kwadratowy blog

squaresofter

squaresofter squaresofter 09.12.2014, 16:54
Montana, zostaw koks w spokoju.
360V

Montana, zostaw koks w spokoju.

  Witam wszystkich.

  Piszę tego bloga, żeby wyrazić swoje poparcie dla ciężkiej pracy jednego z moderatorów ppe.

  Użeranie się tłumokami, którym nerwy puszczają po napisaniu czegoś złego na ich ulubioną grę lub konsole, impertynencje, zwykły spam itp. to nie sielanka.

  Kiedyś, gdy była jeszcze levelomania, a czołówka Hall of Fame robiła różne przekręty, aby wygrać jakąś grę, życie było piękne. Był taki jeden użytkownik o nicku sephrio, który brał udział w tym wyścigu szczurów. Wszystko było w porządku, kiedy nikt nie zwracał uwagi na te przekręty, ale jak całej sprawie przyjrzała się moderacja, to taki iron, czy monti stali się największymi wrogami tych oszustów-nabijaczy pd. Wystarczyło dać takiemu delikwentowi bana na dzień za codzienne spamowanie beznadziejnymi blogami i po nagrodzie. Byli tacy, którzy przestali zaśmiecać blogi, byli tacy, którzy robili przekręty w inni sposób, byli też tacy, którzy zaczęli ubliżać moderatorom.

  Jednym z nich był sephrio, do którego metka spamera przywarła tak mocno, że aż zmienił nick na deszczowy i udawał, że to nie on, czym zrobił z siebie jeszcze większe pośmiewisko.

  Nie wyobrażam sobie, że łamię regulamin ppe, ubliżam innym, zmieniam sobie nick i udaje, ze to nie ja. Za różnego rodzaju wybryki należą się kary i jak ktoś tego nie rozumie, to niech lepiej dorośnie.

  Po tych wałach sephria, zaczął on udawać wielce skruszonego i napisał nawet bloga pożegnalnego. Szkoda tylko, że jak ktoś lubi rozmawiać o grach całe swoje życie, to będzie tak robił dalej. Niby skasował konto, ale widocznie nie może żyć bez portalu.

  Sephrio wrócił jako roy cambpell, kolejny raz udawał, że to nie on, no i zaczął od jakiegoś pseudobloga, który został ściągnięty szybciej niż się zdążył pojawić. Do teraz krążą legendy o tym, jaką był potwarzą dla tutejszej społeczności.

  Dostał bana i napisał skargę do pereza, że to był ban za nic.

Tutaj niestety nie mogę się z nim zgodzić, gdyż gdyby administracja zgodziła się na podobne praktyki, to zgodziłaby się również na obelgi pod adresem modów od osób, którzy po banie zmieniły sobie tylko nick. Takim praktykom mówię stanowczo nie i apeluję do każdego, kto to przeczyta, aby napisał coś dobrego w sprawie montany. niekoniecznie tu. Spamujcie lepiej skrzynkę perezowi. Piszcie, ze to dobry człowiek, kulturalny, dzieli się z wami działką jak trzeba, podsuwa panienki i załatwia sprawy, których wy nie odważylibyście się załatwić.

  Słyszałem o tym, że monti nie nadaje się na moda, jest stronniczy i podobne brednie. Pokażcie więc, że wcale tak nie jest, że szanujecie jego codzienne użeranie się z portalowymi trollami a jak monti nie chce być dalej modem, to podziękujcie mu razem ze mną za wykonywanie swoich obowiązków. Nie mam zamiaru udawać, że moderatorzy ppe, to podludzie, którym wolno ubliżać i grozić bez żadnych konsekwencji.

 

To tyle ode mnie.

Tagi:

Oceń notkę
+ +39 -

W co gracie w weekend?
Oceń profil
+ +221 -
squaresofter
Ranking: 14 Poziom: 82
PD: 69773
REPUTACJA: 65607