Blog użytkownika Jaszczomb

Jaszczomb Jaszczomb 08.11.2014, 01:12
Borderlands:TPS - masa kluczy, łatwiejsze legendy i przechodzenie gry tyłkiem
3046V

Borderlands:TPS - masa kluczy, łatwiejsze legendy i przechodzenie gry tyłkiem

Po co wstęp z takim tytułem, right? Bordery, szczelanie, o.

Jako że nieustannie wracam do Pre-Sequela, będę w miarę regularnie wrzucał jakieś info, co słychać w community'n'shit. Ponarzekam też na swój pech do dropienia legend, ale ogólnie - blogowe wpisy o Borderdach. Prawdziwie blogowe, bo ledwo kto to przeczyta. Nie dość, że ukryte w blogowym dziale, to jeszcze o niezbyt popularnym sequelu. Ale jak macie nowe Bordery i gracie - stwórzmy tu swoją melinę! Aaanyway...

11 listopada będzie grywalny Jack i jeśli uda się ogarnąć od 2K Season Passa - będę pisał o wszystkich nowościach i na stronie pojawią się recki dużych dodatków. Jak 2K poskąpi... ktoś kupuje na spółę...?

NIELEGALNY JASZCZOMB! ZAMILCZ CEBULAKU!

milcze.

już nie.

Także grywalny Jack, o którym własne przemyślenia wrzuciłem do newsa, bo trzeba sobie robotę urozmaicać, pokazał swoje skillsy, dlatego odsyłam do "Sprawdzamy umiejętności i przydatność grywalnego Handsome Jacka w Borderlands: The Pre-Sequel".

JEZUS MARIA, POMARAŃCZOWY ITEM, POMARAŃCZOWA CHWAŁA, MOGĘ UMIERAĆ W SPOKOJU

a ja nie mogę umierać w spokoju. niezbyt. Po pierwsze - ogromna liczba legendarnych broni i sprzętu to kopia z Borderlands 2. Nieraz wyglądają inaczej, nieco się różnią statystykami, ale w większości kalki. Co tam - wybaczamy. Problem w tym, że wielu przeciwników, z których te legendy lecą, dostępnych jest jednorazowo na playthrough. Rozumiecie - lecicie w tryb TVHM, dobijacie 50 lvla, żeby przedmioty z side questów się skalowały na najwyższy poziom, a tu itemek nie wypada, nie ma opcji respawnu przeciwnika, nic.

To jest złe. Chcę grindować, chcę tracić czas (którego nie ma) na szukanie tych pierdół. Jasne, można tworzyć losowe legendy w Grinderze (chociaż potrzebne są dwie byle jakie legendy i coś fioletowego), można znaleźć pomarańczową rozkosz w ofertach sklepów, ale bądźmy szczerzy - najlepiej się grinduje w kółko tego samego niemilca. Gearbox parę dni temu zapowiedział naprawienie nieprzyjemności, a póki co zostaje masa poradników na jutubie jak to obejść. Community naprawdę daje radę!

DUPA NIE SZKLANKA!... right?

Butt-slam, czyli opadnięcie z góry, by zadać obrażenia przy uderzeniu w ziemię wszystkim dokoła, jest w TPS bardziej ciekawostką niż rzeczywiście użyteczną metodą. NIEWAŻNE! Ktoś w Internecie podjął się wyzwania przejścia gry wyłącznie cisnąc tyłkiem w podłoże. AWESOME! Pomysł przedni (a nawet tylni! hehehehehejezusmarianiskiewczłon), a zasady pozwalają tylko korzystać z melee podczas Fight for your Life i strzelać do latających bossów. Mamy filmik!

Gracze są masochistami, można było się tego spodziewać.

DZIE TE KLUCZE, DEJ MNIE KLUCZE!

Kody SHIFT na 20 kluczy znalazły się w Internecie! Wcześniej wrzucali po jednym, ale co tam - NA BOGATO SZMATO!

C55BT-S95HR-FZT5J-H3K3J-5H5TW

fajnie, fajnie, ale ja ciągle gram w dwójkę, szkoda żeKRYJ RYJ Z TYM NARZEKANIEM, CHAPAJ KLUCZE!

W353B-J3BK9-69X5B-ZBKJJ-55BZS

Randy Pitchford ponoć wsparł coś na kickstarterze i obiecał taką nagrodę przy jakimś tam progu. Czy to ważne? FIOLETOWE ITEMKI!

TYLE Z FRONTU. odbiór...?

Tagi: borderlands bordery handsome jack jakie życie taki rap radość the pre-sequel

Oceń notkę
+ +9 -

Oceń profil
+ 0 -
Jaszczomb
Ranking: 6073 Poziom: 19
PD: 1255
REPUTACJA: 114