Blog użytkownika Brolin

Brolin Brolin 20.04.2021, 07:50
3 dni bez baby
325V

3 dni bez baby

I co tu robić?

Znacie te momenty, kiedy na kilka dni zostaje się w domu samemu? Gdy ma się masę wolnego czasu, bo robotę można odstawić na bok, do tego zakupy porobione, żarcie ugotowane i nic, tylko się obijać? Oj daaaawno mnie to nie spotkało. Tymczasem kobita wyjeżdża dziś na 3 dni i przez ten czas będę mógł robić co zechcę. Na zewnątrz deszczowa aura i zabójcze wirusy - na rower raczej nie pójdę. W lesie błoto, znajomi na kwarantannie, wszystko pozamykane - bez wyrzutów sumienia można zostać w domu.

Nikt nie pilnuje, główka pracuje

Tylko co w takim razie porobić, jak spędzić ten czas? Tak dawno nie miałem takiej sytuacji, że jestem wręcz zagubiony! Myślę o przypomnieniu sobie Mass Effect 2 i wypełnieniu wszystkich zadań pobocznych. Coś czego za pierwszym razem nie zrobiłem, gdy wraz z załogą Normandy przemierzałem Drogę Mleczną. Wiem, że legendary edition lada moment, ale jakoś tak nie mogę z tym czekać, Shepard coraz nachalniej szepce mi do ucha. Nie jestem jeszcze jednak 100% przekonany, czy ulec jego głosowi, czy może wzrok swój skierować ku czemuś innemu/nowemu. Co wy byście zrobili z taką ilością wolnego czasu? Czy w Mass Effect 2 są jakieś dobre romanse? Oho, Shepard zaczyna naciskać na mój czuły punkt: Tali'Zorah nar Rayya. Zawsze mi się podobała, nasze rozmowy nie wykraczały jednak nigdy poza sprawy czysto formalne. Gdy ratowaliśmy galaktykę, nie było czasu na nic ponad to. Dowódca mówi, że czas to nadrobić, póki kobity nie ma. Że to nie zdrada. Da się jej ściągnąć tę maskę? Ewentualnie inne części garderoby?

 

Edit. Sytuacja nie potoczyła się zgodnie z planem i na kilka dni zostałem, ale bez grania. Do jakiego syndromu odstawienia to doprowadziło, zapraszam do zerknięcia do następnego wpisu: Głód growy, jak narkotykowy 

Tagi:

Oceń notkę
+ +11 -

Oceń profil
+ +47 -
Brolin
Ranking: 848 Poziom: 48
PD: 14892
REPUTACJA: 5246