Blog użytkownika SMGT

SMGT

SMGT SMGT 24.10.2014, 15:39
Weekend z Nintendo #9 - MK8 i SSB 3DS
466V

Weekend z Nintendo #9 - MK8 i SSB 3DS

Witam wszystkich i zapraszam na kolejny turniej Mario Kart. Jest on otwarty dla każdego kto ma ochotę wziąć udział, wystarczy odnaleźć go za pomocą kodu i dołączyć o odpowiedniej porze. W ten weekend powoli ruszamy z turniejem w Smash na 3DS. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Chciałbym przypomnieć, że ten turniej MK8 jest przejściowy i należy go traktować wyjątkowo na luzie. Turnieje przygotowane specjalnie dla rywalizacji, ustawione bardziej sprawiedliwie, powrócą w listopadzie wraz z pierwszym DLC do MK8. Nie chciałem po prostu całkiem przerwać imprezy, dać możliwość jeżdżenia nowym posiadaczom gry, których przybywa i tym którym dużą frajdę sprawiają te turnieje. Ustawienia są takie a nie inne, bo starałem się maksymalnie wykorzystać tę jedną godzinę w tygodniu i nie ograniczać jej do kilku wyścigów.

 

Pomocne informacje jeżeli chodzi o dołączanie do turnieju. W turnieju jest wyłączony switch, czyli nie miesza zawodników. Sprawdza się to lepiej niż kiedyś i faktycznie nie dzieli tak często graczy na więcej grup dzięki temu w jednym wyścigu może grać więcej osób. W związku z tym, że teraz bardziej liczy się to jak gra was przydzieli, a czasami może się zdarzyć, że nie dorzuci was tam gdzie grają inni i przez brak switch nie można liczyć na to, że rozłoży zawodników sprawiedliwie, chciałbym przypomnieć, że przy dołączaniu do turnieju nie trzeba liczyć na łut szczęścia.

 

Wchodząc do trybu online nad turniejami jest zakładka która nazywa się "Friends and Rivals". Są tam osoby które dodaliście do znajomych, ale też niżej wszyscy rywale z którymi ostatnio graliście a którzy nie są waszymi znajomymi. Przy niektórych powiewa flaga/szachownica, te osoby grają online i można klikając na nie dołączyć się do ich aktualnej gry. Jeżeli takie osoby grają w naszym turnieju dołączając się do nich dołączycie się do ich grupy w turnieju - dzięki czemu będziecie grać w liczniejszej grupie.

 

Jak widzicie, nie trzeba mieć osób na liście znajomych aby do nich dołączyć, wystarczy wiedzieć kto z osób z którymi ostatnio rywalizowaliście gra w naszym turnieju. Ale chciałbym wam też pokazać opcję przydatną jeżeli chcielibyście dodać kogoś z kim graliście online w jakiejś grze. W menu głównym Wii U, po wejściu do Fiend List na dole macie zakładkę Player History. W niej są wymienione chronologicznie osoby z którymi graliście ostatnio online, zarówno przyjaciele jak i osoby obce (np. kiedy graliście w losową grę multi w Mario Kart 8 będą tam różne osoby z różnych krajów z którymi się ścigaliście).  Po kliknięciu na taką osobę można przejść do jej profilu na miiverse lub kiedy zjedziecie niżej jedną z opcji będzie "Send Friend Request" czyli zaproszenie do listy znajomych.

 

SOBOTA  -  22.00

 Special 

Nazwa: Special

Kod: 5675-9272-4179

150cc

CPU Hard

liczba wyścigów bez limitu

brak switch

od 22.00 do 23.00

 

 

Turniej Smash Bros 3DS - zapisy

Ostatnio rzuciłem hasło i reakcja była słaba... Nie mam klarownej koncepcji i myślałem, że jakoś mi pomożecie. Nie posiadam też Smash Bros na 3DS. Ale to nic. Jestem zdeterminowany. Z wersją na 3DS jest ten problem, że nie posiada jak rozumiem udogodnień do przeprowadzenia takiego turnieju, są też problemy z lagami, bo konsole łączą się między sobą bezpośrednio a internet ludzie mają różni. To wszystko nic. Będziemy wiedzieć na czym stoimy kiedy zaczniemy, więc zaczynajmy. Zapisujcie się w tym temacie jeżeli chcecie wziąć udział w takim turnieju. Wystarczy sama deklaracja, nie trzeba nic podawać - trzeba tylko napisać to będąc zalogowanym na PPE. Muszę po pierwsze wiedzieć ile będzie osób, żeby coś planować. Turniej będzie wyglądał tak, że skontaktuję się z wami na PW i powiem jak wygląda tabela i z kim powinniście w przeciągu około tygodnia stoczyć pojedynek. Sami między sobą się umówicie na termin który wam odpowiada, wymienicie się friends code i rozegracie mecz. Wyniki podacie mi. Tak to będzie wyglądać chyba, że są inne propozycje.

Tagi:

Oceń notkę
+ +8 -

Oceń profil
+ +42 -
SMGT
Ranking: 81 Poziom: 71
PD: 45135
REPUTACJA: 18499