SKLEP

Babskie gadanie

Okiem kobiety
Monika Pawlikowska Monika Pawlikowska 14.08.2013, 22:10
I Ty możesz być kobietą!
1410V

I Ty możesz być kobietą!

No i się doczekałam! W najnowszej odsłonie CoD dane mi będzie zagrać żeńską postacią! Tak mniemam patrząc na zwiastun trybu multiplayer, a konkretnie ostatnią minutę filmiku.  

 

Chociaż nigdy nie narzekałam jakoś specjalnie na brak kobiet-żołnierzy w grach, to ten akcent, będący chyba ukłonem w stronę żeńskiego grona fanek serii, jest miłym zaskoczeniem chyba nie tylko dla mnie. :) Zobaczcie sami:

 

 

Wspominałam już kilkakrotnie o tym jak twórcy okazują swoje względy, nie tylko dołączając dodatki typu strój do avatara-kobiety, czy inne gadżety dedykowane specjalnie dla dziewczyn, ale tego typu ruch w stricte „męskiej” grze, IMO zasługuje na chociaż małą wzmiankę.

Nie wiem na ile jest to pewne, ale coś czuję, że na multi zaroi się od żołnierek:) Mam nadzieję jedynie, że podczas biegu czy innych akrobacji, lasia nie będzie jęczała jak gwiazdka porno, aczkolwiek może to nie byłoby takie złe... bo mogłaby rozpraszać przeciwników ;) A ma czym, bo nie jest żadnym kaszalotem:

 

http://kotak(...)37930238

 

W grach, jeśli istnieje taka możliwość, zazwyczaj wybieram żeńską postać. Nie jest to jakaś „jedność jajników”, czy inne feministyczne bzdury, po prostu jakoś łatwiej utożsamić mi się z tą samą płcią. Wielu moich znajomych wybiera kobiece skórki w multi, bo im się po prostu podobają. Ja podobnie-są poprostu wizualnie atrakcyjniejsze. A Wy? Macie jakieś szczególne upodobania w tej kwestii? Czym są spowodowane?

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +48 -
Monika Pawlikowska
Ranking: 1342 Poziom: 38
PD: 7587
REPUTACJA: 1397
Miesięcznik PSX Extreme