Blog użytkownika matichol

matichol matichol 01.08.2013, 22:51
Aby Cazorla podwał lepiej, a graczom grało się wygodniej
273V

Aby Cazorla podwał lepiej, a graczom grało się wygodniej

Jest wiele rzeczy, które każdego roku są pewne i dokładne jak w zegarku. Wakacje, podwyżki cen i kolejne części tasiemcowych serii od największych gigantów naszego elektronicznego rynku. Taką właśnie serią jest min. Fifa od EA. Jako fan futbolu, w dużej mierze właśnie dzięki grze Elektroników, z niecierpliwością wypatruje każdej kolejnej części tej produkcji. W tym krótkim wpisie zamierzam przedstawić swoje propozycje zmian.

1. Licencje:

Sprawa być może prozaiczna, ale to że możemy grać w lidze Saudyjskiej, a dostępu do graczy np. Ligi Ukraińskiej jest niemalże absurdem. Jeżeli EA chce być brana na poważnie, najwyższy czas wykonywać swoją pracę z myślą o graczach, a nie dolarach.

2. Zmiany systemu obrony:

To kwestia, która szczególnie mnie boli. Ile to razy po nieskładnej postawie obrońców piłkarz drużyny przeciwnej pakował fubolówkę do mojej siatki. Twórcy powinni opracować odpowiednie algorytmy, odpowiedzialne za wzajemną asekuracje i kooperacje zarówno linii obrony, jak i pomocy, ponieważ nie mogę już patrzeć na to, jak defensywny pomocnik stoi i patrzy jak staram się zablokować napastnika.

3. System kolizji:

Jako gracze powinniśmy wymagać, że po 2 latach od wprowadzenia, system będzie działał bez zarzutu i spełni nasze oczekiwania. Jeżeli tak nie będzie, okaże się, że zamiast progresu znowu dostaliśmy tylko twarz Messi'ego na okładkę.

4. Zmiany trybu kariery:

Ponieważ 90% czasu spędzam w karierze, tutaj również wprowadziłbym kilka udogodnień. System wypożyczeń młodzików, który powinien być bardziej efektywny, bo czasem nie można się doczekać, aż jakiś gracz pójdzie do innego klubu, chyba że jest jakaś opcja, o której nie wiem, wtedy byłbym wdzięczny za informacje. Po drugie, nawiązując do punktu o licencjach, chciałbym nareszcie doczekać się lig europejskich z prawdziwego zdarzenia, a nie ersatzów w postaci "Pucharu Mistrzów".  Moim skromnym marzeniem jest jeszcze powrót całego rozbudowania trybu trenera, czyli sponsorów itp. w nowej otoczce, ale wiem że w erze upraszczania nie jest to możliwe.

5. Komentator:

Czy na sali jest jeszcze ktoś, kto nie pragnie usłyszeć kogoś innego niż nasz duet Szpakowski- Szaranowicz? Choćby udostępnić angielskich speakerów.

 

A co wy byście chcieli zobaczyć w nowej Fifie? Piszcie w komentarzach.

Tagi: fifa fifa 14 piłka nożna

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +1 -
matichol
Ranking: 3438 Poziom: 27
PD: 3149
REPUTACJA: 974