Wprost z katakumb

Kiedy dają ci papier w linie, pisz na skos

Loganek Loganek 22.03.2014, 19:43
Trochę o roślinach i...zombie
412V

Trochę o roślinach i...zombie

Czasami nie wiadomo w jakim kierunku rozwinie się dany pomysł. Gdy na rynek trafiła pierwsza część Plants versus Zombie, nikt nie przypuszczał, że koniec końców zobaczymy wersję na konsole i to w formie TPP.

Nie będę was jednak zanudzał wstukiwanymi szczegółami. Zdam się na dźwięk. Poniżej znajdziecie bowiem podcast traktujący o Plants versus Zombie: Garden Warfare. Na dodatek prowadzony przez samego Kevina Smitha (bez znajomości języka angielskiego się nie obejdzie). Kevin sam może nie jestem fanem konsol, bo zatrzymał się na dżojstikach i współczesne pady mają dla niego zbyt dużo przycisków. Za to Pan Jason Mewes jest graczem z krwi, kości i mięśni. 

 

W Jay and Silent Bob Get Old numer 141 poznacie wiele informacji na temat produkcji PopCap Games i to nie tylko z ust twórców gry - Jeremy'ego Vanhoozera oraz Augiego Pagana, ale samego Mewesa. Miłego słuchania!

 

Gives Mewes Hell

 

Swoją drogą, nie obraziłbym się za taką możliwość siadania z twórcami gier i zwykłego, luźnego rozmawiania o ich dziełach. Bez haseł reklamowych, wciskania genialności produktu, jego unikalności i przypominania co pięć minut kiedy będzie miała miejsce premiera

Tagi: Jason Mewes kevin smith plants plants vs. zombies plants vs. zombies: garden warfare popcap games PvZ tpp zombie

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +4 -
Loganek
Ranking: 1408 Poziom: 39
PD: 8240
REPUTACJA: 1129