Blog użytkownika KukmanPL

KukmanPL KukmanPL 09.10.2020, 12:26
Super Retro Trio Plus - granie retro bez emulacji
410V

Super Retro Trio Plus - granie retro bez emulacji

Gry retro przeszły długą drogę w ciągu ostatnich kilku lat i nie mówię o emulacji. Kilka lata temu pojawił się system Super Retro Trio od Retro-Bit, klasyczny system gier trzy w jednym, na którym moża grać w gry z NES, SNES i Sega Genesis. Działał tak, jak oryginalne systemy, przesyłając obraz w standardowej rozdzielczości przez złącze kompozytowego sygnału wideo.

KukmanPL KukmanPL 14.04.2016, 14:33
Czym mogło być PLAYSTATION TV???
434V

Czym mogło być PLAYSTATION TV???

Chciałbym przedstawić wam czym mogło być PLAYSTATION TV. Oczywiście to tylko fantazje, które prawdopodobnie nigdy się nie spełnią bo niestety SONY stwierdziło, że jednak ten sprzęt nie ma przyszłości i postanowiło go doprowadzić do śmierci naturalnel. Nie rozumiem polityki SONY i chociaż tego nie pochwalam ale mam nadzieje, że grupy z podziemi kiedyś całkowicie złamią to urządzenie i pokażą na co tak naprawdę stać ten sprzęcik, który można wsadzić do kieszeni.

KukmanPL KukmanPL 31.07.2013, 23:16
Niedocenione dzieło Plastic Demoscene Group
455V

Niedocenione dzieło Plastic Demoscene Group

Czasami warto jest zainwestować w coś na co normalnie nie zwrócilibyśmy uwagi. Tak właśnie było ze mną i z grą "Linger in Shadows". Kupiłem grę, która była w promocji za śmieszne pieniądze.. i naprawdę warto było!

Oceń profil
+ +7 -
KukmanPL
Ranking: 2931 Poziom: 34
PD: 5846
REPUTACJA: 936