kwadratowy blog

squaresofter

squaresofter squaresofter 26.07.2013, 14:35
W co gracie w weekend? #9
251V

W co gracie w weekend? #9

  Witajcie. Czy zamierzacie w ogóle w coś grać w weekend, kiedy jest taka piękna pogoda?

  Nie mam pojęcia co ze sobą zrobić? Zawsze tak mam, gdy skończę jakąś dobrą grę, w tym przypadku The Legend of Zelda: Skyward Sword.

Towarzyszyłem Linkowi, Fi i Zeldzie trzy miesiące a teraz czuję pustkę i zamiast wziąć się za coś na poważnie, to zastanawiam się, która Zelda najbardziej mi się podobała. Co by nie sądzić o drugiej najistotniejszej marce Nintendo, to są to zawsze przygody na kilkadziesiąt godzin, przy których czuć ogrom pracy włożony w ich powstanie.

 

 

  Skończyłem też Tomba i jedno muszę oddać przygodom Lary, te wszystkie modyfikacje broni i zdobywanie nowych umiejętności sprawiły, że już nigdy nie spojrzę tak samo na Uncharted, które nie zmieniło swojej mechaniki ani na jotę od pierwszej części. Postanowiłem wspomnieć też z tej okazji o Rhiannie Pratchett, której zawdzięczamy osobowość panny Croft.

Dla niej to nic nowego. Nariko z Heavenly Sword oraz Faith z Mirror's Edge to też jej sprawka.

 

 

  Jest parę gier, nad którymi się zastanawiam. Dalsze nabijanie poziomów w Star Ocean TLH, szukanie nowych przygód i książek do przeczytania w Morrowindzie, włączenie Chrono Cross oraz próba przejścia Nest of Evil, najtrudniejszego bodajże miejsca  w Castlevanii: Portrait of Ruin to podstawa.

Do końca miesiąca planuję też przejść singla w Battlefieldzie 3, a biorąc pod uwagę jego długość, to nie powinien to być zbyt duży problem. Muszę coś szybko skończyć, bo Lost Odyssey, Fallout: New Vegas oraz Lucifer's Call coraz bardziej zabiegają o moją uwagę.

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +1 -

W co gracie w weekend?
Oceń profil
+ +221 -
squaresofter
Ranking: 15 Poziom: 82
PD: 69773
REPUTACJA: 65492