Z blogiem wśród graczy, ot takie przesłanie rodacy.

Blogi Radesito

Radesito Radesito 08.08.2015, 09:07
Xbox Polska uruchomił własny kanał wideo.
2638V

Xbox Polska uruchomił własny kanał wideo.

Od dawna polscy gracze posiadający konsole Xbox nie byli zbytnio rozpieszczani przez polski oddział firmy Microsoft odpowiedzialny za dystrybucję konsol na polskim rynku. Być może zmiany, które obserwujemy zwiastują nową politykę firmy, która będzie kładła większy nacisk na gry.

Program prowadzić będą Marcelina Zawadzka urodzona 25 stycznia 1989 – polska modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2011, która reprezentowała województwo pomorskie, w finale wystąpiła z numerem 16. W 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek i Piotr Szychowski... chciałem coś o nim napisać, ale wyszukiwarka nie znajduje... mam nadzieję, że zna się na grach i to dlatego ;). Jak im to wychodzi oceńcie sami:

Zapowiedź programu:

Nie musieliśmy długo czekać na pierwszy odcinek. Prowadzący odwiedzili targi Gamescom 2015 w Niemczech i powstał z tego materiał debiutancki.

Jak sami widzicie, ideał prowadzenia programu, to może jeszcze nie jest, ale myślę, że trema zjadła prowadzących, w końcu to ich debiut i pierwszy odcinek. Mam nadzieję, że w kolejnych będzie coraz lepiej, ba i odcinki będą dłuższe, a prowadzący wykażą się większą swobodą.


A jak Wam przypadli do gustu prowadzący i jak oceniacie program? Aha i pamiętajcie, że kolejne odcinki programu znajdziecie na: https://www.faceb(...)?fref=ts

Tagi: gry Microsoft xbox one

Oceń notkę
+ +9 -

Microsoft Zone
Oceń profil
+ +25 -
Radesito
Ranking: 160 Poziom: 65
PD: 34955
REPUTACJA: 5325