefa. Na co i po co? I skąd oni go znają? W sumie gotować potrafi więc nie wnikam.

Impreza trwała, Real liczył w głowie hajsy, ja obrabiałem dziewki i koks. Moja sielanka nie trwała długo. Usłyszałem krzyki z WC. Okazało się, że wrogowie dorwali Reala!!!

Słysząc to i widząc postanowiłem zareagować tak więc olałem sprawę i robiłem nadal swoje.

Co było dziwne, budząc się rano czułem się jak by ktoś przypierdzielił mi kijem przez łeb. Czy był to ktoś z ludzi Reala? Czyżby nie chcieli mnie więcej w Kociłapach i ogłuszyli abym drogi nie zapamiętał?

O tym wszystkim poinformuję was już niebawem.

Miałem kończyć, ale na uwagę zasługuje jeszcze jedna kontrowersja. W ostatnich tygodniach w naszym odbycie pojawiła się jakaś kobieta. Nowa więc wszyscy zbzikowali. Każdy walił sobie do zdjęć dodawanych przez tego wkręcającego usera. W sumie teraz jak to pisze, wszystko ma sens. Słowo „wkręcającego” nabiera nowego znaczenia jeśli chodzi o nick „srubka”. Sielanka nie trwała długo, każdy węszył, sprzeczne informacje napływały z każdej strony. Nagle wkręcający user zniknął i teraz zadajemy sobie pytanie. Czy byliśmy wkręcani? Czy ona to on, czy ona to dexx? Przyjrzymy się tej sprawie dokładnie i w kolejnym numerze damy wam znać!

Nie wiem czy za dużo nie ujawniłem więc zaczynam bać się o moje życie. Jeśli w odbycie nie pojawię się w ciągu najbliższych dni to wiecie co robić...


Teraz już wiem czemu niewiele pamiętam. Po prostu nie chciałem pamiętać... 

No, ale do redakcji właśnie wjechał nieoznakowany kuń z wiadomościami z samego centrum juniwersa:


ManoWar74

Dżemdobry cytelniki - zbereźniki:)

Dziś łopowiem Wam jak to Kazik ze Szony przywiózł nam prototypa nowej końsoli PSBlu (5) która to ma we niedalekiej przyszłości zacharapczyć mnóstwo klientów i ugryźć największy kes z growego tortu - Kazik trzyma obie ręce na pulsie i jest gotowy na atak zilonego Skorpiona - po kilku flaszkach markowego wina "WYJEBONGO" którego to nałykał się z ksiendzem Zenkiem , rozpuścił mu się ozor i wypaplał że nowy prototyp Blu5 bedzie miał wiencyj tych no terefe..teraflopów..bedzie miał zawsze o co najmniej 1 teraflopa wiencyj ode końkurencji.

Kazik zapowiedział też  tytułem startowym nowiuśkiej Blu5 bedzie "Łostatni Strażnik 2" - historia bedzie działa się we tej samej lokacji tylko tera główną bohaterką bedzie dziewuszka ,którą znajdzie skrzyżowanie kota Filemona z Reksiem i Pszczółką Mają .

Drugim tytułem startowym bedzie tymczasowy ekskluziw "Tomb Lara Rajder Kroft na tropach Jedi i Yeti " Podobno po roku gra bedzie dostępna na inne konsole, ale Lara ma szukać już tylko Yeti ,czyli bez Jedi..

A trzecim bedzie w końcu Grat Turysto 8.1 które już jest prawie gotowe - mają już wszystkie trasy i jeden samochód (Żuk)- wszystkie inne bedo w dodatkach do płatków śniadaniowych i ziemniakach z biedronki na wagę.

Tytułem niszczatorem bedzie Tekken vs Reszta Świata - Heniek i ekipa z Tekkena zmierzą się z potworną hordą minionków , skoksowanymi Muminkami , armią cebernetycznych smerfów-terminatorów i demoniczną świnką Pepką która straciła pamięć..

Po pokazie z czarnej płyty demo wszyscy zgodnych chórem orzeklimy : MASAKRA konkurencja osrana !!!

Grafika wypala oczy , wibracje w padzie powodują niekontrolowane łorgazmy , a dźwięk  w systemie 11.11  powoduje wypadanie uszczelki z pod głowicy w uchu małym..oprócz tego Ździch dostał skurczu szczęki ,ale po wbiciu gwoździa w dupę wrócił do normalności.

Nowy prototyp Blu5 bedzie łumiał przez wifiii włączyć czajnik ,odkurzacz , pralkę i zgasić światło w pokoju i lodówce - a to wszystko za darmo bo "fordeplajerss"  , we aktualizacji dojdzie znów możliwość dodania swojej tapety i wykładziny.

Kończyć musze bo Ksiondz Zenek nagrał ten pokaz swym dronem Nietopyrzem i tera musim policzyć te no..klatki i ukryte sceny - ponoć jest tam przekaz podprogowy czy nadprogowy , który sprawia dlaczego fani Szony nie lubio innych fanów..

P.S. Blu5 bedzie najpotężniejszą końsolą we cały Juniwersie do..nadejścia prototypa Blu5PRO który bedzie odpowiedzią dla zilonego Skorpiona Super ..

Gorące pozdrowienia przesyłam ze Kociłap we Ceńtrum Juniwersa !!!

Srali muchy - bedzie wiosna chyba :)


OGŁOSZENIE

Srakt ma nowego grafika, który przygotował dla was okładkę. Został nim naczelny Poniedziałkowych Heheszków Reinvented

Redakcja przybija wszystkim piątki!

Szanowna Redakcja uroczyście oświadcza iż wszelkie krytyczne uwagi ma w dopie!

 

Tagi: #SRAKT PPE 32

Oceń notkę
+ +38 -

Palec Kenichiro wskazuje mi drogę
Oceń profil
+ +198 -
REALista
Ranking: 6 Poziom: 88
PD: 84584
REPUTACJA: 77076