Blog użytkownika SMGT

SMGT

SMGT SMGT 11.11.2020, 18:06
Recenzja next genów moim okiem. +18 Alkoholizm
168V

Recenzja next genów moim okiem. +18 Alkoholizm

Witam. Jestem totalnie wstawiony i opiszę co myślę o next genach, które zapowiedziałem, ż kupię. Uzasadnię dlaczego tak. jAK MI się coś omksnie przy pisaniu nie edytuję. Staram się jak mogę... tak... przypadkiem kliknąłem własnie w caps lock. Backspace nie istnie je dla mnie w tej chwili. Tak będzie lepiej i prawdziwiej.

Dług o myślałem o nextgenach, obie Sony i MS mnie kuszą. Całkiem niezły start powiem szczerze, chyba jeden z lepszych, niee zawiodą się gracze co pierwszy raz na start biorą sprzęt . Coś tam pograją. Ja też przyszykowałem kaskę i zamówiłem . Sprzęcior Sony nie doszedł więc niestety... może kiedyś go popiszę.

Jak tu się wsptawia zdję cia teraz????

 

Sprzęt Sony k na który czekam:

 

 

 

 

 

Ja wiem... wersja bęz napędu... no ale zrozumincie Mnie płyty nie ktręcą. Kręcą. Cartridże to jest to, ale płyty? Mam je gdzieś m wolę digital. I się Sony postarało z tym dodatkowym dyskiem.... no ale to tak opisuję na sucho. Teraz idę porównać co tam wysmażył Ms.

 

 

Xbos One był taki se, niby coś tam obiecywał... ale dej panie spokó j . Nie powiem. Wciąż warto odpalić, bardzo lubięm , ma harakter, ale trzeba wiedzieć czego szukać, przypomnijmy sylwetkę i zajmijmi się następcami:

 

MÓJ NLOWYY ZAKUP: SERIES S

Powiem wam, że się nie znacie. Chyba moja ulubiona. Konsloa. Nie siadam często, bo mi szkoda jednak trochę. ale jednak bardzo wytrawna, charakterna, typowo dla MS pachnie chzymś innym a smakuje czymś innym . Zdecydowanie lepsza od poszperzedniej generacji, ZDECYDOWANIE. Czy warta swojej ceny ? Na ten momemnt wydaje mi się , że tak. Lubię sięgać.

 

 

To na co wszyscy czekaja... Tak! Kupiśłem Series X. Pewiem wam, że chyba jeszcze za wcześnie... nib y jest wszystko, ale nie potrafię tego docenić. Naprawdę jest WSZySTKO. To od razu poczułem, ale jednak brak tego pazura. Chciałbym wyczuć jakiegoś exa, jakąś fałszywą nutę , coś extra dla czego watrto kupować , może kiedys Tak już nie raz bywało, że po czasie wyłaniała się potęga jak w moim przypadku z Glenfacralesm... tymczaem Series X jest potężny, to czyć i nie można mu tego odmówić, całkowicie poprawny,,, ale czekam. Czekam aż mnie zaskoczy czymś jescze:

 

 

Zaskoczenie tej generacji.

 

Nie zamierzałem. Ja lubię czerwone, ale jednak nie zamierzałem. Takie postpolite. Wszędzie można . Chciałem pominąć, ale, jak już się wie czego szuka to szkoda pominąć. Przystępne i mnie znowy zaskoczyli Big Red i ich konsola. Słodzi i jest monotonna, ale wybija się ponad swoją klasę. Ja nie wiem jak to zrobili. To jest niesamowitę. No ja wiem , że niby to nic, ale zrobić takie coś? Jak już się o Big Red wie, to szkoda nie spróbować i nie PRZEŁĄCZYĆ. Ja się przełączam najczęściej:

 

 

To jak już wiecie, że najjlepiej się MOIM zdaniem się PRZEŁĄCZYĆ i poczekać na jakieś nowe smaki u X i PS. To jeszcze wam wypomnę że UUUUU miało wszystko, trzeba było tylko docenić. Tam jest też wszystko. Może trochę gorzej pijalne, tak już są lepsze... ale tam jest , wciąż jest wiele starego i doberego i nawet tego co na PRZEŁACZNIKU, moim zdaniem żal, ja tam lubię. I tak, wciąż wspominam i odpalanm. idę odpalić UUUU. Wsytdźcie się, że nie umiecie docenić. Nie potrafięepolecić każdemu. Ale polecam zmnudzonuym.

 

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +9 -

Oceń profil
+ +39 -
SMGT
Ranking: 85 Poziom: 70
PD: 42828
REPUTACJA: 17718