Blog użytkownika Calam

Calam

Calam Calam 23.02.2016, 15:38
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 - Grać czy Olać ? [Mini Video Recenzja]
421V

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 - Grać czy Olać ? [Mini Video Recenzja]

Video recenzja Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 w moim wydaniu.

Ostatnio temat jutube staje się dosyć popularny w dziale "blogowni", więc chciałem również załapać się na kawałek przysłowiowego tortu.

A tak na poważnie, chciałbym Wam zaprezentować mój pomysł na szybkie recenzje - serię pod tytułem Grać czy Olać?
Swoją drogą, ogromny szacunek dla osób, które zajmują się fachem tworzenia takiej zawartości na co dzień. Pięć minut video, a nagranie i poskładanie tego do kupy zajęło mi prawie 2 dni.
Do tego ukoronowanie pracy zwieńczone oznaczeniem video jako nie posiadającego praw autorskich do danego fragmentu - po prostu rage mode... Tak więc, przykro mi, ale intro poszło do podmiany i nie jest już takie dobre jak chciałem.

Nie będę już przeciągał, zanim jednak zaproszę do konkretów, proszę dzielcie się opinią, bo jest sporo do poprawy - w tym jeden babol, którego zauważyłem już po załadowaniu filmu '-_-
Dajcie też znać czy jesteście zainteresowani kontynuacją. Chętnie też przyjmę propozycje na kolejne gry - oczywiście w granicach rozsądku ;) Z tytułów, które sam rozważam na ten moment to: pierwszy rozdział nowego Hitmana, Gravity Rush Remastered i może nowy Street Fighter oraz The Division.

To tyle ode mnie. Poniżej konkrety i... cholera to mój pierwszy blog na ppe :D

Tagi: Calam Grać czy Olać Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Video

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ +28 -
Calam
Ranking: 250 Poziom: 59
PD: 27309
REPUTACJA: 5827