Dark-O-visioN

Profesjonalnie amatorskie teksty

Darek Darek 16.06.2020, 14:13
The Last of Us remastered - pełne przejście LIVE
236V

The Last of Us remastered - pełne przejście LIVE

Premiera TLOU2 tuż tuż, więc stwierdziłem, że przejdę sobie dla przypomnienia jedynkę. W końcu nie robiłem tego od dobrych trzech lat. A skoro i tak gram czysto dla fabuły, to stwierdziłem, że może ktoś chciałby odświeżyć ją sobie ze mną, więc... oto jesteśmy.

Wczoraj zupełnie spontanicznie wymyśliłem, że zrobię z tego przejścia live'a. Nie miałem bladego pojęcia za co się biorę, jak się przygotować, co, więc wyszło jak wyszło. Ledwo mnie słychać, bardziej mruczę, niż mówię, bo nie czułem się w sumie najlepiej. Dopiero po fakcie popatrzyłem jak to wygląda i, no cóż... dzisiaj spróbujemy zrobić to lepiej. Plus taki, że te pierwsze trzy godziny są prawie, że bez komentarza, jeśli ktoś nie lubi ;)

Wczoraj dobrnąłem do początku Pittsburgha i postanowiłem zrobić przerwę. Jak ktoś ma ochotę wrzucić sobie na podglądzie, zwalniając tylko na momenty ważne dla fabuły, to filmik siedzi na kanale.

Dzisiaj, tak samo jak wczoraj, planuję zacząć o 23 i pograć jakieś 3 godzinki. Jeśli ktoś ma ochotę pogadać sobie w trakcie o głupotach, powymieniać opiniami, pośmiać się z tego, jak makabrycznie daję ciała przy celowaniu, albo po prostu przypomnieć mi, że nie znam się na filmach :P to zapraszam! Na pewno będzie raźniej.

W polecam raczej na samym yt, żeby można było dodawać komentarze. https://youtu.be/8GoBpLHgJxc

 

Część trzecia:

Tagi: live pełne przejście ps4 stream the last of us remastered

Oceń notkę
+ +11 -

Life's too short... Let's eat!
Oceń profil
+ +92 -
Darek
Ranking: 63 Poziom: 72
PD: 47135
REPUTACJA: 19329