KARCZMA

Senix

Senix Senix 22.12.2013, 14:18
KARCZMA POD ZŁOTYM DZIOBEM CHOCOBOSA - Podsumowanie wyborów na kandydatki do Miss jRPGów - ATUALIZACJA
2211V

KARCZMA POD ZŁOTYM DZIOBEM CHOCOBOSA - Podsumowanie wyborów na kandydatki do Miss jRPGów - ATUALIZACJA

Witam wszystkich użytkowników którzy brali czynny udział w wyborach oraz tych którzy jeszcze nie wzieli w nich udziału.Tak jak obiecywałem o to podsumowanie wyborów na kandydatki do Miss jRPGów.
 Dzięki temu blogowi poznacie wszystkie 42 kandydatek,które dostały się do głównych wyborów.

ZAPRASZAM DO KARCZMY:

 

http://www.ppe.p(...)osa.html

 

Zacznę od oficjalnej Miss ppe.pl, która automatycznie stała sie Miss Parasite Eve, a mowa o Ayi Brea:

 

 

Następną kandydatka jest oficjalna Miss Final Fantasy, która została wybrana przez użytkowników ppe(jedyne blogi z wyborami,które nie zostaną usunięte), a jest nią

Tifa Lockhart:

Tifa pokonała następujące rywalki: Layla(FF2), Porom(FF4), Cora(FF5), Refia(FF3), Reina(FF5), Maria(FF2), Rosa(FF4), Fang(FF13), Relm(FF6), Faris(FF5), Vanille(FF13), Penelo(FF12), Eiko i Garnet(FF9), Serah(FF13-2), Selphie(FF8), Freya(FF9), Celes(FF6), Rydia(FF4), Yuffie(FF7), Paine(FF10-2), Edea(FF8) ,Aeris(FF7),Lumina(Lightning Returns: FINAL FANTASY XIII), Terra(FFVI), Ashe(FFXII), Fran(FFXII), Stella Nox(FFXV), Rinoa(FFVIII), Quistis Trepe (FFVIII), Rikku(FFX/X-2), Yuna(FFX/X-2), Lightning(FFXIII) oraz Vice Miss Final Fantasy - Lulu(FFX).

 

Następnymi wyborami były wybory na Miss serii Xeno, które wygrała KOS-MOS:

KOS-MOS pokonała następujące rywalki: T-elos, Fiora, Melia, Lorithia, Tyrea, Maria Balthasar, MOMO Mizrashi, Shion Uzuki, Sharla oraz Vice Miss serii XENO - ELHAYM " ELLY " VAN HOUTEN. Kandydatki pochodziły na następujących serii Xenogears,Xenosaga i Xenoblade.

 

Jedne z najbardziej kontrowersyjnych wyborów, były wybory na Miss The World Ends With You z tego względu,że zaproponowałem tylko dwie kandydatki i dostałem za to zjebki itp, a nie tylko na ppe, a nawet na GG.Wygrała je Shiki Misaki, która pokonała w sondzie Rhyme.

Shiki Misaki:

 

Pora na wyniki z mojej już chyba ulubionej serii, a byłem jej krytykiem jak dowiedziałem się co planuje Squaresoft, a teraz Square Enix, a tymi wyborami są wybory na Miss Kingdom Heart's, które moim zdaniem niespodziewanie wygrała,ale zasłużenie Olette, która pokonała moją faworytkę Naminę :)

Olette:

 

Olette pokonała następujące rywalki: Larxene, Aqua, Kairi oraz Vice Miss Kingdom Hearts Namine. Tutaj muszę się przyznac do tego,że niestety w wyborach zabrakło Xion o której dopiero się dowiedziałem grając w Kingdom Hearts 385/2 Days, ale może kiedyś ktoś zrobi osobne wybory i weźnie ją pod uwagę.Więc mogę tylko napisać fanów Xion PRZEPRASZAM za to.

 

Kolejnymi wyborami były wybory z dość starego jRPGa jakim jest Brave Fencer Musashi(szkoda,że SE zapomniało o tej serii), a Miss Brave Fencer Musashi i tu zaskoczenia nie ma, została Księżniczka Fillet, która miała do pokonania tylko trzy rywalki, a były nimi Topo, Bubbles (Liquor) oraz Vice Miss Brave Fencer Musashi Gingerelle (Brandy).

Princess Fillet:

 


 

Komentarz Carnage do wyników :):

Carnage dodano: 21.07.2013, 01:22
Hurra !!! Księżniczka Fillet zdobyła tytuł Miss - zgodnie z moimi przewidywaniami :-)

 

Następnymi wyborami były wybory,które nauczyły mnie jednej zasady, ilość nie znaczy jakość i pierwsza wersja wyborów na Miss Suikodena została usunięta i zastąpiona nowa wersją z mniejszą ilością kandydatek :).Miss Suikodena została jedna z kandydatek,która wystąpiła w każdej numerowanej części serii, a Miss została Viki:

 

Viki pokonała następujące kandydatki: Yun, Cecile Brawn, Valeria, Sierra Mikain, Eilie, Kasumi, Kathy, Millay, Nanami, Wendel, Sonya Schulen, Rina, Ayame, Flare En Kuldes, Lyon, Miakis, Mizuki, Josephine, Linfa, Anne, Zerase(gdyby wyniki skończyły się w półfinale Miss Suikodena zostałaby właśnie Zerase), Urda oraz Vice Miss Suikodena Jeanne.

 

Kolejne wybory obracały się w mitologii nordyckiej, a pochodziły z dwóch moim zdaniem jRPGówych perełek na PS2.A tymi wyborami były Miss Odin Sphere i Miss Valkyrie Profile.Zacznę od wyborów na Miss Odin Sphere w których brały udział trzy kandydatki i sam bym nie wybrał jednej, bo zastanawiałem się na przyznaniem tytułu bez głosowania,ale tak sie nie stało.Miss Odin Sphere została moja faworytka tych wyborów, czyli Velvet, która pokonała Mercedes oraz Vice Miss Odin Sphere Gwendolyn. Drugą Miss z nordyckich klimatów została Hrist,która w wyborach na Miss Valkyrie Profile pokonała Freye, Leone, Ailyth, Alicie, Lenneth oraz Vice Miss Valkyrie Profile Silmerie.

Velvet:

 

 

Hrist:

 

W kolejnych wyborach to Wy zadecydowaliście czy mam zrobić pełne wybory, czy też przyznać tytuł bez głosowania, a o kogo chodziło i o jakie wybory?Chodziło o tytuł Miss Breath of Fire, a Miss została Nina dzięki sondzie w której chodziło o to, czy Nina ma zostać automatycznie Miss Breath of Fire czy ma normalnie walczyć.Wyniki sondy przedstawiały się następująco na TAK było 55%(22), a na NIE 45%(18).

Nina:

 

Propozycje na to żeby Nina automatycznie dostała się do wyborów na Miss jRPGów zaproponował repip.

 

Po przerwie w wyborach na Miss, która szczerze nie pamiętam ile trwała ruszyły podwójne wybory na Miss.W których wybieraliśmy Miss serii Chrono oraz Miss The Last Story.Zacznę od tych pierwszych, w których wygrała Kid(a spodzieał sie ktoś innych wyników, bo ja cich liczyłem,że jednak Harle pozamiata)

Kid:

Kid pokonała następujące kandydatki: Lucca, Marle, Leena, Miki, Orcha, Steena, Ayla, Harle oraz Vice Miss serii Chrono Riddle.

Komentarze użytkowników do wyborów:

squaresofter dodano: 12.08.2013, 23:55
Normalnie miałem nie głosować, bo nie skończyłem jeszcze CC, ale skoro prosisz, to niech Ci będzie.
Za najładniejszą uważam Kid i daje jej 3 punkty.
Najbardziej ze wszystkich uwielbiam jednak mówiącą zagadkami i z francuskim akcentem Harle, która nie przepuści nikomu, z kogo chce zadrwić. Zabieram ją na bezludną wyspę i nikomu nigdy jej nie oddam. Dwa punkty.
Gdybyś pytał, kogo bardziej lubię, to zmieniłbym kolejność.


Ostatni punkt przeznaczę tej, która zrobi na mnie wielkie wrażenie przed końcem gry. Niech to będzie niespodzianka, której się nie spodziewam.

 

CESARZ987655 dodano: 26.08.2013, 15:04
To było niemal że oczywiste że KID wygra.

 

Miss The Last Story została Syrenne, która pokonała swoje dwie koleżanki: Miranie i Caliste. Mirania została Vice Miss.

Syrenne:

 

Ciekawostka tworząc podsumowanie zauważyłem,że po wyborach paru lub jeden użytkownik naprawdę chciał żeby wygrała Mirania, ale niestety zbyt późno się do tego wziął :)

 

Kolejnymi wyborami były znowu wybory podwójne gdzie wybieraliśmy Miss serii Atelier oraz Miss Persony. Jak w jednych , tak w drugich wyborach mieliśmy poraz pierwszy remisy. Więc zaczne od Miss serii Atelier, które wygrała Linca pokonując następujące kandydatki: Viese, Mimi, Ayesha, Meruru, Rorona, Totori(jak widać główne bohaterki nie są jednak tymi ulubionymi), Lita, i tutaj mamy dwie Vice Miss serii Atelier którymi są Iris i Melvia.

Natomiast Miss Persony została  Mitsuru Korijo, która pokonała Fuuka Yamagiski, Maya Amano, Rise Kujikawa i tym razem mieliśmy remisy na podium i to aż dwa.Na trzecim miejscu znalazły się Chie Satonaka i Aigis(a myślałem, że Kos-Mos dostanie idealną rywalkę do walki o tytuł Miss jRPGów), a Vice Miss zostały Yukiko Amagi i Yukari Takeba.

Linca:

 

Mitsuru Korijo:

Komentarz Daaku oraz dexx do wyborów:

Daaku dodano: 11.09.2013, 17:45
Głos po długiej wewnętrznej bitwie oddany na Roronę, a i to z ciężkim sercem, bo wszystkie Atelierki są tak samo śliczne.

 

dexx dodano: 21.09.2013, 11:16
Nie jestem zaskoczony wynikami ani miejscami czułem to w kościach że tak będzie.

 

Kolejnymi wyborami były wybory pojedyńcze, gdzie wybieraliśmy Miss  Hyperdimension Nepturia którą została Plutia, a pokonała takie kandydatki jak: Rei Ryghts, Uni, Nepgear, Blanc, Compa, Arfoire, Noire, Chika Hakazaki, Neptune(moja faworytka) oraz Vice Miss Vert.

Plutia:

 

Komentarze użytkowników do wyborów:

dexx dodano: 01.10.2013, 08:26
PLUTIA :D wiedziałem jak widziałem wybory byłem na 100 % pewny że ona wygra :)

 

DeadZombi dodano: 06.10.2013, 22:12
Dwójeczka mniam mniam :D

 

mike81 dodano: 22.09.2013, 15:10
Szczerze mówiąc większość tych bohaterek to wygląda, jakby były jeszcze pod opieką prokuratora ;P
Gry nie znam, więc na podstawie grafik głos na Vert. Podoba mi się jej bezkompromisowy sposób ubierania ;)

 

Powoli zbliżamy się do końca podsumowania wyborów na Miss, kolejnymi wyborami były wybory z Star Ocean, które wygrała Reimi Saionji i została Miss Star Ocean, a pokonała: Celine Jules, Erys Jerand, Millie Chliette, Sarah Jerand, Precis Neumann, Nel Zelpher, Meracle Chamlotte, Rena Lanford, Sophia Esteed, Myuria Tionysus, Maria Traydor oraz Vice Miss Opera Vectra.

Reimi Saionji:

 

Komentarze użytkowników i AŚKA :)

 

AŚKA: A mój idzie do Myuria Tionysus, ponieważ lubię różowe włosy i ma czym oddychać :).

 

Daaku do Senix dodano: 21.10.2013, 07:47
Podzielam zdanie Aśki odnośnie Myurii, ale z Last Hope najbardziej mimo wszystko urzekła mnie Sarah, dlatego w starciu "cycki vs charakter" w drodze wyjątku wygrywa charakter ;)

Gdybyśmy głosowali w starym stylu, wrzuciłbym na drugie miejsce Meracle (zawsze lubiłem postacie walczące kastetami), a na trzecie Operę, bo mam sentyment do karabinów przeciwpancernych.

 

emas [188.47.***.***] dodano: 21.10.2013, 13:23
Witam sorki, że bez logowania wpadłem tylko na chwilkę na ppe. Podobnie jak ty Senix mam chwilową przerwę od portalu. Powód: braku czasu ;)

Wybór był trudny bo zastanawiałem się między Reimi a Myurią. Podobnie jak AŚKA za różowe włosy, ale jednak mój głos idzie na Reimi za ładną buźkę;)

 

Iron dodano: 21.10.2013, 15:04
Ja zagłosowałem na Operę z second story bo ograłem tą grę najbardziej, a sama niewiasta miała zabawny charakter i zawsze wydawała mi się na swój sposób urocza, pomijając dodatkowe oko :P
Całe życie za klasykami wiec wybór taki, a nie innych :)

 

Iceman do Iron dodano: 21.10.2013, 17:39
Podepnę się pod Twój komentarz Iron bo mój głos także został oddany na Operę. Mnie tam trzecie oko nie przeszkadza zupełnie :).

 

Iceman dodano: 30.10.2013, 21:31
Moja faworytka została vice miss :). Jest to wynik bardzo dobry. Chyba z tej okazji postawię wszystkim kolejkę w barze u Cida :).

Panowie/Panie ja stawiam :)

 

SENIX: Postawił Wam kolejkę czy nie w KARCZMIE ?, bo jak nie to ja bym go ścignął :)

 

Przed ostatnimi wyborami na Miss były wybory Miss Ar Tonelico które ku mojemu zdziwieniu wygrała Claire Branch pokonując: Akane Frella, Krusche, Elendia, Sakia Lumei, Finnel, Mir, Saki, Tyria, Aurica Nestmile, Filament, Cloche Leythal Pastalia, Luca Trulyworth, Shurelia, Misha Arsellec Lune oraz Vice Miss Some.

Claire Branch:

 

Komentarze użytkowników:

kALWa888 dodano: 31.10.2013, 21:55


J jeszcze ograłem nie miałem okazji, ale może niedługo się uda :). A zagłosowałem na Somę, bo ma imponującą kosę (?) i to jakby puste spojrzenie, które uwielbiam widzieć w anime.

 

Iceman dodano: 31.10.2013, 22:50
Mimo że Soma prezentuje się rewelacyjnie w true form mój głos poleci do Misha Arsellec Lune. Bardziej przypadła mi do gustu właśnie tak kandydatka. To chyba ten strój tak mnie przekonał :).

 

emas dodano: 01.11.2013, 19:58
To najtrudniejsze wybory miss w jakich brałem udział. Tyle pięknych kandydatek że naprawdę trudno wybrać tą jedyną.

Po dłuuugim namyśle mój głos idzie na Aurica Nestmile.

 

Carnage dodano: 01.11.2013, 22:08
Ja zagłosowałem na Filament bo jestem zboczeńcem i lubię panny bez jednego oka :P

 

dexx dodano: 18.11.2013, 07:46
CLAIRE BRANCH wiedziałem że wygra :)

Senix do dexx dodano: 18.11.2013, 09:11
Ja Cię chyba w Karczmie zatrudnię jako wróżkę, co ty na to ??
A będziesz musiał uważąć na Morrigan i pewną sztuczną inteligencje z MS, bo są zazdrosne o konkurencje :)

 

Ostatnimi wyborami były wybory na Miss Serii Tales of ... (która od czasów PSXa utrzymuje równy poziom). Ostatnie wybory wygrała Sheena Fujibayashi która pokonała: Philia Felice, Mary Argent, Lilith Aileron, Farah Oersted, Reala, Raine Sage, Illia Animi, Agarte Lindblum, Ange Serena, Amber Hearts, Innes Lorentz, Richea Spodune, Leia Rolando, Alice, Arria Ekberg, Peridot Hamilton, Paraiba Marine de Rais, Elrane, Claire Bennett, Hilda Rhambling, Natalia Luzu K-L, Marta Lualdi, Colette Brunel, Cheria Barnes, Shirley Fennes, Nanaly Fletcher, Sophine, Mint Adenade, Rita Mordio, Chloe Valens, Norma Beatty, Rutee Katrea, Judith, Grune, Estellise S-H, Millia Maxwell, Legretta oraz Vice Miss Tear Grants.

Ciekawostką w wyborach było to, że gdyby skończyły się w pierwszej turze mielibyśmy dwie Miss którymi były by Sheena i Tear'a, ale niestety dla Tear'y tak się nie stało.

Sheena Fujibayashi:

 

Komentarze użytkowników do ostatnich wyborów:

Iron dodano: 19.11.2013, 11:02
1. Sheena Fujibayashi
2. Tear Grants
3. Rutee Katrea
4. Millia Maxwell
5. Legretta
6. Grune
7. Chloe Valens
8. Nanaly Fletcher
9. Sophine
10. Hilda Rhambling

Bardzo ciężki wybór, szczególnie jak nie we wszystkie Tales of się grało :)
No ale jak już wybrałem to nie tak zostanie.

 

Vasco dodano: 26.11.2013, 19:03
Hahah, w pierwszej chwili, sam nie wiem czemu, pomyślałem że chodzi o serię Star Ocean i zacząłem szukać Celine Jules i już chciałem pisać że dlaczego nie było jej nawet w propozycjach ;) Dobrze że szybko się zreflektowałem. Chociaż do finałowej 10 także nie trafiła żadna z ewentualnych faworytek :(

 

Daaku dodano: 27.11.2013, 00:43
Mój głos leci na Estelle, trzeba jej zrekompensować nieobecność na podium, choć niewiele jej brakowało :)

 

Senix dodano: 27.11.2013, 09:02
Dobra zdecydowałem sie w bólu mój głos idzie na Tear Grants za te niebieskie oczy.

 

Na tym skończyły się normalne wybory, więc przejdę do tytułów przyznanych bez głosowania.

 

TYTUŁY PRZYZNANE BEZ GŁOSOWANIA - zasada przyznawania takiego tytułu była bardzo prosta jeżeli kandydatka z danej serii gier jRPGie miała mało rywalek(nie ma konkurencji) lub jej wygrana była pewna na 100% przyznawałem TYTUŁ BEZ GŁOSOWANIA.

Pierwszą taką kandydatką była Koudelka Iasant z gry Koudelka i została automatycznie Miss Koudelka'i

Koudelka Iasant:

 

Komentarz repip'iego do przyznanego przezemnie tytułu:

repip dodano: 30.07.2013, 21:09
KOUDELKA jak najbardziej powinna być w głosowaniu.

 

Drugą kandydatką,która dostała się do wyborów bez głosowania jest Ceres Miss Pandora Tower, czemu wybrałem akurat ją, bo Wii też powinno mieć swoje Miss w Miss jRPGach, a poza tym jest to jedna z ciekawych postacji w świecie gier i liczyłem też na to,że osoby które nie miały styczności z jednym z najlepszych i najciekawszych perełek na Wii i Action-jRPGów dadzą szanse tej grze.

Ceres/Elena:

 

Trzecim tytuł bez głosowania zdobyła pewna bogini bez której seria Final Fantasy nigdy by nie była taka dobra, a jest nią Miss Summonów bogini Shiva:

 

Czwarty tytuł bez głosowania przypadł Leanne która stała się Miss Resonance of Fate.

Leanne:

 

Piąty tytuł powędrował do Jessicy,która została Miss Dragon Quest, a przekonali mnie do tego squaresofter i repip zgłaszając ją do wyborów.

Jessica:

 

Szóstą kandydatką, która automatycznie dostała się do wyborów jest Lilika z Roque Galaxy nad którą się zastanawiałem i squaresofter mnie przekonał proponując ją do wyborów.Więc Lilika została Miss Roque Galaxy.

Lilika:

 

Siódma i ósma kandydatka pochodzi od głosów użytkowników, więc przyznałem im awans bez głosowania.I tutaj znowu zdecydowałem,że propozycje repip'iego i squaresoftera są trafione.A więc Argilla zostaje Miss Digital Devil Saga(repip), natomiast Karin Koenig została Miss Shadow Hearts(squaresofter).

Argilla:

 

Karin Koenig:

 

Dziewiątą i dziesiątą kandydatke z automatycznym awansem wybrałem sam.No nie dokońca, bo Iron mnie przekonał do Callo Merlose(Miss Vagrant Story) , a Manah(Miss Drakengard) sam wybrałem, bo chciałem docenić tego jRPGa(za bardzo jest jechany moim zdaniem).

Manah:

 

Callo Merlose:

 

Natomiast jedenasta kandydatka miało swoje normalne wybory,ale liczba czterech oddanych głosów to trochę mało, więc przyznałem Gemiere tytuł Miss serii of Mana. Pozdro dla Goldiego z którym w czasie tych wyborów miałem małe zwarcie. :)

Gemiere:

 

Dwunastą kandydatkę bez głosowania wybrałem sam, a jest nią Etna z Disgaea'y, a czemu akurat ona, powód był prosty i banalny, bo mnie rozwala na maksa, a Disgaea bez niej nie byłaby taka dobra, a widać to po części drugiej, trzeciej i czwartej, gdzie albo jej nie ma albo jest od pewnego momentu.Więc Miss Disgaea'y zostaje Etna:

 

O trzynastej i czternastej kandydatce zadecydowały propozycje squaresoftera, a więc Millenia została Miss Grandii, a Selvaria Bles  zostaje Miss Valkyria Chronicles.

Millenia:

 

Selvaria Bles:

 

Na tym końcy się lista kandydatek, które dostały się bez głosowania do wyborów na Miss jRPGów, ale postanowiłem, że użytkownicy ppe.pl wybiorą jeszcze swoje cztery kandydatki przyznając im cztery dzikie karty.Niestety tylko dwie osoby oddały swoje propozycje,wiec zamiast 4 kandydatek z dzikimi kartami jest ich osiem.A czemu? Z tego względu, że chciałem być uczciwy wobec tych dwóch użytkowników.

 

Dzikie karty od Daaku:

1. Aisha Romandine (Last Rebellion)

 

2. Exellen Browning (Super Robot Wars: Original Generation)

 

3. Frederica "Ricky" Erving (Etrian Odyssey)

 

4. Princess Pride (Megaman Battle Network)

 

 

 

Dzikie karty od Vasco:

1. Kukuru (Arc the Lad)

 

2. Deneb (Tactics Ogre Let Us Cling Togheter)

 

3. Aisya (ASH:Archaic Sealed Heat)

 

4. Kainé (Nier)

 

Za namową dwóch użytkowników ciwa22 i Mizer postanowiłem dodać jeszcze dwie dzikie karty od użytkowników, a są to Agrias Oaks(Miss Final Fantasy Tactics) oraz Agnès Oblige(Miss Bravely Default), ale ja mam dobre serce albo święta tak na mnie działają :)

Agris Oaks:

 

Agnes Oblige:

 

PEŁNA LISTA 42-ch KANDYDATEK NA MISS jRPGów:

 

1.AYA BREA(Miss Parasite Eve i oficjalna Miss ppe.pl)

2.TIFA LOCKHART(Miss Final Fantasy)

3.CALLO MERLOSE(Miss Vagrant Story)

4.KOS-MOS(Miss serii XENO)

5.OLETTE(Miss Kingdom Hearts)

6.SHIKI MISAKI(Miss The World Ends With You)

7.VIKI(Miss Suikodena)

8.KSIĘŻNICZKA FILLET(Miss Brave Fencer Musashi)

9.VELVET(Miss Odin Sphere)

10.HRIST(Miss Valkyrie Profile)

11.CERES(Miss Pandora Tower)

12.KOUDELKA IASANT(Miss Koudelka)

13.SHIVA(Miss Sumonów/GFów/Aeonów)

14.ETNA(Miss Disgaea)

15.LEANNE(Miss Resonance of Fate)

16.KID(Miss serii Chrono)

17.SHEENA FUJIBAYASHI(Miss Tales of ...)

18.JESSICA(Dragon Quest)

19.MITSURU(Miss Persona)

20.REIMI SAIONJI(Star Ocean)

21.LINCA(Miss Serii Atelier)

22.CLAIRE BRANCH(Ar Tonelico)

23.LILIKA(Miss Rogue Galaxy)

24.PLUTIA(Miss Hyperdimension Nepturia)

25.NINA(Miss Breath of Fire)

26.MILLENIA(Miss Grandia)

27.SYRENNE(The Last Story)

28.GEMIERE(Miss serii of Mana)

29.SELVARIA BLES( Miss Valkyria Chronicles)

30.MANAH(Miss Drakengard)

31.KARIN KOENIG(Miss Shadow Hearts)

32.ARGILLA(Miss Digital Devil Saga)

33.KUKURU(Miss Arc the Lad)

34.DENEB(Miss Tactics Ogre Let Us Cling Togheter)

35.AISYA(Miss ASH:Archaic Sealed Heat)

36.KAINE(Miss Nier)

37.AISHA ROMANDINE(Miss Last Rebellion)

38.EXELLEN BROWNING(Miss Super Robot Wars: Original Generation)

39.FREDERICA "Ricky" ERVING(MissEtrian Odyssey)

40.PRINCESS PRIDE(Miss Megaman Battle Network)

41.AGRIAS OAKS(Miss Final Fantasy Tactics)

42.AGNES OBLIGE(Miss Bravely Default)

 

A więc to jest lista 42-ch kandydatek na Miss jRPGów żeby kandydatki czuły się bezpiecznie KARCZMA POD ZŁOTYM DZIOBEM CHOCOBOSA zatrudniła im dwóch ochroniarzy jednego już znacje jest nim ULTROS, natomiast nowym ochroniarzem został GILGAMESH.

OCHRONA MISS:

 

Każde wybory powinny mieć swoich prezenterów.Niestety Krzysztof Ibisz jest zajęty,ale razem z Mogiem i Vivi udało nam się przekonać dwie piękne panie oraz dwie przezabawne postacje,żeby poprowadzili wybory na Miss jRPGów.

GŁÓWNE PREZENTERKI:

Paniom służyć pomocą będą:


 

 

Na tym koniec podsumowania wyborów.Chciałbym też poinformować Was,że grupy pierwszej rundy są już wylosowane i pierwsza grupa wkrótce pojawi się na ppe.pl.

Chciałbym też podziękować osoba,które głosowały i proponowały kandydatki do głównych wyborów oraz za rady w czasie trwania wyborów na Miss.Chciałbym też podziękować osobą które po mnie jechały, nie tylko na ppe.pl,ale też na gg i co udało mi się skończyć wybory na Misski :)

A na koniec podziękowania dla Iceman za to,że tworzy mi obrazki do Karczmy i wyborów.

Więc ZAPRASZAM na główne wybory na Miss jRPGów, które wkrótce ruszą.

Na koniec mały prezent odemnie w postacji Nutki od Senixa na święta.

Tagi:

Oceń notkę
+ +8 -

Oceń profil
+ +71 -
Senix
Ranking: 39 Poziom: 74
PD: 50351
REPUTACJA: 18120