Blog użytkownika DrewniaQ

DrewniaQ DrewniaQ 02.01.2016, 23:10
Undertale - Diament wśród indyków
1108V

Undertale - Diament wśród indyków

Zawsze podchodziłem z pewnym dystansem do wszelkiego rodzaju akcji crowdfundingowych. Trąciło mi to żebraniem u graczy o kasę by ci nie dość, żeby grę kupili to jeszcze najlepiej ją sfinansowali. Wymarzona sytuacja. Wołam by ludzie dali mi kasę, a następnie ja za ich pieniądze stworzę grę, na której będę zarabiał. Zero wkładu finansowego z mojej strony. Niczym nie ryzykuję, więc nawet nie muszę się specjalnie starać. Stracić nie mogę, a mogę tylko zarobić więcej. Żyć nie umierać.

DrewniaQ DrewniaQ 24.03.2015, 14:40
Final Fantasy XV: Episode Duscae czyli moje wrażenia z dema
1396V

Final Fantasy XV: Episode Duscae czyli moje wrażenia z dema

Hej, pamiętacie mnie jeszcze? Kiedyś napisałem tu dwa teksty. Teraz ograłem demo FFXV i chciałbym się z Wami tym podzielić!

DrewniaQ DrewniaQ 23.05.2013, 20:02
Podróż po Eorzei w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
615V

Podróż po Eorzei w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Wierzcie lub nie ale ten tekst powstawał na długo zanim na PPE pojawił się najnowszy nius dotyczący A Realm Reborn. Gdy już był gotowy i postanowiłem go opublikować ze zdumieniem zauważyłem, że nius dotyczący daty premiery i okładki już się pojawił. Na całe szczęście 90% tego wpisu nie tyczyło się daty premiery, a moich przemyśleń więc w nieco zmienionej formie ląduje on na blogu.

DrewniaQ DrewniaQ 24.04.2013, 15:30
Wschód i zachód - dwa odmienne spojrzenia na muzykę w grach wideo
611V

Wschód i zachód - dwa odmienne spojrzenia na muzykę w grach wideo

Nowe PPE - nowe możliwości. Przyznam, że z niemałą rezerwą podchodzę do sposobności blogowania tutaj na stronie. Rozpoczął się dziwny wyścig szczurów, tak na prawdę nie wiadomo o co. Mam nadzieję, że wkrótce zostaną jedynie ci, którzy faktycznie mają coś do powiedzenia. O czym będę pisać? O muzyce w grach. Traktuję ją na równi z takimi elementami składowymi jak historia czy gameplay. To właśnie im chciałbym poświęcić moje blogi.

Chaotic Neutral
Oceń profil
+ +9 -
DrewniaQ
Ranking: 639 Poziom: 52
PD: 18708
REPUTACJA: 3636