SKLEP

Wiec Myśli

Perez Perez 02.12.2016, 15:21
PPE Awards 2016
947V

PPE Awards 2016

Koniec roku to czas przeróżnych podsumowań. Na PPE i w PSX Extreme nie zabraknie oczywiście tradycyjnych wyborów Gry Roku, ale postanowiliśmy dorzucić dodatkowy plebiscyt dla Was - naszych czytelników. 

Społeczność PPE.pl jest bezapelacyjnie jedną z najlepszych, z jakimi miałem przyjemność współpracować i jakie znam w ogóle. Jesteście bardzo aktywni, dokładacie masę cegiełek, który budują portal jeszcze lepszym i mocniejszym, niż jest. Jasne, nie brakuje sporów, dyskusji, czasami łamania regulaminu, ale to trochę jak w dobrym małżeństwie - są super chwile, ale czasami nie brakuje tych gorszych. W każdym razie uznaliśmy, że fajnie byłoby wyróżnić tych z Was, którzy w opinii społeczności na to zasłużą, stąd pomysł na PPE Awards 2016. Wy wybieracie, a my postaramy się te nasze awardsy urozmaicić nagrodami, doceniając na tyle, na ile pozwolą nam możliwości, tych z Was, którzy zgarną wyróżnienia. Konsolami raczej nie obdzielimy, ale koszulki, książki, prenumeraty czy gry się znajdą. 

Jaki jest plan? Do połowy grudnia chcemy przygotować zestaw kategorii, a potem od połowy do końca grudnia zebrać nominacje w ustalonych kategoriach. Głosowania ruszyłyby z początkiem roku, a finałem byłaby oczywiście wielka gala w Las Vegas... moment, pozostańmy przy rozstrzygnięciu naszej zabawy na portalu, aczkolwiek, nie zapeszając, pojawił się pomysł czytelników na spotkanie w Warszawie pod koniec stycznia, więc może uda się to jakoś połączyć. 

Do rzeczy - dzisiaj zwracam się do Was z prośbą o wpisanie swoich propozycji na kategorie, w których następnie zbierzemy nominacje. Przykładowo 'Użytkownik roku", "Największy fan Sony","Największy fan Microsoftu", "Największy fan Nintendo", "Najlepszy bloger", "Komentator roku", "Spamer roku", ale też mogą to być kategorie typu "Wydarzenie roku" czy "Awatar roku". Uprzedzając - nominowane osoby będą mogły odmówić udziału w danej kategorii, nie chcemy nikogo na siłę uszczęśliwiać (zwłaszcza jako np. "Spamera roku" ;)). 

Za tydzień na podstawie zgłoszonych typów przygotujemy ankietę i wybierzemy najciekawsze kategorie.

Zapraszamy do zgłaszania własnych typów, ale również wszelkich uwag do zabawy. 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +41 -

Oceń profil
+ +104 -
Perez
Ranking: 62 Poziom: 63
PD: 31775
REPUTACJA: 9211
Miesięcznik PSX Extreme