Blog użytkownika SMGT

SMGT

SMGT SMGT 25.08.2014, 15:59
Weekend z Mario Kart 8 #2 UWAGA! W NIEDZIELĘ NAGRODA !!!
481V

Weekend z Mario Kart 8 #2 UWAGA! W NIEDZIELĘ NAGRODA !!!

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że poprzednio dobrze się bawiliście. Formuła tych spotkań dopiero się tworzy i wiele zależy od was. Jak zwykle wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w kolejnych wyścigach. Każdy jest mile widziany, wystarczy wpisać kod turnieju i dołączyć.

Informacje o kolejnych spotkaniach zamieszczam dużo wcześniej, tak aby był czas na uwzględnienie waszych sugestii. Piątek to już nie jest czas na zmiany.

 

Jeszcze na wstępie zanim zacznę podsumowanie turniejów. Początek turnieju sygnalizowany jest flagą w kolorze szachownicy. Turniej 16 wyścigów trwa około 1 godziny. Całe wydarzenie nie jest oficjalnie organizowane przez portal PPE - organizatorami są fani PPE oraz fani Nintendo.

 

Co działo się poprzednio i jakie są moje wnioski. W piątek miał miejsce turniej Turbo PPE #1, który cieszył się sporą popularnością. Zasady były standardowe, było kilka grup graczy. Po tym turnieju okazało się, że konieczne jest wprowadzenie zmiany polegającej na mieszaniu graczy w grupach co cztery wyścigi tak aby nie było sytuacji, że ktoś jeździ w mało licznej grupie do końca turnieju. Zmiany tej dokonałem w sobotnim Super Turbo PPE #1 i uważam, że było lepiej. Sam turniej cieszył się mniejszą popularnością. Odbył się późno i były to wyścigi typu Mirror (w których ja osobiście czułem się bardzo źle, ale bawiłem się nieźle). Co do zmian grup okazało się, że zdania są podzielone, ja jestem za losowaniem grup. Można jeszcze wprowadzić przeciwników CPU, może chcecie to wypróbować. Zauważyłem też, że nie ma sensu ustawiać tak długiego czasu na turniej, gracze w większości grają do zakończenia wymaganych wyścigów i znikają. Osoby jeżeli nie pojawią się na rozpoczęciu  to raczej nie mają co liczyć na udany turniej, więc postanowiłem zawęzić okienka trwania turnieju. Przypominam też, że kiedy ukończyliście turniej śmiało możecie wbijać jeszcze raz i wciąż się ścigać.

 

Jak ja widzę przyszłość imprezy. Wszystko zależy od popularności. Chciałbym aby w organizowaniu tych weekendów zapanowały jakieś jednolite zasady, dlatego trzeba dopracować formułę tak by była optymalna i przejrzysta. Każdy uczestnik powinien wiedzieć, że w weekend są wyścigi i co go czeka w poszczególne dni; ale też żeby każdy kto będzie organizował ten turniej (i to jest ważne, sam przejąłem pałeczkę po Dżonym) wiedział czego oczekują uczestnicy i co ma zrobić. Co na razie mamy? W piątek standardowe 16 wyścigów, w sobotę  teraz robię standardowe 32 wyścigi, w niedzielę planuję turniej w którym zasady będą zmieniane co tydzień - to będzie właśnie ten Super Turbo PPE.

 

Jakie istotne zmiany są możliwe jeżeli chodzi o turnieje i na co macie wpływ (istotne szczególnie dla Super Turbo PPE, tam z propozycjami możecie i powinniście szaleć).

Power-upy - można je wyłączyć całkowicie, wybrać konkretne ich rodzaje, można włączyć  "frantic mode" czyli zwiększoną szansę na najpotężniejsze power-upy.

Team - można włączyć zmagania drużynowe zarówno, dla wyścigów jak i battle mode.

Game mode - istnieją standardowe wyścigi, Mirror Grand Prix oraz Battle mode.

CPU - można włączyć graczy komputerowych tak by z nami grali i zapełniali wyścig.

Switch - można włączyć bądź wyłączyć losowe przydzielanie zawodników do różnych grup co 4 wyścigi.

 

 

WEEKEND 29-31 sierpień 2014

 

PIĄTEK - 22.00

Turniej Turbo PPE #2

Nazwa: Turbo PPE

Kod: 2227-5301-2535

150cc

16 wyścigów

switch co 4 wyścigi

wszystko dozwolone

od  22.00 do 23.30

 

 

SOBOTA  -  20.30

Turniej Turbo PPE XL

Nazwa: Turbo PPE XL

Kod: 5004-7416-6308

150cc

32 wyścigi

switch co 4 wyścigi

wszystko dozwolone

od 20.30 do 0.30

 

 

NIEDZIELA - 20.30

NAGRODA!!!

Za zajęcie pierwszego miejsca 3 miesięczna prenumerata PSX Extreme !!!

Turniej Super Turbo PPE #2

Nazwa: Super Turbo PPE

Kod: 0563-9931-6030

150cc

16 wyścigów

switch

CPU

brak power up

od 20.30 do 22.00

 

 

 

!!! RANKING !!!

 

Turbo PPE #1 - brało udział 20 graczy
 
kopytko - 10
nekros - 9
Gilgamesh - 8
Dzeki - 7 
troki - 6
Chilifan - 5
Zurin - 4
awpsxwii - 3
SMGT - 2
Boski_Dieg - 1
 
 
Super Turbo PPE #1 - brało udział 13 graczy
 
Chilifan - 10
Gilgamesh - 9
Graczdari - 8
Dzeki - 7
SMGT - 6
szach - 5
kopytko - 4
Superment - ex 3 
Wojtek S - ex 3
Zetor - 1
 
 
 
 
Na deser jeden z bardziej agresywnych wyścigów w którym dostałem po tyłku.
 
 
 
 
Jeszcze raz wszystkich zapraszam. Wszyscy są mile widziani, udział do niczego nie zobowiązuje. Proszę też o odszukanie turniejów (dwa turnieje mają ten sam kod, nie trzeba ich ponownie wyszukiwać jeżeli brał ktoś już udział) i informacje czy wszystko się zgadza.

Tagi:

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ +36 -
SMGT
Ranking: 74 Poziom: 68
PD: 39953
REPUTACJA: 16853