Wprost z katakumb

Kiedy dają ci papier w linie, pisz na skos

Loganek Loganek 05.02.2015, 10:25
Śpiewać każdy może... nawet Guy Pearce
439V

Śpiewać każdy może... nawet Guy Pearce

Tak, tak. Guy Pearce, brytyjski aktor, znany z takich filmowych dzieł jak np. Memento, Rover, Lockout czy Iron Man 3, postanowił omamić nas zdolnościami swoich strun głosowych. Efekty jego cięzkiej pracy znajdziecie poniżej.

 

Wydany z zeszłym roku album zatytułowany "Broken Bones" dopiero teraz trafił w moje ręce i do odtwarzacza. Po rozczarowaniu (osobistym) w postaci dzieła muzycznego Jeffa Bridgesa czy Kevina Costnera, Pan Pearce dołączył do półki moich ulubionych. Tuż obok "The Futurist" Roberta Downeya oraz Jima Belushiego & The Sacred Hearts. Teraz czekam jeszcze na kontakt z płytą Temuery Morrisona pt. "Tem". Nic Wam to nie mówi? Nowozelandzki aktor szerszej publiczności znany jest np. z roli Jango Fetta w Gwiezdnych Wojnach.

 

 

Nadciąga burza i wygląda wspaniale. Walory audiowizualne tego teledysku są dla mnie niesamowite. Oto "Storm".

 

 

Z kolei ten utwór, "Fly All The Way" mi nie odpowiada, ale teledysk wspaniale oddaje niektóre aspekty współczesnej kultury.

 

 

Pora jeszcze na (mam nadzieję) naturalne wystąpienie Pearce'a w "Thank Your Lucky Stars for Light", porywającej (mnie) balladzie.

 

 

A na koniec mój absolutny lider, czyli "Taste". Ostatnio spędziłem godzinę z tym dziełem, korzystając z funkcji zapętlenia w odtwarzaczu. W tym przypadku i sam teledysk jest świetny. W szczególności, gdy widz uświadamia sobie, że coś jest z nim nie tak (teledyskiem, nie widzem... choć to też kwestia sporna :)).

 

 

Tuszę, że do niektórych z Was trafi debiut aktora i skutecznie uprzyjemni Wam dzień, a nawet kilka. A tym, którym niepotrzebnie zawróciłem głowę - przepraszam, postaram się poprawić :).

 

Tagi: aktor album Broken Bone Guy Pearce muzyka storm taste

Oceń notkę
+ +12 -

Oceń profil
+ +4 -
Loganek
Ranking: 1408 Poziom: 39
PD: 8240
REPUTACJA: 1129