Blog użytkownika chaos1981ol

chaos1981ol chaos1981ol 08.02.2014, 07:16
Muzyka zza żelaznej kurtyny
352V

Muzyka zza żelaznej kurtyny

Rozpoczęcie olimpiady za nami. Nie mogło to być zbyt porywające widowisko gdyż w pewnym momencie zasnąłem:) Dziś chciałem wam zaprezentować  jeden z moich ulubionych zespołów pochodzących z kraju niedźwiedzi i taniego spirytusu.

 

 

Slot to kapela grająca alternatywny metal prosto zza wschodniej granicy. Ciekawe kompozycje i wspaniały głos wokalistki sprawiają, że nikt obok  ich twórczości nie przejdzie obojętnie.

Powstali w 2002 roku. Po czasie długich poszukiwań wokalistki  członkowie  grupy trafili na  Tieonę Dolnikową.  Dziewczyna okazała się artystką o wielkich możliwościach. Idealnie orientowała się w muzycznych trendach i lekko śpiewała w dowolnym wybranym stylu. I tak to się zaczęło. Szybko nagrali pierwszą epkę , zaczęli koncertować i zyskiwać na sławie.

Późniejsze perturbacje , zmiany  zarówno wokalistki jak  innych muzyków nie wpłynęły w sposób  ujemny na twórczość grupy.  Regularnie koncertują. Występowali między innymi z Korn. Są jednym z najbardziej znanych  rosyjskich zespołów. Dotychczas wydali 6 czy 7 pełnoprawnych albumów sporo epek i reedycji. Każdy okazał się niekwestionowanym sukcesem.

Dziś chciałem zaprezentować  wam mój ulubiony utwór tej kapeli. 2 wojny to zarówno duża  siła linii melodycznej jak i głosu wokalistki.  Do tego klip zawiera bezpośrednie nawiązania do  świata gier. Nie chcę Was zanudzać  informacjami na temat zespołu. Jeśli ktoś będzie zainteresowany na pewno znajdzie wszystko w  sieci. Zapraszam do wysłuchania  kawałka, bo w tym wszystkim muzyka jest najważniejsza.

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ 0 -
chaos1981ol
Ranking: 8306 Poziom: 20
PD: 1383
REPUTACJA: 10