SKLEP

Blog użytkownika your_tapeworm

your_.tapeworm
your_tapeworm your_tapeworm 28.04.2019, 17:07
KONA - klimatyczna perełka
74V

KONA - klimatyczna perełka

Początkowo poniższy tekst miał się ukazać w formie recenzji, ale jak powszechnie wiadomo - recenzje czytelników na ppe #nikogo. Postanowiłem więc swoje przemyślenia podać w formię bloga, bo jest większa szansa na to, że ktoś to wogóle przeczyta i sięgnie po omawiany przeze mnie tytuł. Szkoda, żeby ominęła Was taka klimatyczna perełka.

czytaj dalej »
your_tapeworm your_tapeworm 09.02.2019, 19:47
Przeżyjmy to jeszcze raz! Nintendo switch edition.
157V

Przeżyjmy to jeszcze raz! Nintendo switch edition.

Porty gier -niesłusznie często zwane remasterami- to zmora naszej branży. Twórcy co chwilę najtańszym kosztem próbują na nas zarobić, wypuszczając ukochane tytuły w niemal niezmienionej formie na kolejne platformy. Lenistwo developerów, żerowanie na sentymentach i zastój w branży - to największe zarzuty wobec recyklingu na naszym growym podwórku. Jest jednak jedna platforma, na której bardzo chętnie przeżyłbym pewne przygody jeszcze raz. 
 

czytaj dalej »
your_tapeworm your_tapeworm 08.02.2019, 16:56
Nintendo Switch GoPlay Game Traveler Pack - moja opinia
136V

Nintendo Switch GoPlay Game Traveler Pack - moja opinia

Każdy właściciel konsoli prznośnej doskonale wie, że wydatki fanów grania mobilnego wcale nie kończą się na zakupie samego sprzętu oraz gier. O nasze maleństwo trzeba przecież dbać, bezpiecznie przewozić, a często też na rynku pojawiają się gadżety, które znacząco wpływają na komfort użytkowania. Jestem tydzień po zakupie pewnego zestawu i chciałbym Wam opowiedzieć kilka słów na jego temat. 

czytaj dalej »
your_tapeworm your_tapeworm 01.02.2019, 00:07
1, 2 , Switch! Czyli kupiłem konsole od Nintendo. Znowu
2616V

1, 2 , Switch! Czyli kupiłem konsole od Nintendo. Znowu

Moment, gdy pod moje skromne strzechy zagląda nowa konsola jest dla mnie zawsze emocjonujący. Przez chwilę zapominam, że jestem już po trzydziestce i cieszę się jak małe dziecko, kiedy badam możliwości nabytego właśnie sprzętu. Jeżeli jesteście ciekawi dlaczego po raz trzeci dałem szansę Nintendo, czym skusiła mnie najnowsza kosnola, oraz jakie są moje pierwsze wrażenia z użytkowania tej gejmingowej hybrydy, to zapraszam do lektury.

czytaj dalej »
your_tapeworm your_tapeworm 16.12.2018, 10:57
ZALICZONE W 2018
229V

ZALICZONE W 2018

''Czas leci, a my jak małe dzieci'' – jak śpiewał pewien raper. I ciężko się tu z Rychem nie zgodzić. W tym roku wpadło mi 31 wiosen, ale pasja do gier ciągle ma się dobrze. Ponownie zachwycałem się nowosciami, pełen nostaligii wracałem do klasyków oraz z wypiekami na twarzy śledziłem poczynania branży. W tym blogu chciałbym się z Wami  podzielić informacją jakie gry  towarzyszyły mi w  mijającym roku 2018.  

czytaj dalej »
your_tapeworm your_tapeworm 27.10.2018, 11:38
ZA BARY Z KLASYKIEM #1 - MAFIA: THE CITY OF LOST HEAVEN
596V

ZA BARY Z KLASYKIEM #1 - MAFIA: THE CITY OF LOST HEAVEN

Stare gry. Pamiętamy je jako coś magicznego. Część z nas uważa, że ich miejsce jest w naszej pamięci. Chcemy by sobie tam leżały i kwitły, pielęgnowane naszymi wspomnieniami i smagające nas od czasu do czasu wiatrem nostalgii. Są jednak tacy, którzy na przekór mądrym tego świata próbowali wejść tam, gdzie po wielu latach już się wchodzić nie powinno. I nagle okazało się, że ubóstwiana przez nich gra jest teraz frustrująco trudna i cholernie brzydka. 

czytaj dalej »
A Single Player
Oceń profil
+ +54 -
your_tapeworm
Ranking: 119 Poziom: 62
PD: 31070
REPUTACJA: 14854
Miesięcznik PSX Extreme