Blog użytkownika sabotażysta

sabotażysta sabotażysta 21.05.2013, 22:31
Microsoft utrudni graczom granie w używane gry.
563V

Microsoft utrudni graczom granie w używane gry.

Sprawa wygląda tak. Kupujesz sobie grę, taką ładną, pachnącą i zafoliowaną. Instalujesz grę na dysku twardym i po instalcji możesz ją sobie włożyć do pudełka, gdyż do grania nie jest wymagana płyta w napędzie. Pomyślisz zapewne: " Chwila, moment - mogę pobiec do sklepu i ją sprzedać! ". Otóż Cię rozczaruję, bo życie po wejściu Xbox One nie będzie takie proste...

 

Kupujesz, instalujesz i sprzedajesz. Co potem? To proste. Gracz, który kupił grę z drugiej ręki, żeby odpalić grę musi zapłacić haracz, żeby tę grę odpalić. Fajnie, co nie? Microsoft stosuje wobec graczy czyli swoich żywicieli - REPRESJĘ w postaci: PŁAĆ i SPI***ALAJ.

 

Można powiedzieć, że ktoś kto kupuje nowości może mieć to gdzieś. Otóż może o ile ich nie odsprzedaje. Bo gdy zainstaluje swoją wersję np. Forzy 5 i ją sprzeda, kupujący zapłaci ten haracz to instalka pierwszego gracza traci ważność. Nie odpali swojej wersji ponieważ została  dezaktywowana, ponieważ ktoś inny aktywował ten sam nośnik danych. 

 

EA rezygnuje z online passów - teraz wiecie dlaczego. Microsoft jako pomysłowy Dobromir pokazał swoje oblicze, a Activision zaciera już ręce w sprawie sprzedanych 20 milionów egzemplarzy CoDa zamiast 12 na jednej konsoli. O wszystkim i tak zadecydują gracze, więc mam nadzieję, że pokażecie środkowy palec tym oto trzem firmom...przepraszam miało być hienom i nie zagłosujecie na nich swoim portfelem.

 

Wierzcie lub nie, piszę jak jest.

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +2 -
sabotażysta
Ranking: 2834 Poziom: 33
PD: 5563
REPUTACJA: 445