Blog użytkownika Starh

Starh Starh 06.07.2017, 00:11
Spiderman Homecoming - Quo vadis Marvel?
355V

Spiderman Homecoming - Quo vadis Marvel?

Każdy z nas zapewne zna i potrafi zanucić tę melodię:

Spider-Man, Spider-Man,
Does whatever a spider can
Spins a web, any size,
Catches thieves just like flies
Look Out!
Here comes the Spider-Man.


Oto nowy Pająk, ale czy to na pewno ten Spider-Man, na którego tak bardzo czekaliśmy?

 

Starh Starh 05.04.2017, 00:03
Recenzja Ghost in The Shell - W poszukiwaniu utraconej tożsamości
334V

Recenzja Ghost in The Shell - W poszukiwaniu utraconej tożsamości

Trzymam w ręku oryginalną mangę Ghost in The Shell. Historię, którą pokochały kolejne pokolenia. "Ducha w zbroi", który wywarł tak ogromny wpływ na postrzeganie cyberpunku, androidów, naszej przyszłości, własnego "ja". Czy filmowa adaptacja ze Scarlett Johansson w roli głównej oddała owego ducha w całości? A może jest przedstawieniem historii w nieco odmienny sposób?

Starh Starh 30.05.2016, 16:54
Recenzja filmu "Warcraft" - Nie taki zły ten ork jak go malują!
2558V

Recenzja filmu "Warcraft" - Nie taki zły ten ork jak go malują!

Wiele lat temu jako dzieciak dorwałem się do pewnej gry strategicznej, w której nie wiedziałem zbytnio o co chodzi, ale pewne dla mnie było jedno - walka ludzi i orków, walka obrońców z najeźdźcą, a ja tak patrzyłem się w ekran i czerpałem z tego ogromne pokłady radości.  
 

Starh Starh 16.03.2016, 08:48
Playstation VR - Czy tylko ja nie popadłem w hurraoptymizm?
2023V

Playstation VR - Czy tylko ja nie popadłem w hurraoptymizm?

Czytając Posty pod ostatnim newsem na głównej doszedłem do wniosku, że chyba ze mną jest coś nie tak. Nie wiem, nie rozumiem tego ogólnego hypu w "narodzie" konsolowym na te okularki. Zrozumiałbym gdyby rzeczywiście wprowadzały rewolujcę, ale moi drodzy na rewolucje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać...

Starh Starh 28.12.2015, 23:24
Styczniowa Promocja na PSN - Czy M$ ma wyłączność publikacyjną na PPE?
642V

Styczniowa Promocja na PSN - Czy M$ ma wyłączność publikacyjną na PPE?

Dwudziesty ósmy grudnia - od dwóch dni Sony serwuje piękną promocje na PS store. Wiele tytułów w fajnych cenach i to, co warto podkreślić najbardziej w cenach godnych polskiego portfela. Fajnie, że Star Warsy pyknęły miliard dolców czy to, że jakiś dzieciak dostał drewienko zamiast ps4, ale na jaja bawoła nie od tego jest ten PORTAL.
 

Starh Starh 12.11.2015, 22:12
Wstępne wrażenia z nowej Lary - Square, dlaczego....?
483V

Wstępne wrażenia z nowej Lary - Square, dlaczego....?

Pograłem trochę w nową Lare i jestem gierką zauroczony! Na wstępie napiszę od razu, że to obok wiedźmina 3 najlepsza gra w jaką grałem tego roku.  Dlatego boli mnie bardzo, że tak świetny tytuł, tyle pracy Crystal D. zostało praktycznie rzucone na wiatr. To  chyba najgorszy moment na wydanie kolejnych przygód Pani archeolog... 
 

Starh Starh 23.10.2015, 06:25
Life is... weird
580V

Life is... weird

Strange, life is strange, life is... weird.

Życie, egzystencja, istnienie...trwanie. Wielu próbowało zdefinować ten termin. Innym wychodziło to lepiej, drugim gorzej. Gry wideo jako medium rzadko poruszały tematy z nim związane. Czy kiedykolwiek jednak grałeś w grę, która spróbowała by zdefiniować to pojęcie, ukazać prawdziwe ludzkie rozterki, decyzję powodujące zajrzenie w głąb swej duszy by przekonać się jakim człowiekiem jesteś naprawdę? 

Nie? Cóż jak to mówią Life is strange...

Starh Starh 12.08.2015, 17:25
Danganronpa 2 - Sequel idealny?
1860V

Danganronpa 2 - Sequel idealny?

Pierwsza część Danganronpy wywarła na mnie ogromne wrażenie, ale to co zrobiła ze mną dwójka - tego nie da się określić prostymi słowami, trzeba przeżyć tę przygodę samemu. Przygodę, która tym razem jest jeszcze bardziej pokręcona, szalona, pełna rozpaczy i desperacji. Z drugiej jednak strony jak nigdy dotąd skłania do przemyśleń nad prawdziwą ludzką naturą.

Starh Starh 11.08.2015, 01:11
Najlepszy czas na zakup PC "Artykuł Sponsorowany"
1671V

Najlepszy czas na zakup PC "Artykuł Sponsorowany"

Zbliżają się drugie urodziny konsol nowej generacji. Wielu z was zastanawia się zapewne nad zakupem Xbona one stworzonego przez Micro$oft lub Kazyfication 4 od Soony, a może Łii U. Którą konsole wybrać? Jak w gąszczu informacji znaleźć te istotne? Najlepiej polegać na opinii osoby, która używa wszystkich tych produktów, a za tekst który właśnie czytacie nie dostała złamanego grosza.
 

Starh Starh 10.07.2015, 16:32
DanganRonpa - Mówili, że Vita nie ma gier...
1933V

DanganRonpa - Mówili, że Vita nie ma gier...

Dwadzieścia cztery godziny, właśnie tyle zajęło mi ukończenie jednej z najlepszych gier w jakie ostatnio grałem. Nigdy nie sądziłem, że jakakolwiek visual novela wywrze na mnie tak ogromne wrażenie, wyrzuci z siebie taki ładunek emocjonalny i tyle razy zakpi z mojej intuicji gracza. Nigdy nie sądziłem również, że gra z tego gatunku sprawi, że odstawie wiedźmina 3 aby skończyć własnie ją - szaloną, psychodeliczną, a zarazem głęboką, skłaniającą do refleksji przygodę. Przygodę, która nosi nazwę DanganRonpa: Trigger Happy Havoc!

Po odłożeniu konsoli w głowie miałem jedną myśl  - boże daj więcej tego typu gier!

Starh Starh 19.04.2015, 20:51
Jeszcze tylko 30 dni - Klimatyzator wczucia w nadchodzącego Wiedźmina
669V

Jeszcze tylko 30 dni - Klimatyzator wczucia w nadchodzącego Wiedźmina

Pijąc dziś poranną kawę kątem oka spojrzałem na datę wyświetlaną w prawym dolnym rogu ekranu - 19.04.2015. Tak, jeszcze tylko trzydzieści dni, trzydzieści dni, które dzielą nas od zagrania w ostatnią podróż Białego Wilka. Niestety trzeba poczekać więc aby nie marnować czasu warto trochę poszperać, poczytać, przypomnieć sobie pewne rzeczy tj. prostym słowem przygotować się ten ostatni raz do wyruszenia na szlak...

Oceń profil
+ +20 -
Starh
Ranking: 1858 Poziom: 40
PD: 9070
REPUTACJA: 3232